حدود 50000 coronavirus آزمون نمونه تا به حال به ارسال از انگلستان به ایالات متحده پس از “مسائل عملیاتی” در آزمایشگاه شبکه منجر به تاخیر در سیستم.

خبر آمد که تعدادی از روزانه coronavirus آزمون کاهش یافت و به زیر وزیر بهداشت مت هنکاک 100,000 هدف برای هفتمین روز در یک ردیف.

پس از گزارش ساندی تلگرافوزارت بهداشت گفت: ارسال سواب در خارج از کشور یکی از احتمالات برای مقابله با به اصطلاح دندان درآوردن مشکلات در یک سرعت در حال گسترش سیستم تست.

این قابل درک است نتایج آزمون تایید خواهد شد در انگلستان و ابلاغ به بیماران “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

این اداره گفت: کار انجام شده برای حل و فصل مسائل و ظرفیت است که به سرعت در حال بازگشت است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی گفت: “گسترش انگلستان coronavirus تست شبکه درگیر راه اندازی کاملا جدید ‘فانوس’ آزمایشگاه شبکه به فرآیند تست سواب.

“هنگامی که مشکلات بوجود می آیند ما باید احتمالات در محل که شامل ایجاد اضافی موقت ظرفیت برای ما labs یا ارسال سواب در خارج از کشور به همکاری آزمایشگاه برای تکمیل.

“البته ما شریک آزمایشگاه باید مطابقت با استانداردهای بالا.”

به ساندی تلگراف گزارش نمونهها airlifted به ما در چارتر پرواز از فرودگاه استانستد.

قبلا که روزانه در خیابان داونینگ جلسه آن را تایید کرد 96,878 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت به 9 صبح تا روز شنبه از 97,029 روز قبل از.


اما سلامت رهبران گفت که آنها انتظار می رود “نوسانات” در ارقام و تست شد و هنوز هم بسیار بالاتر از آن بود که در آغاز شیوع بیماری است.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam گفت: نه خیلی می تواند به عنوان خوانده شده روز به روز تغییرات.

صحبت در این جلسه وی افزود: “ما در حال حاضر واقعا در یک فلات در منطقه از 100,000 آزمون در روز است.

“من فکر نمی کنم ما می تواند به عنوان خوانده شده بیش از حد به روز به روز تغییرات اما ماکرو-عکس این است که در حال حاضر در خیلی سطح بالاتر از آن تا کنون بود در آغاز این بحران است.”

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de