صاحب یک ساسکاچوان رانندگی در تئاتر فیلم می گوید: تصمیم گیری در مورد زمانی که برای باز کردن نیست یکی از آسان.

هفته گذشته دولت استانی به روز شده خود را دوباره باز ساسکاچوان برنامه ریزی برای محدودیت در کسب و کار مطرح و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

این تغییرات شامل تداوم رانندگی در تئاتر تا از فاز 4 فاز 1 که آغاز شده ممکن است 4.

ادامه مطلب: Coronavirus: رانندگی در اپراتورهای مجموعه ای از مناظر در فصل تابستان برای باز کردن, عمومی, تئاتر

ویکی درایو صاحب دنیس Kelk گفت: برو پیش رو برای باز کردن فصل در 15 مه گیر ،

“این یک چیز خوب است اما ما قطعا نمی خواهد در یک موقعیت برای باز کردن برای آخر هفته آینده با رفتن زیر اطلاعات قبلی که در مرحله 4. هیچ کس نمی دانست که خواهد بود و در نتیجه نمی تواند واقعا آماده و یا برنامه ریزی برای مقدار در همه,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“[باز به مشتریان است] رفتن به مدتی در ماه ژوئن به دلیل این فقط اتفاق افتاده است [مارس 8]. هر دو من و همسرم دیگر شغل تمام وقت. ما فقط شده اند قادر به بحث در مورد آن بسیار است. بنابراین ما در ساخت یک تصمیم در چند روز آینده.”

درایو-در تئاتر شرق کایل, Sask., به طور معمول اجرا می شود فصلی از آخر هفته طولانی می از طریق کار در روز آخر هفته.

Kelk گفت: تصمیم خود را نیز تحت تاثیر COVID-19 دستورالعمل های اعمال شده توسط دولت که شامل جدا کردن وسایل نقلیه با حداقل پنج متر و یا 16.4 ،

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما می توانیم متناسب با 150 خودرو در راحتی,” او گفت:.

“[دستورالعمل] در حال رفتن به یک چالش مطرح با محدود کردن وسایل نقلیه و… که اساسا به کاهش ظرفیت ما 50 درصد است.”

“در آن زمان ما آماده برای باز کردن در ماه ژوئن, شاید این مواد غذایی خدمات ممکن است تا حدودی تغییر کرده. برای مثال در مرحله سوم زمانی است که رستوران ها, میله میله برای شروع به ناهار خوردن در. بنابراین اگر که اتفاق می افتد… پس از آن که ممکن است آن را کمی ساده تر برای ما امتیازی-حکیم است.”

ادامه مطلب: ساسکاچوان چهره اقتصاد بیشتر عدم قطعیت با امکان خاکستری جام حذفی لغو

زن و شوهر اداره می شود ویکی از درایو پس از ژوئیه 1988 اما این سال برای اولین بار آنها را تجربه کرده ام شکست.

“وجود دارد یک سال دیگر زمانی که ما سعی در تبدیل به دیجیتال در سال 2013, ما تا به حال یک بیت از یک شکست با تلاش برای reface ما صفحه نمایش و مشکلاتی که ما با آن است. و این که تاخیر ما فصل باز توسط چند هفته” Kelk گفت.

“اما این وضعیت… کامل کردن نقشه. آن را به چالش کشیدن. من حدس می زنم زمانی که ما رفتن به ببینید که چگونه ما در حال رفتن برای تنظیم به همه چیز و رفتن از وجود دارد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما فقط در حال رفتن به ناشناخته وضعیت. بنابراین امیدوارم همه چیز کار خواهد کرد برای ما هنگامی که ما باز است.”

Twilite رانندگی در تئاتر در Wolseley, Sask., و Prairie Dog رانندگی در شمال Carlyle خواهد با شروع نمایش فیلم از عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در مارس 15, با توجه به Facebook pages.

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

Coronavirus: بچه ها و پدر و مادر که مایل به بازگشت به محبوب playsites

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de