A 30-year-old پناهجو مرده است در یک هتل او بود نقل مکان کرد و به عنوان بخشی از پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

سوریه که نمی توان نام در این مرحله بود نقل مکان کرد و از او پناهندگی مسکن در گلاسکو به یک هتل در این شهر همراه با ده ها تن از دیگر پناهجویان در ماه گذشته.

پلیس تایید کرد که خدمات اضطراری نامیده می شدند به هتل فقط بعد از 1 بعد از ظهر روز سه شنبه پس از مرگ ناگهانی از 30 سال که از مرگ بود در حال حاضر در حال درمان به عنوان “غیر قابل توضیح”.

دپ Maatouck یک دوست از زندگی خود را در همان هتل گفت: مستقل شده است رنج می برند از مشکلات روحی و روانی است که به سرعت در حال بدتر از آنها نقل مکان کرد به تسهیلات و که او تا به حال شده است قادر به کمک او نیاز دارید.

صدها نفر از پناهجویان در اسکاتلند منتقل شده اند از خانه های مشترک به هتل پس از همه گیر آغاز شده توسط میرس یک شرکت قرارداد توسط دولت به مدیریت پناهندگی مسکن زیر جهت دفتر خانه در یک حرکت محکوم شدند.

آنها نیز حمایت مالی خود, خارج, ظاهرا چون هتل ها ارائه سه وعده غذا در روز, اساسی, لوازم آرایش و لباس های شسته شده خدمات.

آقای Maatouck, 31, همچنین یک ملی سوریه گفت که او پنج ماه پیش در حالی که آنها هر دو در یک شب پناهگاه و جلب اعتماد او در مورد مشکلات خود در برخورد با شکنجه و سوء استفاده جنسی او تجربه کرده در حالی که زندانی در لیبی به عنوان او تلاش برای رسیدن به اروپا است.

او گفت: محدود شرایط در هتل و دشواری دسترسی به حمایت در طول این مستند با وجود درخواست کمک از هر دو میرس و دفتر خانه به حال تحت فشار قرار دادند دوستان خود را بیش از لبه.

“من تو را دیدم آن را در حال آمدن است. او شکست خورده بیش از حد بسیاری از بار. من دیدم که هیچ کس چیزی به او کمک کند. از آن بدتر و بدتر. او گفت میرس و دفتر خانه اما هیچ چیز اتفاق افتاده است” گفت: آقای Maatouck.

“آنها به سمت چپ 90 نفر در یک هتل بدون پشتیبانی. شما باید به خوردن هر آنچه که آنها به شما بدهد. آنها را متوقف پول ما. پس ما در اینجا آمد او شرط کردم خیلی بدتر است. آن بوده است بسیار دشوار است. او در انتظار تصمیم نهایی خود را ادعا می کنند اما دفتر خانه توقف همه چیز و هیچ کس را توضیح دهد چه اتفاقی خواهد افتاد.

“من احساس می کنم خیلی ناراحتم که این اتفاق افتاده است به او. او 30 سال او تا به حال رویاهای. ما صحبت کرد و گفت از این به بعد ما باید کار او را به صحبت به زبان انگلیسی, زندگی آسان تر خواهد بود. من فکر می کنم او هنوز هم تا به حال توانایی درمان خود را, اما بودن در این وضعیت قرار دادن فشار اضافی بر روی او.”

کمپین هیچ گروه اخراج گلاسکو که سازماندهی آنلاین شب زنده داری برای روز یکشنبه شب در بیانیه ای گفت: “ما عمیقا غمگین و کاملا خشم با عدم انسانیت و عزت و یا توجه نشان داده شده به متقاضیان پناهندگی توسط Mears دفتر خانه و به دولت بریتانیا است. آنها موفق به تطابق با وظایف اساسی و برای درمان انسان زندگی با احترام بگذارند.”

یک میرس سخنگو گفت: “ما عمیقا غمگین برای تایید مرگ یک پناه-سالک که در میرس محل اقامت. میرس در حال کار با دفتر خانه برای تماس با پناهندگی-سالک خانواده قبل از افشای اطلاعات بیشتر. علت مرگ مشخص شده است.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “ما آگاه هستند از یک حادثه و در نتیجه یک فرد متاسفانه از دست دادن زندگی خود را. این امر می تواند نامناسب به نظر قبل از همه حقایق تاسیس شده اند و خانواده او ابلاغ شده است.”

این سخنگو گفت: دفتر خانه قرار داده شده بود در طیف وسیعی از اقدامات برای حمایت از پناهجویان که تحت تاثیر شیوع کروناویروس شدند و در ادامه به نظارت بر وضعیت از نزدیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de