وزیر کابینه رابرت Jenrick نشان داده است این کشور را تهدید امتیاز از coronavirus در حال حاضر چهار نفر از پنج در یک ردیف سیستم هشدار دهنده ادعا وزیران خواهد بود قادر به بازگشایی جنبه های خاصی از اقتصاد به عنوان سطح کاهش می یابد.

جوامع دبیر نظر می آیند به عنوان بوریس جانسون آماده به پرده دولت “نقشه راه” برای کاهش این مستند در پنج شنبه شب در دومین عمده آدرس به ملت در طول بیماری همه گیر.

جدید رنگ-کد هشدار طرح اعم از سبز به قرمز استفاده می شود برای برجسته کردن هر گونه افزایش خطر از ویروس و انتظار می رود که شبیه به سیستم مورد استفاده توسط وزرا و مقامات امنیتی به ارزیابی تهدید از تروریسم در بریتانیا است.

صحبت بر اخبار آسمان را Sophy ریج روز یکشنبه آقای Jenrick گفت: “از آن خواهد شد بسیار شفاف مردم قادر خواهد بود برای دیدن در چه نقطه ما در کنترل این ویروس. در حال حاضر ما بر این باورند که کشور در چهار در مقیاس پنج با پنج بودن بیشتر در مورد.”

او اضافه کرد: “آرمان ما به ارمغان می آورد که به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به سه. در هر یک از این نقاط عطف ما در یک موقعیت برای باز کردن و راه اندازی مجدد بیشتر جنبه های اقتصاد و زندگی ما است. ما در حال رفتن به دقت نظارت بر عملکرد ما در برابر آن.

“که انجام خواهد شد در مقیاس ملی, اما شواهد, پشت, که همچنین قادر خواهد بود برای اطلاع آنچه که ما در سطح محلی. و اگر ما می بینیم که آنها در حال شیوع به ویژه در محلات محلات و مدارس شهرهای سپس ما ممکن است قادر به گرفتن اقدامات خاص در آن مکان.

کابینه وزیر همچنین گفت که بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه در حال سوار در جزیره موجود زنده بود که تا کنون بوده است dowloaded با 50000 نفر – حدود 35 درصد از ساکنان.


در میان تنش بین تفویض دولت از دولت بریتانیا رویکرد به مرحله بعدی از ویروس, Mr Jenrick اضافه شد نخست وزیر “اولویت قوی” برای چهار کشور به توافق می کنید برای حفظ یک پاسخ مشترک به Covid-19.

“ما ترجیح قوی است که در کل بریتانیا حرکت می کند به عنوان یک” او گفت:. “ما امیدواریم که آنها به توافق برسند به یک رویکرد سازگار در سراسر کشور است که ما قوی اولویت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر