بوریس جانسون شده است و متهم كردن سردرگمی بیش بریتانیا مبارزه با کروناویروس به عنوان او تقسیم با تفویض دولت بیش از مستند مشاوره.

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را رد کرد و تصمیم خود را به خندق “ماندن صفحه اصلی” مشاوره نفع جدید ارشاد به “اقامت هشدار و کنترل این ویروس زندگی را نجات دهد”.

در یک تلویزیون ضبط شده آدرس به ملت نخست وزیر مجموعه محدود تسهیلات از مستند قوانین است که اعمال می شود در انگلستان تنها. او وعده داده است: “اولین طرح یک نقشه راه برای بازگشایی جامعه”.

کارگران قادر به انجام شغل خود را از صفحه اصلی – از جمله کسانی که در ساخت و تولید – تشویق به بازگشت در روز دوشنبه اگر آنها می توانند با خیال راحت اجتناب از حمل و نقل عمومی در صورت امکان.

از شنبه, مردم قادر خواهد بود به حمام افتاب گرفتن در پارک, بازی های ورزشی با اعضای خانواده خود را, رانندگی به اوقات فراغت مقصد مانند زمین گلف, زمین تنیس و یا ماهیگیری دریاچه ها و مقدار نامحدودی از ورزش – اما تنها اگر آنها حفظ دو متری اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

غیر ضروری و مغازه های مدارس و با شروع از مهد کودک و برخی از ابتدایی دانش آموزان می تواند شروع به بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان 1 ژوئن. دانش آموزان مدرسه متوسطه در سال 10 و 12 که به صورت GCSEs و یک سطح در سال آینده – را چهره به چهره با معلمان قبل از تابستان, اما دیگران را نمی خواهد بازگشت قبل از سپتامبر.

در ماه جولای در اولین آقای جانسون گفت که “برخی از صنعت مهمان نوازی” می تواند بازگشایی در یک حرکت فکر کردم به احتمال زیاد در ابتدا شامل کافه در پارک یا رستوران با فضاهای باز که در آن جداول را می توان از هم جدا شوند. مکان های عبادت و سینما نیز ممکن است قادر به اعتراف به بازدید کنندگان از این نقطه ای که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

در همین حال نخست وزیر اعلام کرد که برای اولین بار مردم از ورود به بریتانیا از خارج از کشور خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه در یک حرکت که باعث وحشت در میان سفر میباشد. پس از یک تماس تلفنی با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دو رهبر اعلام کرد که آنها مشورت قبل از اعمال هر گونه قرنطینه محدودیت های بین انگلستان و فرانسه است.

نخست وزیر گفت که او تا به حال مشورت به طور گسترده ای در پیشنهاد تغییر به رسمی مشاوره و معتقد بودند “اجماع عمومی” در تغییرات که همه آنها مشروط بر این مهم میزان انتقال این بیماری شناخته شده به عنوان R – باقی مانده در زیر یک.

اما کار رهبر Keir Starmer گفت جدید اقامت هشدار ارشاد “فقط به اندازه کافی روشن” و هشدار داد نخست وزیر بیانیه ای را مطرح کرده و به سوالات بیش از آن پاسخ داده است.

و در یک داغدار پاسخ اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: Westminster دولت به استقرار جدید پیام شمال از مرز هشدار “مبهم و مبهم” شعار می تواند “فاجعه بار”.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: راهنمایی های جدید و به کارگران فقط 12 ساعت’ اطلاع از بازگشت به سایت ها و کارخانجات بود “یک دستور برای هرج و مرج” است که “علت کار مردم بسیاری از سردرگمی و اضطراب”.

آقای جانسون با این طرح موافقت با کابینه پس از شش هفته بررسی مستند محدودیت های معرفی شده در ماه مارس پیش بینی تدریجی سه مرحله کاهش محدودیت های وابسته به پیشرفت رضایت بخش در کنترل Covid-19.

یک مشترک جدید امنیت زیستی مرکز ایجاد خواهد شد پنج مرحله هشدار سیستم از سطح پنج – که می بینید بیمه خدمات درمانی تحت الشعاع این بیماری همه گیر به سطح یک, زمانی که آن را در نهایت ریشه کن از انگلستان است.

ملت ساعت PM ایجاد تغییرات در این مستند روز یکشنبه (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر بریتانیا در سطح چهار اما به زودی شروع خواهد شد در حال حرکت به سه دلیل موفقیت در رانندگی پایین انتقال از طریق “محدودیت در آزادی – آزادی – از یک نوع است که ما دیده هرگز قبل از در صلح یا جنگ”.

آقای جانسون گفت: “این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته است.

“در عوض ما در حال برداشتن اولین گام های دقیق برای تغییر ما اقدامات است.

“و اولین گام این است که یک تغییر از تاکید است که ما امیدواریم که مردم عمل خواهد کرد در این هفته است.”

در تلاش برای اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله اقدامات نگهداری می شود به عنوان مستند آرام است جریمه خواهد بود افزایش یافته و به 100 پوند برای یک جرم دو برابر برای هر نقض پس از آن تا حداکثر £از 3200.

