CR-V یکی از مهمترین و گرد و تقاطع در فروش امروز.


هوندا

امریکا صحبت کرده است و آن را می خواهد تقاطع. ورزشی-وسایل نقلیه سودمند از همه اشکال و اندازه گرفته اند صنعت خودرو توسط طوفان و آن سخت است برای دیدن چرا. این که آیا شما به هدف بزرگ یا کوچک این جعبه مانند وسایل نقلیه بسته ظرفیت باربری در پیک و آنها اغلب کاملا مجهز به بوت.

حتی بهتر از برخی از بهترین Suv ها شما می توانید به خرید نیست دردار پشت پنجره برچسب است که نیاز به یک نخستزاده خون. زیرچشمی نگاه کردن در اطراف برای برخی از تقاطع زیر ماشین جدید قیمت معامله به طور متوسط در حدود $35,000 و شما خواهید بود در ملاقات با تعجب مقادیر با کیفیت. و اگر شما حساس مرتب کردن بر اساس شما در شانس هستید چرا که بسیاری از این وسایل نقلیه بسته برخی از آخرین و بزرگترین تکنولوژی های ارائه شده در کل صنعت خودرو است. در اینجا برخی از مورد علاقه ما است که در قیمت خشم.

توجه داشته باشید هر چند که در حالی که بسیاری از این وسایل نقلیه ممکن است شروع به زیر $35,000 آنها نمی ماند که راه را هنگامی که شما شمع در گزینه های مانند زرق و برق دار و رنگ و محیط های شیشه ای بالای سر. اما درست مثل بسیاری از بخش های دیگر زندگی هنوز هم وجود دارد کمی اتاق تکان دادن به آنچه شما می خواهید.

هوندا CR-V

از هوندا CR-V یک دختر خوب به دنبال متقاطع با مقدار زیادی از کابین tech از جمله هوندا سنجش suite of advanced driver-assistance systems و اپل CarPlay ادغام.

موجود توربوشارژ 1.5 لیتری موتور ارائه می دهد بیش از قدرت کافی هر چند به طور مداوم متغیر انتقال و گاهی اوقات باعث می شود قدرت تحویل کند. اگر که نیست به اندازه کافی صرفه جویی وجود دارد ترکیبی جدید در نوع ارائهبیش از حد.

داخل یک ارتقا از CR-مقابل از قدیم با راحت صندلی چرم و ساتن-پایان چوب مانند لهجه. دیجیتال پانل ابزار بسته به مقدار زیادی از اطلاعات را در یک فضای کوچک در حالی که باقی مانده خوانا.

— کریس Paukert

Kia Niro ترکیبی

این Kia Niro ممکن است جذاب چیز بر روی چهار چرخ و یا حتی جذاب چیز در کیا صف اما Niro هیبرید بسیار صالح اتومبیل های کوچک است که بازده شگفت انگیز مسافت پیموده شده. آن را فوق العاده آسان برای دیدن دنیای واقعی اقتصاد سوخت از 50 mpg در پایه Niro ترکیبی.

این Niro ارائه می دهد صرفه حمل و نقل بدون احساس مانند یک جعبه مجازات. شما می توانید آن را با یک دانش سطحی لوکس و با ویژگی های فن آوری (برای یک هزینه اضافه, البته). و برای سال 2020 مدل سال Niro دریافت برخی از ورزش و tucks به آن زیبایی شناسی و فن آوری.

— Antuan گودوین

مزدا CX-5

مثل همه Mazdas از CX-5 بهترین-دست زدن متقاطع در کلاس خود است. طراحی بزرگ و با شکوه داخلی آن را فوق العاده زندگی می کنند. CX-5 قطعا خارج-رسیدگی به رقبا از جمله هوندا CR-V و تویوتا RAV4 یا فورد فرار.

CX-5 دارای یک سادگی منصوب داخلی آن در-car tech می افتد کوتاه. مزدا اتصال سیستم است که گاهی اوقات سخت به استفاده از, اما 2020 مدل در حال حاضر دارای استاندارد ایمنی فن آوری در سراسر صفکه لمس خوب است.

— Emme سالن

سوبارو جنگل نشین

جعبه مانند و ذاتا ناهموار این جنگل همواره این نوع ماشین برای سوار خود موج. نام تجاری جدید 2019 مدل بسته بندی شده امیدوار کننده تکنولوژی به یک آشنا بسته است اما برای سال 2020 مدل سال, سوبارو ضربه تا ویژگی های استاندارد برای شمع در مقدار و حتی بیشتر.

آخرین Forester خود را از دست توربوشارژ موتور گزینه و یک CVT تنها انتقال در دسترس, اما استاندارد درایو تمام چرخ ها کاملا قوی نقطه فروش در این کلاس.

جنگل است و مانند هر دیگر سوبارو: راحت توانمند و مهمتر از همه ارزش خوبی برای پول.

— تیم استیونس

تویوتا 4Runner

این 4Runner است که تا بحال جدی ترین off-roader در لیست ما با آن biggish موتور و بدنه در قاب ساخت و ساز. اما در حالی که آن را فوق العاده با قابلیت off-road, آن را می دهد تا کمی جای تعجب مدنیت در جاده.

این 4Runner عالی است اما کمی طولانی در دندان. شما متوجه عدم ایمنی پیشرفته گزینه های teensy صفحه لمسی و مرزی-شرم آور اقتصاد سوخت برای یک SUV مدرن.

این 4Runner یک مدرسه قدیمی تویوتا در proudest سنت از استحکام خوب و ساخت با کیفیت و ارزش بسیار عالی برای پول است. منسوخ شده ممکن است اما ما هنوز هم آن را دوست دارم. و نگه داشتن به روز رسانی های آینده بیش از حد. برای سال 2020 مدل سال 4Runner برداشت جدید طرمس و تکنولوژی های جدید.

— جان ونگ

فولکس واگن اطلس

چرا زندگی در سال 2020 زمانی که شما می توانید در زندگی 2021? این 2021 VW اطلسکه زمین در نمایندگی مجاز و فروش در بهار میدارد تا یک میزبان کامل از به روز رسانی که اکثر آنها با اقتباس از آن slinkier خواهر و برادر, دو-ردیف اطلس عبور ورزشی. آن را قطعا بهتر به نظر می رسد بخش و اطلس در ادامه به ارائه یک ارزش خوب با ارائه بالاتر از متوسط تکنولوژی و کیفیت ساخت خوب.

البته هنوز هم جنبه های منفی. در حالی که VW اتحاد دموکراتیک فن آوری خود را در سراسر زمین به برخی از درجه تمام چیزهای سرد مانند دیجیتال کابین خلبان است که هنوز هم قفل شده در پشت بالاتر گران تر trims. فراموش نکنید که برای بهار برای تمام چرخ دیسک اگر شما فکر می کنم لازم است بیش از حد.

— اندرو Krok

ولوو XC40

با خوش تیپ خارجی و داخلی مواد باغچه خانهها که احساس می کنم بهتر از آن قیمت را نشان می دهد, این پسر کوچک از گوتنبرگ یکی از مورد علاقه ما Suv ها مهم نیست که چه مقدار از آن هزینه. و بله, آن قیمت پایه فقط فشار در زیر ما $35,000 کلاه, اما حتی حداقل-گران XC40 بسیار خوبی مجهز شده است.

داخل کابین واقعا راحت و زیبا جادار با توجه به اندازه آن است. این Sensus سیستم اطلاعات و سرگرمی مطمئن شوید که به نظر می رسد اما ما پیدا کردن آن بی شمار منوها و laggy زمان پاسخ خسته کننده است.

