خیره کننده, عکس های با وضوح بالا از مشتری پیدا کردن حفره در لکه بزرگ سرخ – CNET


noirlab2011b

یک عکس فوری از مشتری در نور مادون قرمز گرفته شده توسط رصدخانه جمینی در مارس 2019.

بین المللی برج رصدخانه/NOIRLab/NSF/هاله M. B. Wong

مشتری که اعیان بیش از منظومه شمسی ما مانند وینستون اعیان بیش قاره در John Wick معروف است بسیار زیاد و فوق العاده طوفان چرخش در آن جو گازی شناخته شده به عنوان نقطه قرمز. قرن ها از مشاهدات نشان داده اند اندک اطلاعات در مورد گاز لوله را pockmark اما به لطف این کار از دو تلسکوپ و مشاغل Jovian فضاپیمای جونو ستاره شناسان قادر بوده اند به همکار به نقطه قرمز با وضوح بی سابقه و نشان می دهد برخی از عملکرد داخلی خود را.

یک مطالعه منتشر شده در مجله اختر فیزیک مکمل سری در ماه آوریل مورد استفاده تصاویر گرفته شده توسط تلسکوپ فضایی هابل این رصدخانه جمینی و مشاهدات توسط جونو در طی یک دوره سه سال به بررسی لکه بزرگ سرخ, بزرگترین طوفان خورشیدی سیستم در ماورای بنفش و مادون قرمز نور است.

“ما می خواهیم به می دانم که چگونه مشتری را در فضای کار می کند گفت:” مایکل وونگ یک ستاره شناس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده در این مقاله در آزادی مطبوعات. “این جایی است که کار تیمی جونو هنوز و جوزا را به بازی می آید.”

The Gemini رصدخانه در آن واقع در هاوایی بود قادر به جمع آوری برخی از بالاترین رزولوشن تصاویر مادون قرمز از زمین بر اساس تلسکوپ و در عین حال با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان “خوش شانس تصویربرداری”. تصاویر از تلسکوپ زمینی می تواند گاهی اوقات تاری به دلیل اثرات جوی اما خوش شانس تصویربرداری می توانید ضبط لحظات کوتاه زمانی که اثرات آن ها در حداقل است. نتیجه نهایی این است که تصاویر را با وضوح rivalling خروجی تلسکوپ در فضا است.

noirlab2011a

با تصویربرداری تار از بین رفته اند! این عکس ها از مشتری دستگیر شدند در 8 آوریل 2019.

بین المللی برج رصدخانه/NOIRLab/NSF/هاله, M. H. وانگ (UC Berkeley)

بی سابقه و تحلیل نشان می دهد این نقطه قابل مشاهده به عنوان یک چرخش رنگ در مشتری صورت به نظر می رسد “نوع مانند یک جک-o-فانوس” در نور مادون قرمز با توجه به وانگ. ضخامت ابرها پوشش بیشتر سطح این سیاره تا نور مادون قرمز ناشی از حرارت تولید شده در درون مشتری همیشه نمی تواند فرار. هابل و جونو را imagers نمی تواند “دیدن” را به عنوان دور به این سیاره به عنوان برج جوزا پس روی زمین بر اساس تلسکوپ حیاتی بود به درک نحوه lurks در لکه بزرگ سرخ.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ناسا تصویری می دهد جونو را از نظر رویکرد به…


2:58

هابل است تصویربرداری این منطقه در بسیاری از موارد و متوجه تاریک باند — غلتیدن سیاه و سفید برابر قرمز عمیق از طوفان است. ستاره شناسان مطمئن نبودند دقیقا چه این گروه سیاه و سفید نشان داده شده است. با Gemini اشاره کرد و در نقطه محققان قادر به تایید این نیست انواع مختلف ابرها اما سوراخ. که در آن جک-o-فانوس تصور می آید.

شکاف در بسیار زیاد طوفان اجازه می دهد تا برای روشن نور مادون قرمز به پرتو در سراسر منظومه شمسی است. با تشکر به لوله تلسکوپی چشم در برج جوزا ما قادر به دیدن آنها است.

“این هماهنگ مشاهدات اثبات یک بار دیگر که زمین شکستن نجوم ساخته شده است ممکن است با ترکیب قابلیت های برج جوزا تلسکوپ با تعریف زمین و فضا-بر اساس امکانات” مارتین گفت: هنوز برنامه ستاره شناسی مدیر در بنیاد ملی علوم آمریکا که بودجه عملیات برج جوزا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر