تسلا
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

تسلا رسما راه اندازی مجدد تولید در روز دوشنبه در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا البته نه در دولت های محلی را در نظر. مدیر عامل شرکت Elon Musk تایید کارگران در کار و به طور خاص گفت که تصمیم می رود در برابر آالمدا کانتی را به اقامت در خانه سفارش دهید.

در واقع مشک گفت که او مایل به قرار داده شده تحت بازداشت به کارخانه راه اندازی مجدد.

مدیر عامل شرکت توييتها آمد و پس از گزارش تسلا شروع مجدد تولید در مارس 11 با وجود دریافت چراغ سبز از دولت های محلی. جمعه گذشته فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: برخی از تولید می تواند شروع مجدد اما آالمدا کانتی — که در آن تسلا فرمونت کارخانه ساکن — نمی بالابر جهت آن است.

منطقه خلیج رادیو فردا وابسته KPIX گزارش داد که کارگران شروع به حرکت در داخل و خارج از تسلا گیاه در فرمونت کالیفرنیا. عکس از محلی فاکس نیوز وابسته KTVU نشان می دهد بسته بندی پارکینگ بیشتر نشان می دهد کارگران بازگشته بود صبح روز دوشنبه. یکی از کارگران گرفته شده به KTVU و گفت: این ایستگاه وارد کار در 6 p. m. PT روز یکشنبه با تغییر پایان 6 صبح دوشنبه صبح.

کارگر گفت: تسلا است “و در حال اجرا” و ابراز نگرانی گیاه است نه پیروی از دستورالعمل های بهداشتی. تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آالمدا کانتی مقامات منتشر شد بیانیه ای در رابطه با تسلا بازگشایی در روز دوشنبه گفته آموخته است که کارخانه تسلا در فریمانت باز کرده بود فراتر از حداقل عملیات اساسی.”

“ما مطلع تسلا است که آنها فقط می تواند به حفظ حداقل عملیات اساسی تا زمانی که ما یک طرح است که می تواند اجرا مطابق با محلی بهداشت عمومی به منظور. ما در حال پرداختن به این موضوع با استفاده از همان روش مرحله به مرحله ما با استفاده از برای کسب و کارهای دیگر که نقض نظم در گذشته و ما امیدواریم که تسلا را نیز رعایت بیشتر بدون اجرای اقدامات” شهرستان گفت: در آن بیانیه بود که ایمیل فرستاده شده به Roadshow. “ما به طور جدی ارتباط با ما انتقادات و پیشنهادات و درک تسلا خواهد شد ارسال یک سایت خاص طرح بعد از امروز به عنوان مورد نیاز تحت ایالت کالیفرنیا راهنمایی و چک لیست برای ساخت صادر شده در مارس 7. ما نگاه رو به جلو به بررسی تسلا برنامه ریزی و آینده به توافق بر پروتکل و یک جدول زمانی برای بازگشایی با خیال راحت.”

این آخر هفته تسلا انتشار یک اطلاعیه اعلام آن را راه اندازی مجدد عملیات پس از دولت به چراغ سبز به ارمغان بیاورد ساخت پشت آنلاین. در حالی که همه در این شهرستان گفت: آن همچنان به کار با تسلا در روز جمعه اما باور نداشت آن را “مناسب” به ارسال کارکنان بازگشت به کار نشده است. شهرستان بود ظاهرا کار به تسلا OK به بازگشت به کار در مارس 18.

آن چراغ مدیر عامل Elon Musk به اعلام یک طرح دعوی در دادگاه تسلا ظ مقابل این شهرستان برای بازگشایی کارخانه مونتاژ این آخر هفته. او همچنین اعلام کرد این خودروساز ستاد خواهد نقل مکان به تگزاس و نوادا یا شناور امکان دهنی, انگشت کردن تسلا تولید از کالیفرنیا در پاسخ به این مقررات است. مشک رفته است تا آنجا که خواستار اقامت در خانه سفارشات “فاشیست.”

در بازگشت خود را به کار بیانیه تسلا دقیق مراحل مصرف آن را به راه اندازی مجدد تولید و تأکید آن کار می کرد با شهرستان و دولت, دولت به کارگران بازگشت کارگران “بهداشت و ایمنی در ذهن داشته باشند.” این 38 صفحه طرح همچنین جزئیات مراحل تسلا اجرا در فریمانت کارخانه از آموخته های خود در کارخانه در شانگهای — تنها تسلا کارخانه تولید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Q1 درآمد تماس یک ظرف غذا بود


1:39

به روز رسانی 1:48 p. m. PT: می افزاید: از نظر Elon Musk از طریق توییتر.
به روز رسانی 3:45 p. m. PT: بیانیه می افزاید: از آالمدا کانتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de