سخت coronavirus مستند در فرانسه به مجموعه آسانسور دوباره باز کردن مغازه ها, سالن مو

میلیون ها نفر از مردم فرانسه در حال تنظیم با احتیاط از ظهور یکی از اروپا و دقیقترین مستندات در روز دوشنبه یک بار دیگر قادر به شرکت در فعالیت های روزمره تبدیل شده اند که به طور غیر منتظره ای گرانبها مانند بازدید از مغازه ها و گرفتن موهای خود را کاهش دهد.

فرانسه که رسمی مرگ و میر در جهان است پنجم بیشترین حال اجرا یک هشت هفته مستند از مارس 17, به سرعت گسترش جدید coronavirus با ساکنان تنها مجاز ضروری برای خرید کار و یک بیت از ورزش است.

ادامه مطلب: بوریس جانسون می گوید انگلستان COVID-19 مستند به باقی می ماند; به تشریح جزئی سهولت محدودیت

مغازه ها و سالن مو می توانید در حال حاضر بازگشایی در حالی که مردم می توانند سرمایه گذاری بدون دولت موظف فرم به جز برای سفر بیش از 100 کیلومتر (62 مایل) که تنها مجاز به دلایل حرفه ای مجالس ترحیم و یا مراقبت از بیمار.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت تصمیم به لغو این مستند پس از تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های ویژه — کلید اندازه گیری بيمارستان توانایی برای مقابله با این بیماری همه گیر — کاهش یافت و به کمتر از نیمی از اوج بیش از 7000 دیده می شود در اوایل ماه آوریل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

یکی دیگر از تشویق شاخص بوده است در طولانی مدت کاهش در تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از عفونت کروناویروس که کاهش یافت و به 70 روز یکشنبه آوردن مجموع به 26,380.

People enjoy the good weather in Bois de Vincennes park on the eve of the gradual lifting of lockdown restrictions during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Paris, France, May 10, 2020. .
مردم لذت بردن از آب و هوای خوب در Bois de Vincennes پارک در آستانه تدریجی لغو مستند محدودیت در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در پاریس فرانسه, مارس 10 سال 2020 است. . رویترز/چارلز Platiau/فایل عکس

پیش از دوشنبه تا پایان به مستند بسیاری از مردم مشتاق به لذت بردن از زندگی, لذت های ساده دوباره از جمله گرفتن یک مدل موهای جدید است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“هیچ آرایشگری? من می خواهم به جای رفتن بدون غذا” دانیل جرارد به طور منظم در یک سالن مو در مرکزی Marais منطقه در پاریس به رویترز گفت تلویزیون بیش از آخر هفته.

ادامه مطلب: Coronavirus: اقتصاد اروپا دچار بدترین افت از زمان شروع ثبت

اما آن را قطعا کسب و کار به عنوان معمول است.

دولت آمریکا خواست با احتیاط با برخی از مناطق از جمله منطقه پاریس باقی مانده “مناطق قرمز” و موضوع به محدودیت های اضافی. مردم در سراسر کشور همچنین هنوز هم توصیه به کار از خانه اگر آنها قادر به انجام این کار.

چند پراکنده خوشه عفونت پدید آمده در روزهای اخیر از جمله یکی در Dordogne که در آن حداقل نه نفر مبتلا COVID-19 زیر یک مراسم تشییع جنازه در اواخر مارس و یکی دیگر در یک مرکز فرانسه متوسطه که در آن چهار نفر آلوده شدند.

شیوع کروناویروس: بلندی جنگ بیش از یک ممکن است COVID-19 واکسن

شیوع کروناویروس: بلندی جنگ بیش از یک ممکن است COVID-19 واکسن

مهد کودک و مدارس ابتدایی مجاز به باز کردن به طور داوطلبانه در یک روز قبل از 1.5 میلیون از مجموع 6.7 میلیون دانش آموزان مدارس ابتدایی خواهد بود قادر به بازگشت به کلاس های درس در روز سه شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Paris Police Prefect Didier Lallement, Ile-de-France region president Valerie Pecresse, French Minister for the Ecological and Inclusive Transition Elisabeth Borne and Ile-de-France region prefect Michel Cadot stand on social distancing markers on the ground at the Gare de l'Est train station in Paris during a visit on the eve of a gradual lifting of lockdown restrictions, that were imposed to curb the spread of the coronavirus disease (COVID-19) in France May 10, 2020. .
پاریس پلیس بخشدار Didier Lallement, Ile-de-France منطقه رئیس جمهور والری Pecresse, فرانسوی, وزیر محیط زیست و فراگیر انتقال الیزابت برن و Ile-de-France منطقه بخشدار میشل Cadot ایستاده اجتماعی فاصله نشانگر بر روی زمین در Gare که ایستگاه قطار در پاریس در طول سفر در آستانه تدریجی لغو مستند محدودیت هایی که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در فرانسه, مارس 10 سال 2020 است. . توماس سامسون/استخر کرج

اگر چه فرانسه موفق به بازگرداندن این بیماری همه گیر به گسترده شرقی چهارم از کشور — از جمله پاریس و بیمارستان های آن شده اند قادر به مقابله بحران جاری خواهد شد با این حال ترک طولانی مدت علائم آن را به عنوان در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: ایتالیا سوال چه چیزی را اشتباه رفت و به عنوان coronavirus اقدامات شروع به سهولت

فرانسه طولانی عادت کرده اند به حال خود را گفت: بالا پرداخت مالیات برای بهترین بهداشت و درمان در جهان شده اند نگران این سهمیه بندی از مهم, مواد مخدر, ماسک های صورت و تجهیزات.

آنها را تماشا کرده اند با حسادت به همسایه آلمان به نظر می رسد به مقابله بهتر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی

شیوع کروناویروس: تماس با ردیابی – وزن حریم خصوصی در مقابل بهداشت عمومی

در ابتدا پس از بهره گیری از یک جهش در محبوبیت پاکسازی را از دست داده و بحران شده است انتقاد با دولت تلنگر-flopping پیام در زمانی و یا حتی اینکه آیا به پوشیدن ماسک صورت — که شده است یک مسئله در کشورهای دیگر بیش از حد سوخت رسانی بی اعتمادی.

پاکسازی محبوبیت امتیاز کاهش یافت و به 34 درصد در ماه مه کاهش 5 امتیاز از یک ماه پیش به گفته های اخیر Elabe نظرسنجی برای Les Echos ،

شیوع کروناویروس: چگونه این بیماری همه گیر در معرض آسیب پذیری در زنجیره تامین مواد غذایی

شیوع کروناویروس: چگونه این بیماری همه گیر در معرض آسیب پذیری در زنجیره تامین مواد غذایی

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر