زن آمریکایی متهم به قتل نوجوان موتورسوار هری دان است که در حال حاضر “می خواستم بین المللی” پس از اینترپل قرمز اخطار صادر شد برای دستگیری او.

آن Sacoolas که 42 سال از ما اطلاعات رسمی اتهام است باعث مرگ جوان 19 ساله هری دونن با رانندگی خطرناک است.

او ادعا کرد که مصونیت دیپلماتیک پس از سقوط خارج از راف Croughton در Northamptonshire در 27 اوت سال گذشته و اجازه داده شد به ترک انگلستان است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo سپس رد یک درخواست استرداد از انگلستان در ژانویه جرقه بین المللی بحث.

Mr دان پدر و مادر گفته شد در مورد رنگ قرمز توجه کنید برای Ms Sacoolas در یک ایمیل از Northamptonshire پلیس اعلام کرد که که “باید او را ترک ایالات متحده می خواست گردش باید به تصویب”.

نوجوان خانواده نیز به دنبال یک بررسی قضایی به وزارت امور خارجه را از دست داده و مرگ پسر خود را پس از خود وکیل متهم Dominic Raab از یک “رسوا اقدام به پوشش تا از حقیقت”.

آنها همچنین می خواهم به ترتیب یک جلسه با پایگاه نظامی فرمانده پس ادعای “سه نتواند در نزدیکی” مربوط به کارکنان خود را پس از هری مرگ است. از آن شده است ادعا شده که Ms Sacoolas رانندگی در طرف اشتباه از جاده در زمان برخورد با آقای دونن موتور سیکلت.

با این حال مقامات ارشد امریکا قبلا رد ملاقات با دونن خانواده خود را به دلیل “قصد” به شکایت دولت آمریکا.

معاون رئیس ماموریت در سفارت آمریکا در لندن, Yael Lempert گفت: خانواده MP Andrea Leadsom که آن را “نمی تواند مناسب” برای دیدار با خانواده “با توجه به علاقه شدیدی دو کشور برای اطمینان از مناسب بررسی قضایی”.

وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنان به اصرار دارند که در زمان حادثه و در طول مدت زمان در انگلستان Ms Sacoolas تا به حال ایمنی از جنایی قضایی است.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de