لیگ ملی فوتبال خود را منتشر 2020 فصل به طور منظم برنامه هفته گذشته و با آن می آید یک انگشت شماری از چین و چروک های جالب.

فصل خواهد گردید. 10 در نوک پیکان ورزشگاه که در آن دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs دریافت قهرمانی خود حلقه قبل از آنها میزبان Houston Texans.

بازی یک فصل ارائه می دهد طرفداران مسابقه برگشت از یکی از لیگ ترین حماسه comebacks حذفی در تاریخ است که در آن K. C. بسیج از یک 24-0 کسری بودجه در سه ماهه دوم خود را بخشی دور matchup به ضرب و شتم تگزاسی 51-31.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هفته 1 نیز گودال افسانه ای quarterbacks تام بردی و Drew Brees در برابر هر یک از دیگر زمانی که Tampa Bay Buccaneers بازدید پرستاران نیواورلئان.

بردی Bucs در حال برنامه ریزی برای بازی حق رای دادن-رکورد پنج نخست-زمان بازی در سال 2020 اما تام فوق العاده است هم تیمی های سابق در انگلستان نیز بازی پنج بار زیر چراغ های روشن به عنوان NFL می خواهد به نمایش گذاشتن لایحه Belichick را Pats.

لوایح بوفالو چهار شب بازی در تخته سنگ خود را نسبت به یک سال گذشته است. هیچ یک از آنها آسان خواهد بود به عنوان صورتحساب در صورت خاموش در برابر سران سوپر باول فینالیست San Francisco 49ers, the Pittsburgh Steelers و میهن پرستان.

ادامه مطلب: ریک Zamperin: NFL مجازی پیش نویس یک ضربه سر و صدا برای لیگ و طرفداران

استادیوم جدید در لس آنجلس (قوچ و شارژر) و لاس وگاس (اظهارات) شکل برجسته در سال 2020 با L. A. را SoFi ورزشگاه میزبانی سه نخست-زمان tilts — تمام برجسته قوچ — در حالی که Allegiant ورزشگاه در وگاس میزبان چهار شب بازی ها, بازی یک ابرو بالا بردن مقدار برای یک حق رای دادن فقط با یک برد فصل در 17 سال.

شیرها دیترویت و واشنگتن ردسکینز تنها تیم بدون شب بازی در تقویم خود را, اگر چه هر دو تیم بعد از بازی در مقابل یک تلویزیونی در سراسر کشور مخاطبان در آمریکا روز شکرگزاری زمانی که شیرها میزبان هیوستون و واشنگتن سفر به دالاس.

جالب ترین چیز عالی در مورد 2020 فصل این را شامل نمی شود هر گونه خاص matchup در همه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با COVID-19 همه گیر در ذهن این برنامه شامل یک طرح احتمالی در صورت فصل به تعویق افتاد. هر تیم در هفته 2 حریف همان bye هفته بعد از آن در این فصل ارائه یک مسابقه برگشت تاریخ برای این تیم.

بهتر است به امن تر از متاسفم, من حدس می زنم.

داستان بلند از Rysen جان

داستان بلند از Rysen جان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de