ولوو ماشین جدید سرویس اشتراک راه اندازی با XC40به این معنی که شما می توانید به سادگی مجهز به شتاب یا R-مدل های طراحی برای 700 $در یک ماه یا 800 دلار در ماه بود. که شامل هزینه بیمه خودرو و تعمیر و نگهداری. آن را همه در یک سرویس.

— استیون سارکوم

Chevy Blazer

این Chevy Blazer به نظر می رسید به از جایی آمده تا حد زیادی به دلیل طراحی آن واقعا نمی صحبت می کنند به میراث از آن افسانه nameplate. که ممکن است ناراحت برخی از خود منصوب purists که فکر می کنم هر چیزی را با نام “جارچی” در کنار نیاز به یک بدن-در-قاب کامیون, اما آنها خواهید بود از دست رفته خیلی باحال crossover SUV.

این ژاکت می پوشد آن کامارو-مشتق به نظر می رسد به خصوص به خوبی. به علاوه این دو ردیف متقاطع باید درخواست تجدید نظر به بسیاری از خریداران با آن انواع موتورهای در ارائه از جمله 2.5 لیتری I4 جدید-برای-2020 2.0 لیتری توربو I4 و در دسترس 3.6 لیتری V6 است که ویژگی های 308 اسب بخار. این ژاکت جامد را ارائه می دهد سرگرمی اتصال و پیشرفته ایمنی دنده, همه در یک wieldy بسته است که شروع می شود در $28,800 قبل از مقصد اتهامات و گزینه های.

— کریس Paukert

کیا تلورید

در اینجا چیزی در مورد کیا تلورید: این پایین کلید بزرگ است. تلورید نیست بیرون رفتن از راه خود را به ضربه و ذهن خود را با شخصیت و خطوط بدن چین. آن را ندارد بزرگ اسب بخار و یا دیوانه وار خارج از جاده دلاوری. این فقط خوش تیپ بدون اینکه shouty. آن را به خوبی ساخته شده است و مجهز و راحت به عنوان تمام جهنم و مقرون به صرفه است.

تلورید به نظر می رسد بسیاری کوچکتر از شما انتظار می رود با توجه به این که آن را دارای سه ردیف صندلی است. این یک افتخار midsize SUV اما آن را آسان به پارک چالاک به اندازه کافی به اطراف حتی به شدت متراکم شهر مانند لوس آنجلس و دارای مقادیر زیادی از حمل و نقل فضایی را برای شما به پر کردن با هر جادویی فانی شیوه زندگی خود را تولید می کند.

— Kyle هایت

هیوندای Kona

مطمئن شوید که آن را عجیب و غریب-lookin’ چیز کوچک اما هیوندای جدید Kona SUV یکی از مورد علاقه ما در subcompact کلاس. با آن رنگ پر جنب و جوش پالت و عشق-آن-یا-نفرت-آن را یک ظاهر طراحی شده, آن را به مطمئن شوید که جسورانه بیانیه از دیگر مرسوم آهنگ تقاطع.

اما هیز نیست فقط یک کتاب توسط پوشش آن قضاوت. در داخل وجود دارد تعداد زیادی از راحتی و ویژگی های تکنولوژی. و با آن اختیاری توربوشارژ موتور خیلی خوب رفو به درایو بیش از حد. هیوندای و حتی باعث می شود به طور کامل نسخه الکتریکی از دلیر کمی Kona اگر EV زندگی بیشتر است سرعت خود را.

— استیون سارکوم

مزدا CX-30

CX-30 توسط مزدا آخرین کوچک crossover SUV مطلب که زیادی برای رفتن آن. آن, شیک, با, تمیز, جریان, بدن, برای خطوط یک نگاه ورزشی در خارج در حالی که فضای داخلی است که واقعا قابل توجه برای کلاس لوکس-سطح مواد طرح بصری و سرویس فضا برای مسافران و حمل بار است. در تکنولوژی جلو مزدا اتصال سرگرمی رابط clunkier به استفاده از, اما از ویژگی های غنی و تجهیزات ایمنی مانند تطبیقی کروز رو به جلو و برخورد با هشدار خودکار ترمز لین خروج هشدار و کور-نقطه نظارت بر همه استاندارد هستند.