در اولین شکست از همه انگلستان رویکرد اتخاذ شده در طول اپیدمی تا کنون رهبران تفویض دولت گفت: آنها تا به حال نشده است مشورت بیش از این “هشدار” پیام و نمی خواهد دنبال انگلستان در اجرای مرحله یکی از تسهیلات این هفته هر چند Ms ماهیان خاویاری گفت: شهروندان در شمال مرز می تواند نامحدود ورزش از دوشنبه.


آقا Keir Starmer گفت: “در این بیانیه پرسش بیش از آن پاسخ ما دیدن چشم انداز, انگلستان, اسکاتلند, ولز و ایرلند شمالی کشیدن در جهات مختلف.

“نخست وزیر به نظر می رسد به طور موثر گفتن میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار بدون یک برنامه مشخص برای ایمنی یا روشن هدایت که چگونه برای رسیدن به آنجا بدون استفاده از حمل و نقل عمومی.

“آنچه در این کشور می خواست امشب وضوح و اجماع اما ما نمی هر کدام از آن.”

Ms o’grady گفت: “بوریس جانسون بیانیه باعث خواهد شد مردم بسیاری از سردرگمی و اضطراب است.

“دولت هنوز نشده منتشر راهنمایی در مورد چگونه کارگران را امن نگه داشته است. پس چگونه می تواند نخست وزیر – با 12 ساعت اطلاع – مردم بگویید که آنها باید رفتن به سایت و کارخانه ؟ این دستور غذا را برای هرج و مرج است.”

مدیر-کل بانک مرکزی کارولین Fairbairn گفت: آقای جانسون طرح ارائه شده “اولین بارقه نور برای ما متزلزل اقتصاد”.

او گفت: “کسب و کار علاقه مند به باز و اقتصاد ما در پای خود را. اما آنها همچنین می دانیم قرار دادن بهداشت و درمان در ابتدا تنها مسیر پایدار به بهبود اقتصادی. پیام ادامه داد: هوشیاری مناسب است.

“با اعلام این نشانه شروع یک فرایند طولانی است. در حالی که توقف کار شد لزوما سریع و فوری راه اندازی مجدد خواهد شد آهسته تر و پیچیده تر است. آن را باید به دست در دست با برنامه ریزی برای مدارس, حمل و نقل, تست و دسترسی به PPE. شرکت می خواهد برای دیدن یک نقشه راه با تاریخ آنها می توانید طرح.”


مانوئل Cortes, حمل و نقل, حقوق و مزایای کارکنان کانون دبیر گفت که “مخلوط پیام” از نخست وزیر شد و “خطرناک” و افزود: “PM گفتن مردم که نمی تواند کار از خانه برای رفتن به محل کار, اما نه استفاده از حمل و نقل عمومی است مسخره مفهوم توسط کسی که به نظر می رسد از دست داده اند همه درک از واقعیت است. آن را باعث هرج و مرج. ما شبکه حمل و نقل است و نه آماده برای هر گونه افزایش در مسافران.”

ملی رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز ، جان Apter گفت که افسران خط مقدم مواجه شد “فشار” پس از یک هفته از پیام های مخلوط, که بدان معنی است که بسیاری از مردم عمل کرده به عنوان اینکه این مستند در حال حاضر به پایان رسید.

“افسران پلیس ادامه خواهد داد به انجام بهترین خود را, اما کار خود را باید بر اساس کریستال روشن هدایت را سست قوانین که از چپ به تفسیر باز – چون خواهد شد که به شدت ناعادلانه در افسران که کار است که در حال حاضر به چالش کشیدن” گفت: آقای Apter. “اگر این پیام از آنچه که انتظار می رود از مردم روشن نیست, سپس آن را به کار پلیس این قانون تقریبا غیر ممکن است.”

آقای جانسون تشکر عمومی برای رعایت مستند اقدامات معرفی شده در مارس که او گفت: تا به حال “جلوگیری این کشور از فرا گرفته بودن آنچه که می توانست یک فاجعه است که در آن مناسب بدترین سناریو بود نیم میلیون مرگ و میر”.

آن خواهد بود “جنون در حال حاضر به دور انداختن که دستاورد اجازه می دهد یک دوم سنبله” او گفت:.

هر کاستن از محدودیت خواهد بود “مشروط” در دولت پنج آزمون برای محافظت از بیمه خدمات درمانی, او گفت:.

“ما یک مسیر و ما باید یک برنامه و هر کس در دولت است که همه گیر فشار و چالش برای نجات زندگی, بازگرداندن معیشت و به تدریج بازگرداندن آزادی است که ما نیاز داریم” گفت PM.

“اما در پایان این برنامه است که هر کس باید کار را…

“اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با آن خرما و اگر این سطح هشدار نمی خواهد اجازه می دهد تا ما را به سادگی صبر کنید و تا زمانی که ما آن را درست کردم.”

آقای جانسون که مجموعه ای از طرح خود را در دهان بیانیه ای خطاب به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه قبل از گرفتن سوال از مردم در تلویزیون ظاهر گفت: “ما دوباره از این اهریمنی بیماری است. ما دوباره به بهداشت و سلامت قوی… اما در حال حاضر ما باید اقامت هشدار و کنترل این ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de