دولت بریتانیا منتشر شده است گام به گام راهنمای تبادل نظر به ساخت یک “پوشش چهره” از تی شرت و بعد از مردم در انگلستان بودند توصیه به پوشیدن ماسک در فضاهای سربسته مانند حمل و نقل عمومی و برخی از مغازه ها.

انگلیسی ها توصیه به پوشیدن یک روسری, خانگی, ماسک صورت و یا فروشگاه-خرید ماسک خود را برای پوشش بینی و دهان برای محدود کردن گسترش coronavirus اما دولت تاکید کرد که فولاد-درجه ماسک باید محفوظ پزشکی کارگران است.

DIY دستورالعمل آمده است که به دولت خود منتشر 60-صفحه بازیابی استراتژی سند که از مجموعه دستورالعمل های دقیق برای تغییرات مستند به قوانین اعمال می شود در انگلستان از روز شنبه.

کارگران در ساخت و ساز و تولید و بخش های دیگر به طور فعال در حال تشویق به بازگشت به کار, اما نگرانی مردم چگونه می تواند در جلوگیری از انتقال و ابتلا به کروناویروس در خارج از خانواده خود را.

این باعث شد که دولت به توصیه است که در خانه پوشش صورت “می تواند کمک به کاهش خطر انتقال در برخی از شرایط”.

“پوشش صورت در نظر گرفته شده برای کمک به پوشنده لباس اما برای محافظت در برابر ناخواسته انتقال این بیماری به دیگران اگر شما آن را asymptomatically” اضافه شده دستورالعمل.

افرادی که انتخاب می کنید به پوشیدن چنین موارد می خواست به “لمس مقابل صورت پوشش یا بخشی از صورت را پوشش شده است که در تماس با دهان و بینی خود را”.

پارچه پوشش صورت باید به طور منظم شسته شود و مردم باید همچنان به شستن دست های خود و استفاده از دست پاکسازی

مراحل نشان داد چگونه می توان دو نوع ماسک که نیازی به دوخت و دیگری که می کند. برای اولین بار می توان به سادگی با یک تی شرت و یک جفت قیچی در حالی که دیگر نیاز به بیشتر مواد از جمله دو مربع از پارچه دو قطعه الاستیک قیچی و سوزن و نخ. یک چرخ خیاطی است “اختیاری”.

حمل و نقل برای لندن گفت: تمام مسافران در لندن باید پوشیدن پوشش صورت و حمل دست sanitiser اگر آنها با استفاده از حمل و نقل عمومی. مشاوره امر به هر کسی با استفاده از زیر زمین لوله, شبکه, اتوبوس, سیاه کابین و minicabs.

مسافران نیز نیاز به اقامت دو متر از هم در همه زمان ها است که به معنی حمل و نقل عمومی عمل خواهد شد بسیار متفاوت نسبت به راه چیزهایی که قبل از همه گیر گفت: TfL.

دولت تبادل نظر صورت پوشش پیشنهاد شده و برخی از شک و تردید و خنده از بسیاری از آنها به شوخی در مورد ظاهر “covid محصول تاپ”.


یک نفر گفت: “دولت منتشر کرده راهنمایی در چگونه خود را, ماسک صورت از پایین از یک تی شرت. من نگران هستم که در حال حاضر شما باید برای تمرین ab بحران در علاوه بر این به من اجتماعی فاصله.”

یکی دیگر گفت: “چرا دولت با ارائه این رایگان به شهروندان خود? میلیون ها صرف شد در ارسال اطلاعات تاریخ نامه به, در حالی که این می توانست بهتر صرف بر ارائه پوشش صورت.

“اما همه ما نیاز به یک چرخ خیاطی + یک تی شرت را خودمان LOL.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de