instagram-virtual-graduation

Instagram را گرادیان 2020 برچسب.


Facebook

Facebook مجازی فارغ التحصیلی هفته جشن برای کلاس 2020 گیر در خانه با توجه به COVID-19 همه گیر است و لگد زدن. شروع پنج شنبه, Instagram اضافه کرده است گرادیان برچسب برای داستان و همچنین فارغ التحصیلی چالش های مانند ارسال رجعت عکس و ارشد, نقل قول, در حالی که Facebook تجلیل فارغ التحصیلان برجسته امروز.

ارشد شب برای ورزشکاران برگزار خواهد شد در Instagram شنبه با بازیکنان بسکتبال سابرینا Ionescu و Myles پاول سافتبال بازیکن Shay Knighten و فوتبالیست اندرو Pryts پیوستن به حزب.

Instagram میزبانی مجازی ارشد, کمدی, روز چهارشنبه نشان می دهد که توسط کمدین Quinta Brunson, کامرون J. Henderson و کریستین جرقه بزند. مارینا کیگان مقاله مخالف تنهایی ساخته شده است را فیلم شامل تصاویری از 2020 فارغ التحصیلان خواهد شد که اولین در Facebook. Facebook داستان را نیز تشویق سالمندان برای شرکت در یک گرادیان پیاده روی جمعه.

در روز پنج شنبه Instagram را “ادای دین به بهترین و درخشان ترین دانش آموزان”; پنج برندگان موزه بروکلین رقابت برای دبیرستان و کالج سالمندان اعلام خواهد شد در یک مجازی هنر نشان می دهد و با توجه به 5000 دلار در کمک های مالی از Instagram; بازیگران, رقصنده و ژیمناست ها از جمله برایس خاویر نیا, Sioux و Livvy دان را در پیوستن به روی سازندگان Instagram حساب خواهد شد که ارسال سالنامه; و Instagram فروشگاه را یک گراد gift guide
.

گراد هفته به اوج می رسد جمعه با پلت فرم رسانه های اجتماعی به میزبان #Graduation2020: Facebook و Instagram جشن کلاس 2020 در 15 مه در 2 p. m. و/11 a. m. PT. اپرا وینفری Awkwafina سیمون Biles جنیفر گارنر و Lil Nas X آدرس فارغ التحصیلی کلاس و مایلی سایرس انجام خواهد شد و آهنگ “صعود.”

Facebook مجازی گراد hub همچنین دارای راهنمای در مورد چگونه به میزبان مجازی مراسم فارغ التحصیلی با استفاده از Facebook Live, و وجود دارد می تواند یک فیلم در Facebook پس از شروع به کارگردانی کریس Wilcha نمایش کلیپ از دوستان و خانواده از Facebook شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de