محدودیت های اجتماعی و فعالیت های اقتصادی ممکن است در محل باقی می ماند برای “مسافت های طولانی” به عنوان یک coronavirus درمان یا واکسن می تواند بیش از یک سال دور است و ممکن است هرگز وارد بوریس جانسون هشدار داده است در یک سند تنظیم محدود آرامش مستند.

60-صفحه Covid-19 بازیابی سند استراتژی مجموعه دستورالعمل های دقیق برای تغییرات مستند به قوانین اعمال می شود در انگلستان از شنبه, از جمله بازگشت به کار که در آن آن را بی خطر است برای کسانی که قادر به انجام کارهای خود را در خانه به عنوان به خوبی به عنوان جدید آزادی را به هوای آزاد, ورزش و صرف زمان آفتاب گرفتن یا بساط پیک نیک در پارک.

آن را تایید می کند برای اولین بار است که دولت مشاوره پوشیدن چهره-پوشش – اما نه پزشکی صورت-ماسک – در تنظیمات مانند حمل و نقل عمومی و برخی از مغازه ها.

و این مجموعه از دیگر برنامه های بلند مدت برای مدارس و غیر ضروری مغازه برای شروع بازگشایی از 1 ژوئن و نشان می دهد که دولت در نظر دارد یک حرکت اجازه می دهد تا “اجتماعی حباب” از دو خانواده که می توانید معاشرت با یکدیگر است.

اما آن را روشن می سازد که هر گونه کاهش محدودیت است مشروط وجود دارد که هیچ تجدید حیات این ویروس با دولت رزرو گزینه reimposing یک مستند در سطح ملی یا محلی اگر نشانه هایی از شیوع شعله ور کردن دوباره.

راه اندازی استراتژی یک روز پس از او مشخص شده محتویات آن را در یک تلویزیون آدرس آقای جانسون گفت: “این سند از یک طرح برای بازسازی بریتانیا برای یک جهان با Covid-19.

“این یک بازگشت سریع به حالت عادی.’ نه نشانی از آن ذخیره کردن یک جواب ساده. و به ناچار بخشهایی از این طرح را وفق دهند به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد ویروس.

“اما این یک طرح است که باید به مردم بریتانیا امید. امیدواریم که ما می تواند به بازسازی; امیدواریم که ما می تواند زندگی را نجات دهد; امیدواریم که ما می تواند حفاظت معیشت.”

آقای جانسون تاکید کرد که بریتانیا نمی تواند امید به Covid رایگان در آینده نزدیک خواهد شد و باید برای یادگیری به زندگی با این بیماری است.

“روشن است که تنها امکان پذیر راه حل دراز مدت نهفته است با یک واکسن یا دارو درمان مبتنی بر” او گفت:.

“انبوه واکسن یا درمان ممکن است بیش از یک سال دور. در واقع در بدترین سناریو ممکن است ما هرگز پیدا کردن یک واکسن.

“بنابراین ما باید طرح لقاء یک وضعیت که در آن ما در این کار با هم برای مسافت های طولانی حتی در حالی که انجام همه ما می توانیم برای جلوگیری از آن نتیجه است.”


آقای جانسون گفت که او پذیرفته است که مستند ترتیبات در محل پس از مه “را ارائه نمی دهد یک راه حل پایدار” از آنجا که قیمت به زندگی اجتماعی و اقتصادی است “بیش از حد سنگین” و آورده تنهایی و ترس برای بسیاری از مردم است.

استراتژی جدید تحت عنوان طرح ما برای بازسازیبا هدف “بازگشت زندگی به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است برای به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به عنوان سریع و نسبتا که ممکن است در راه است که امن است و همچنان به محافظت از ما NHS” با “اولویت مهم” صرفه جویی در زندگی می کند, او گفت:.

این کاهش تدریجی اجتماعی فاصله دستورالعمل نیاز گسترده و آزمون پیگیری و ردیابی سیستم برای نظارت بر گسترش این بیماری و طراحی مجدد از مکان های عمومی و فضاهای کاری به آنها را “Covid-19 امن” در حالی که اقدامات برای محافظت از آسیب پذیر ترین و محافظت و مراقبت از خانه را به در محل باقی می ماند.

“من باید از کشور به بیمار با ادامه اختلال در ما راه طبیعی از زندگی است, اما به امان در پیگیری ماموریت ما برای ساخت این سیستم نیاز داریم” گفت: آقای جانسون. “بدترین نتیجه ممکن خواهد بود بازگشت به ویروس بودن خارج از کنترل – با هزینه ای برای زندگی انسان و از طریق اجتناب ناپذیر re-اعمال محدودیت های شدید – هزینه به اقتصاد است.”

سند توصیف آقای جانسون طرح به عنوان “یک محتاط نقشه راه به سهولت اقدامات موجود در امن و راه اندازه گیری منوط به موفقیت در کنترل این ویروس و قادر به نظارت و واکنش به گسترش آن”.