بودن مزدا CX-30 بزرگترین نقطه فروش است که چگونه آن را راند. مطمئن شوید که ماشین در حالت peppier عملکرد از 2.5 لیتری I4 ساخت 186 اسب بخار و 186 پوند-فوت گشتاور است. ترکیب که با زیبا تنظیم شاسی است که ارائه می دهد سریع به نوبه خود در پیچ تشکیل شده و قوی ترمز و شما باید متقاطع است که یک بیت از سرگرم کننده را به بازی شیر یا خط در اطراف. و آن را هنوز هم موفق به ارائه راحت و آرام سوار برای رانندگی نرمال.

— جان ونگ

هیوندای با پرچین احاطه کردن

هیوندای با پرچین احاطه کردن است توانا و قابل توجه ماشین برای زیر $35,000. آن را بزرگ و راحت و خریداران می توانند مانع مجهز SEL مدل برای کمتر از قیمت های ما سقف.

بدون توجه به تر و تمیز با پرچین احاطه کردن coddles رانندگان و بهترین آن را مطمئن شوید که به عنوان اختلال کم که ممکن است وارد کابین. جاده سر و صدا از بین می رود در حالی که چاههای و بی کیفیت جاده ها به ندرت ناراحت با پرچین احاطه کردن. کابین مواد پانچ بالاتر از وزن خود تکنولوژی است که آسان برای استفاده و مسافران در اول و دوم ردیف را حداقل پیدا کردن یک محل برای اتصال تلفن های خود را با پورت USB بی مورد است.

— شان Szymkowski

آئودی Q3

اولین نسل آئودی Q3 آویزان در اطراف برای چه احساس مانند یک دهه اما در حال حاضر وجود دارد یک نام تجاری جدید نسخه در دسترس است و این باعث می شود یک کمی بزرگ متقاطع حتی بهتر است.

2020 آئودی Q3 را سبک تر از قبل و داخلی می شود gussied در برخی امکانات با rockin’ نارنجی تر و تمیز. آن را بزرگتر از قبل پس از آن می تواند به جای محموله بیشتر با سهولت و آن 228 اسب بخار I4 موتور را فراهم می کند بیش از اندازه کافی خر خر کردن برای scootin’ در اطراف شهر. این یک راه بسیار خوبی به دزدکی حرکت کردن یک اتومبیل لوکس در یک قیمت مناسب و معقول.

— اندرو Krok

هیوندای محل

در حالی که کوچک هیوندای محل ممکن است با تمام چرخ دیسک آن شخصیت بیشتر از بسیاری از تقاطع ها در اندازه بزرگتر کلاس و قیمت براکت. محل را بد بو یک ظاهر طراحی شده آن مجموعه جدا از رقبای خود و جین edition است به خصوص سرد با آن دو تن خارجی و داخلی آبی. آن را به خوبی بسته بندی شده بیش از حد ارائه بیشتر فضای داخلی از شما می خواهم انتظار.

حتی در $17,350 برای شروع پایه محل SE دارای ویژگی های مانند 8 اینچ صفحه نمایش لمسی با نگه داشتن کمک و اتوماتیک چراغهای جلو. حرکت در اصلاح سطح به ارمغان می آورد پیشرفته تر مسائل مانند اتوماتیک کنترل آب و هوا, چراغ روشنایی بیرونی ناوبری و کور-نقطه نظارت است. با وجود داشتن تنها یک 121-اسب بخار و چهار سیلندر و یک CVT آن را بسیار سرحال و دسته خوب بیش از حد. هیوندای محل است چه بیشتر اتومبیل های کوچک باید مانند.

— Daniel Golson


برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 12 ژوئن 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر