زنان باردار در معرض خطر بیشتری از داشتن یک فرم شدید coronavirus از زنان دیگر یک مطالعه بزرگ نشان داده است.

این گزارش که به بررسی تجارب 427 زنان باردار مراجعه کننده به بيمارستان های بین 1 مارس و 14 مارس با تایید coronavirus یافت می شود زنان باردار از سیاه و سفید و دیگر گروههای اقلیت های قومی بودند احتمال بیشتری برای ورود به بیمارستان با ویروس.

محققان در دانشگاه آکسفورد کشف کرد که اگر چه زنان باردار بیشتر در معرض خطر داشتن عوارض شديد از Covid-19 نسبت به جمعیت عمومی اکثریت زنانی که تبدیل شده بود به شدت بیمار بودند در سه ماهه سوم بارداری.

این مطالعه با توجه به نیاز به برای زنان در این دسته از بارداری شروع می شود که در هفته 28 و طول می کشد تا شما را به کار به عمل اجتماعی فاصله برای محافظت از خود.

محققان که با همکاری کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists یافت 4.9 زنان باردار در هر 1000 رفت و به بیمارستان با کروناویروس در انگلستان است. تقریبا یک در 10 از آنها زخم نیاز به مراقبت های ویژه و پنج زن کشته شده اند.

استاد ماریان شوالیه این گزارش منجر محقق گفت: “تعداد بسیار کمی از زنان باردار را به شدت بیمار با Covid-19 و متاسفانه برخی از زنان فوت کرده اند. افکار ما باید با خانواده خود را. این مورد که بیشتر زنان باردار از سیاه و اقلیت های قومی و گروه های بستری با Covid-19 در بارداری و این نیاز فوری بررسی است.

“اکثر زنان باردار مراجعه کننده به بیمارستان شد بیش از شش ماه باردار که بر اهمیت ادامه داد اجتماعی فاصله اقدامات در مراحل بعد از بارداری. پس از زمان راهنمایی در مورد دقت اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت است.”

افسر ارشد پزشکی قبلا گفت: تمام زنان باردار در گروه های آسیب پذیر و بیمه خدمات درمانی متحده زنانی که در انتظار نوزادان می تواند در معرض خطر بالاتر از coronavirus و تنها باید ترک خانه به صورت بسیار محدود ،

محققان که همچنین با دانشگاههای لیدز و بیرمنگام پادشاهان و امپریال کالج لندن برای مطالعه جدید دریافتند سلامت برای نوزادان متولد شده از مادران که تا به حال قرارداد coronavirus بودند عمدتا مثبت است.

در حالی که یکی در 20 نوزادان متولد شده از آزمایش مثبت با coronavirus تنها نیمی از آنها پس از متولد شدن. این نشان می دهد انتقال عفونت از مادر به کودک پایین است, محققان گفت.

این گزارش در بر داشت مادران مسن به شود و اضافه وزن زنان باردار و مادران باردار که دچار فشار خون بالا و دیابت و سایر شرایط بهداشتی اساسی بودند بیشتر احتمال دارد به بستری شدن coronavirus.

گیل والتون, مدیر اجرایی کالج سلطنتی از ماماها گفت: “این کاملا حیاتی است که زنان همچنان به حضور زایمان و قرار ملاقات برای اطمینان حاصل شود که آنها و نوزادان خود را به خوبی.”

این گزارش می آید پس از مستقل گزارش doulas در حال مسدود شده از همراه باردار در اتاق زایمان با توجه به Covid-19 اضطراری – خروج برخی رو به چشم انداز زایمان به تنهایی.

موسسات خیریه هشدار داد مادران باردار می تواند دلیلی دچار آسیب های روانی به دلیل doulas – کارشناسان که کمک به زنان باردار در کار هستند که به طور معمول محروم از صفحه اصلی تولد و زایمان واحد با توجه به زنان تنها مجاز به تولد همکاران خود را از همان خانواده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de