sony-playstation-4-pro-101.jpg
سارا تو/CNET

مردم در خانه هستند به دنبال چیزی برای انجام و سونی آن را می داند. وجود دارد برخی از معاملات بزرگ در سونی, پلی استیشن, فروشگاه, که بسیاری از آنها از آن زیر 20 دلار در فروش. فراتر از بازی های ارزان قیمت نیز وجود دارد برخی از عناوین جدیدتر مانند عذاب ابدیکه تخفیف سخاوتمندانه — تمام تا پایان هفته.

بنابراین بسیاری از بازی ها از جمله ، در اینجا میدارد ما را برای معاملات در حال اجرا ممکن است 14.

id نرم افزار/Bethesda

اگر اجتماعی فاصله است شما را مضطرب یک بازی مانند عذاب ابدی ممکن است کمک به شما منفجر کردن برخی از بخار. پیگیری برای سال 2016 را راه اندازی مجدد عذاب ابدی می اندازد hoards و hoards از شیاطین در شما. شما فقط باید یک هدف: نابود کردن. شما همچنین انجام برخی از platforming. اما اغلب آن را “نابود کردن” چیز. این بازی است که 25% تا مارس 14.

شرکت Square Enix

اگر شما بوده ام به خواب در لارا باغچه در حال حاضر زمان برای بیدار شد. 2014 Tomb Raider راه اندازی مجدد به سادگی به نام توم ریدر آورده Lara Croft را به دوران مدرن و برنده یک مقدار زیادی از ستایش برای آن است. در نزدیک به شش سال آن را در یک جدید جدید بازی — اما آن را فقط $4.49 تا مارس 14.

یوبی سافت

Assassin’s Creed به زودی راه vikings با AC: Valhalla اعلام کرد برای سال 2020 است. اما آن را هنوز هم ارزش غواصی به مصر به عنوان 2017 Assassin’s Creed ریشه در فروش فقط برای $15. این بصری بازی دیدنی و جذاب که شما را ده ها ساعت از.

یوبی سافت

این 2018 تصویری بازی می گیرد در یک داستانی منطقه مونتانا و واضح است که با الهام از سیاست مدرن. اما اجازه ندهید که در دنیای واقعی سردرد شما را متوقف کند: آن یک گودال ماسهبازی که در آن به کاوش انجام ماموریت های دیدنی و مهمتر از همه چیزهای. خواندن رمز بازی Far Cry 5 نقد و بررسی. آن را 15 دلار تا مارس 14.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Resident Evil 2 نقد و بررسی: ترور برای دوران مدرن


3:23

Warner Bros.

شاید شما فقط می خواهید برای استراحت توسط wreaking ویران از سایه. هیتمن 2 عاقبت به 2016 را هیتمن بود که یک تجدید حیات پلی استیشن 2-عصر سری. شما با توجه به هدف و با استفاده از خلاقیت خود را پنهانی به آنها را. یک فرمول کلاسیک و آن را هنوز هم هیجان. خواندن رمز هیتمن 2 نقد و بررسی. این $18 مارس تا 14.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de