محاکمه با حضور هیئت منصفه در حال به سر در برخی از مناطق انگلستان و ولز برای اولین بار از زمان شروع coronavirus مستند آن اعلام شده است.

خداوند رئیس دادگستری گفت: تعداد کمی از محاکمه های جدید شروع می شود در هفته آینده “تحت ترتیبات ویژه برای حفظ امنیت از همه شرکت کنندگان و داوران”.

رسیدگی خواهد شد و پخش بین دو دادگاه پس احزاب به محاکمه روزنامه نگاران و عموم مردم می توانند در این فاصله مشخص شده توسط بهداشت عمومی توصیه.

هیئت منصفه خواهد بود قادر به استفاده از یک دادگاه به عمد به جای اتاق های کوچکتر استفاده می شود که قبلا.

هر دو پروردگار رئیس دادگستری و وزیر دادگستری که قبلا به حمایت خود را به برش داوران اعداد به حداقل هفت اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله.

اما در روز دوشنبه آنها تایید کرد که محاکمه “انجام خواهد شد تحت همان استانداردهای قانونی و روش به عنوان قبل از Covid-19 اورژانس با دوازده منصفه”.

آن به شرح زیر بحث توسط یک گروه کاری به ریاست آقای عدالت Edis چگونه محاکمه شد که به حالت تعلیق در 23 ماه مارس با خیال راحت می تواند از سر گرفت.

نیمی از دادگاه در انگلستان و ولز در حال حاضر تعطیل و دادستانی تنها شنیدن فوری مسائل موجب نگرانی بیش از یک نصب شدن.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 35,600 برجسته تاج دادگاه و coronavirus موجب جدید تاج دادستان خدمات (CPS) هدایت نشان می دهد که کمتر مظنون متهم خواهد بود.

به عنوان بسیاری از جلسات که ممکن است انجام شده از راه دور با وجود نگرانی از تاثیر بر متهمان و عدالت به بار آورده است.

قدیمی بیلی خواهد بود در میان اولین دادگاه برای دیدن آزمایش های رزومه کاری در 18 مارس (Bruno وینسنت/گتی ایماژ)

هفته گذشته کریس مری دادگاه گفت: 85 درصد از جلسات وقوع بودند “اصولا صوتی و یا تصویری”.

اما با بسیاری از آزمایشات با تاخیر به طور نامحدود وجود دارد نگرانی هایی است که قربانیان می تواند رها کردن از موارد تجاوز به عنف و دیگر حساس محاکمه به دلیل استرس اضافی و عدم اطمینان ایجاد می شود.

آزمایش های جدید شروع خواهد شد از 18 مارس و موکول رسیدگی می شود انتظار می رود از سر که ممکن است در خط با مشاوره از بهداشت عمومی انگلستان است.

اولین دادگاه که در آن داوران را می توان قسم را شامل لندن گنده و کاردیف تاج دادگاه.

قضایی سخنگو گفت: “تعداد کمی از محاکمه در حال انتظار را در ابتدا” در حالی که بیشتر دادگاه های ارزیابی شده برابر ضوابط جدید.

خداوند رئیس دادگستری خداوند برنت از باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری گفت: “این مهم است که دولت عدالت همچنان به عملکرد هر زمان که ممکن است در یک محیط است که سازگار با ایمنی تمام کسانی که درگیر است.”

اعلام کرد: بوریس جانسون خطاب به ملت در مورد نحوه مستند محدودیت خواهد بود آرام است.

Coronavirus قوانین خواهد شد که به روز رسانی در چهارشنبه را در مجامع عمومی و خروج از خانه “و بدون معقول بهانه” غیر قانونی اما حضور قانونی رسیدگی به معافیت.

جنایی کانون گفت: “ایمنی باید امن برای همه … به طوری که عدالت را می توان با شفافیت کامل”.

صندلی کارولین گودوین QC گفت: “تاج دادگاه پرونده بوجود آمده بود ماه قبل از Covid19 پرورش داده سر آن است.

“با مجموع تاج دادگاه بار از بیش از 107,000 موارد در سال گذشته کیفری بار, سهام قضائیه نگرانی به نحوه آدرس رو به رشد پرونده ها با خیال راحت به طوری که صدها نفر از هزاران نفر از افراد درگیر در پرونده های مانده در برزخ هستند نه چپ انتظار در عدم قطعیت دیگر هیچ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de