این اشاره می کند که “یک صفر-خطر روش کار نخواهد کرد در این بی سابقه تایمز” اما می گوید این طرح خواهد شد نگه داشته و به طور مداوم تحت بررسی به عنوان همه گیر و جهانی را درک و از آن توسعه.

ویژگی های کلیدی از سه فاز از انگلستان حرکت از مستند عبارتند از:

گام اولبه معرفی از شنبه:

– کارگران که نمی تواند انجام دهد شغل خود را در خانه برای رفتن به محل کار خود که آن را بی خطر است برای انجام این کار با بخش های مانند تولید مواد غذایی, ساخت و ساز, تولید و تدارکات و توزیع و تحقیقات علمی و انتظار برای بازگشایی شده است.

– مقامات محلی برای تشویق بیشتر کودکان آسیب پذیر و کودکان از کلید کارگران به مدرسه بروند.

– دایه و childminders اجازه داده می شود به کار که در آن می توان آن را با خیال راحت.

عمومی توصیه به پوشیدن چهره-پوشش بیش از بینی و دهان در فضاهای محصور اجتماعی که در آن فاصله نمی تواند حفظ شود مانند حمل و نقل عمومی و برخی از مغازه ها.

– فضای مجاز: نامحدود, هوای آزاد, ورزش یا تفریح با یک فرد از خارج از خانواده بازگشایی از امکانات ورزشی مانند تنیس و گلف و ماهیگیری دریاچه ها اجازه دسترسی به درایو به فضاهای باز مانند پارک ها و جنگل ها و سواحل در انگلستان – همه وابسته به اجتماعی فاصله مقررات در حال مشاهده.

– معاشرت با یک فرد خارج از خانواده خود را در یک پارک – اما نه یک باغ – در حالی که حفظ دو متر فاصله.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: گام اول می توانید پیش بروید زیرا دانشمندان در حال “اعتماد به نفس” است که به نرخ انتقال شناخته شده به عنوان R – کمتر از یک معنی که هر فرد آلوده به طور متوسط عبور می کند این ویروس به کمتر از یک نفر دیگر.

“ما مطمئن هستیم که این کاملا تغییرات کوچک نمی خواهد که یک ماده را تحت تاثیر قرار خود را – به شرطی که مردم چوب به اجتماعی فاصله و قوانینی که وجود دارد – در افزایش R فراتر از آن است که در این لحظه گفت:” پروفسور Ersin.

“مجموعه ای در برابر آن وجود دارد بسیار روشن مزایای بهداشت و درمان به ورزش و مزایای وجود دارد به ساخت این پایدار است. ما باید برای انجام این کار برای مسافت های طولانی. مصرف بسیار کوچک در خطر ابتلا به آن را پایدار تر برای مردم را به انجام برخی از منافع روشن.

“ما این ادعا وجود دارد هیچ خطر به این, اما آنچه که ما فکر می کنم آنها بسیار کوچک هستند و متناسب با استفاده از نظر کلی خوب بودن ورزش پیشرو به سلامتی و پایداری است.”

مرحله دوبه توان زودتر از 1 ژوئن:

– کودکان به بازگشت به سال های اولیه کودکان و همچنین پذیرش کلاس های سال یک و شش سال از مدارس ابتدایی است. همه کودکان اولیه به ازای یک ماه قبل از تعطیلات تابستان در صورت امکان.

– چهره به چهره با معلمان برای دانش آموزان متوسطه در سال 10 و 12 که GCSEs یا یک سطح در سال آینده.

– غیر ضروری مغازه ها را باز کنید که در آن آن را بی خطر است برای انجام این کار در مراحل از شروع ماه ژوئن با هدايت دلیل در مدت کوتاهی که در آن انواع فروشگاه ها باز خواهد شد هنگامی که.

– اجازه فرهنگی و ورزشی در پشت درهای بسته برای پخش.

– بازگشایی بیشتر حمل و نقل عمومی در مناطق شهری است.

– مشاوره علمی گروه در شرایط اضطراری (Sage) را در نظر بگیرید که آیا خانواده گروه گسترش می تواند شامل یکی دیگر خانواده اجازه می دهد تا ارتباطات اجتماعی بین خانواده ها گسترده تر و یا بین همکاران که با هم زندگی می کنند.

– دولت برای در نظر گرفتن اجازه کوچک عروسی.

گام سومبه اتفاق زودتر از 4 ماه جولای:

– باز کردن حداقل برخی از باقی مانده بسته کسب و کار از جمله آرایشگری, سالن زیبایی, رستوران ها و بارها و سینما و همچنین به عنوان مکان عبادت جایی که آنها ملاقات Covid-19 امن میباشد.

– سالن است که طراحی شده برای شلوغ بود و اجازه می دهد تا تعامل اجتماعی مانند کاباره ها هنوز هم ممکن است قادر به بازگشایی با خیال راحت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de