بوریس جانسون گفت: افرادی که از خانه کار می کند مانند کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید “به طور فعال تشویق” برای بازگشت به کار از دوشنبه.

در آدرس خود را به ملت نخست وزیر گفت که دولت در حال تغییر بود آن راهنمایی می گویند مردم باید از خانه کار می کنند اگر آنها می توانند, اما آنها باید بازگشت به کار اگر آنها نمی تواند کار خود را از خانه.

اما مردم خواسته شده است برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است برای نگه داشتن مردم در امن و کمک به حفظ اجتماعی فاصله.

“ما گفت که شما باید از خانه کار می کنند اگر شما می توانید و فقط رفتن به محل کار اگر شما باید” آقای جانسون گفت.

“ما در حال حاضر نیاز به استرس است که هر کسی که نمی توانید از خانه کار می کنند به عنوان مثال کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.”

او افزود: “ما می خواهیم آن را به امن را برای شما به شروع به کار بنابراین شما باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی اگر در همه ممکن است – از آنجا که ما باید و حفظ اجتماعی فاصله و ظرفیت خود را محدود خواهد بود.”

اگر چه آقای جانسون گفت: دولت بریتانیا مشغول به کار بود در راهنمایی های جدید برای کارفرمایان را به محل “Covid-امن” او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که راهنمایی خواهد بود.

Keir Starmer رهبر حزب کارگر با انتقاد از نخست وزیر این آدرس برای ارائه جزئیات در مورد چگونه مردم می تواند بازگشت به کار با خیال راحت.

“در این بیانیه پرسش بیش از آن پاسخ ما دیدن چشم انداز, انگلستان, اسکاتلند, ولز و ایرلند شمالی کشیدن در جهات مختلف” آقای Starmer گفت.

“نخست وزیر به نظر می رسد به طور موثر گفتن میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار بدون یک برنامه مشخص برای ایمنی یا روشن هدایت که چگونه برای رسیدن به آنجا بدون استفاده از حمل و نقل عمومی.”

در ضمن برنج Japanese, دبیر کل اتحادیه Usdaw گفت: کارکنان مورد نیاز تضمین می کنند که محل امن هستند قبل از آنها به بازگشت به کار.

“ما تأکید ایمنی برای اولین بار در تمام بحث های ما’€™ام تا به حال با دولت” آقای Japanese گفت.

“غیر خرده فروشی مواد غذایی فقط باید شروع تجارت دوباره زمانی که کارشناس بهداشت عمومی مشاوره موافق است اما حتی پس از آن ما باید یک تضمین می کنند که حق با سیاست ها و شیوه ها در محل را به محل امن.


روز یکشنبه آقای جانسون اعلام ترفند به انگلستان مستند مانند مردم اجازه می دهد به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل برای ورزش تا زمانی که آنها باقی می ماند 2 متر دورتر از دیگران است.

از روز شنبه مردم را تشويق به مقدار نامحدودی از ورزش در فضای باز و حتی بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای خانواده خود را.

بازدید و حمام آفتاب در پارک محلی نیز اجازه داده می شود تا زمانی که مردم باقی می ماند جدا از دیگران.

نخست وزیر گفت: اجتماعی فاصله قوانین باید اطاعت شود با افزایش جریمه در محل برای کسانی که آنها را شکستن.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de