beautydevices
سارا Mitroff/CNET

نه تنها داشتن به طور منظم مراقبت از پوست رژیم به شما احساس است که شما در حال انجام همه چیز را که شما می توانید برای پوست شما در واقع می تواند سرگرم کننده. اما اگر شما نمی مراقبت از پوست معتاد و استفاده می شود هرگز هیچ چیز به جز آب ساده و یا شاید یک لیف بر روی صورت خود, خرید برای فن آوری بالا دستگاه های زیبایی ممکن است تهدید آمیز است.

اما تا زمانی که شما آشنایی با نوع پوست شما و آگاه هستند از هر گونه حساسیت شما ممکن است (می گویند به برخی از مواد تشکیل دهنده ماسک و یا به نور) شما در حال حاضر به خوبی در راه خود را به سوی انتخاب یک ابزار مناسب برای پوست شما نیاز دارد. و اگر شما کاملا مطمئن شوید که چه نوع از دستگاه و یا درمان پوست خود را ممکن است به نفع از صحبت کردن با متخصص پوست خود را.

در زیر لیست کرده ایم بهترین ابزارهای زیبایی و مراقبت از پوست محصولات شما می توانید از درمان با نور دستگاه به ضربان دار لایه بردارها با توجه به توصیه هایی از هیئت مدیره گواهی متخصصین پوست و همچنین به عنوان آنلاین نظرات مشتریان.

Sephora

این دستی پوست “پررنگ” دستگاه طراحی شده است برای رسیدگی به چنین پیری نگرانی به عنوان خطوط ریز و چین و چروک های پوست, همه در حالی که بهبود کلی پوست از طریق استفاده از microcurrent فن آوری است.

داوران توجه داشته باشید که به طور طبیعی آن را به عنوان قدرتمند به عنوان پوست دستگاه که یک متخصص پوست ممکن است برای استفاده در اتاق کار و درمان از همان نگرانی, اما آنها هنوز هم دیدم نتایج از قابل مشاهده بالابر در چشم و jawline به محکم تر و سخت تر با کیفیت از پوست را جوان تر به دنبال پوست به طور کلی.

ادامه مطلب: ETOnline: بهترین, تخت, آهن برای, براق, مو

Tria

دکتر کارولین یعقوب کاردانی مربی بالینی در شمال غرب را فینبرگ دانشکده پزشکی و مدیر شیکاگو جراحی زیبایی و پوست توصیه می کند این نور آبی درمان به بیماران مبتلا به آکنه به عنوان بخشی از کل زیبایی و مراقبت از پوست روال. اما او می افزاید که آکنه نور درمانی است که به خصوص مفید برای کسانی که نیاز به یک جایگزین به موضعی یا خوراکی درمان: “ما بسیاری از جوان آکنه بیمارانی که باردار هستند در تلاش برای باردار شدن و یا شیردهی و برای آنها ما محدود در آنچه که ما می تواند تجویز کند. نور آبی کاملا امن است به طوری که آن را گزینه خوبی برای این بیماران,” او توضیح می دهد.

آنلاین داوران به طور کلی خوشحال با نتایج آنها را دیدم با Tria نور آبی: این کاهش ظاهر از خود دانه های سرسیاه و سرسفید و به آنها پوست نرم و صاف. آنها اشاره کرد که در آن طول می کشد حدود چهار هفته قبل از بهبود قابل توجه هستند.

Sephora

بشقاب پرنده ها را نام نیست فقط اشاره به ظاهر خود را — آن نیز صحبت می کند به آنچه در آن می توانید انجام دهید که به نظر می رسد مانند چیزی از علمی-تخیلی در نگاه اول. ساخته شده برای استفاده در پشت سر هم با Foreo تک-استفاده از ماسک صورت (که به صورت جداگانه فروخته) این برنامه را فعال کنید زیبایی دستگاه گرم, سرد و پالس به منظور تقویت پوست جذب, که به نوبه خود باعث می شود سرم و مواد تشکیل دهنده در ماسک نفوذ عمیق تر. یکی از بررسی به نام بشقاب پرنده ها به صورت “ماسک رویای عاشق گجت.”

Urban Outfitters

نیویورک-بر اساس متخصص پوست دکتر آماندا دویل موجب اقتدار Eterno LED دستگاه برای تطبیق پذیری. این دستگاه به رنگ قرمز روشن است که به منظور افزایش تولید کلاژن و کاهش چروک. دویل اشاره می کند که آن را نیز مفید برای کاهش التهاب و قرمزی استفاده می شود که با یک جامد آکنه رژیم.

یک بررسی آنلاین هشدار داد که این دستگاه می تواند حرارت تا به حد ناراحت کننده در حالی که در استفاده از در حالی که دیگری نوشت که آنها آرزو می کنم آنها می خواهم “گرفته شده” قبل “عکس” قبل از شروع به استفاده از دستگاه برای نشان دادن که چقدر آن را می خواهم بهبود پوست خود را.

Clarisonic

به عنوان دور به عنوان پاک کننده پوست ابزار برو دکتر یعقوب توصیه Clarisonic این پرچمدار به صورت برس که تمیز و پوسته پوسته شدن صورت می شود. “هیچ چیز شما را پاک کن” او می گوید:, و اضافه کرد که او شخصا با استفاده از Neocutis’ نئو پاکسازی لایه برداری پوست پاک کننده با برس.

در حالی که برخی از آنلاین زیبایی داوران با اشاره به این که تعویض بین قلم مو الحاقات نیست به عنوان بدون درز به عنوان آن می تواند دیگران بیش از حد متمرکز نتایج خود را (به ویژه پوست که احساس تازگی “نرم” و “تازه” پس از استفاده از Clarisonic) را در نظر بگیرید که یک علامت در برابر دستگاه.

Dermstore

بله دراماتیک ترین-به دنبال آیتم در این لیست نیز گران ترین — اما اثر خود را با توجه به آنلاین زیبایی داوران باعث می شود آن را به ارزش پول (عجیب و غریب به نظر می رسد شما می توانید در حالی که با پوشیدن آن). این چراغ نور درمانی ماسک با استفاده از هر دو قرمز (برای افزایش تولید کلاژن) و آبی (برای کشتن باکتری های آکنه زا و کاهش قرمزی و التهاب پوست) چراغ ادعا می کند صاف می کند و پوست روشن با 10 هفته استفاده کنید.

بسیاری از داوران اشاره کرد که آن را غیر قابل انکار نیاز به صبر و شکیبایی, اما آنها هنوز هم خوشحال با نتایج خود را به خصوص کسانی که با استفاده از آن به کاهش التهاب هیپرپیگمانتاسیون و ظاهر آکنه زخم بر روی پوست خود.

آمازون

این است که به راحتی پایین ترین تکنولوژی زیبایی آیتم در لیست اما این بدان معنا نیست که آن را نمی کند ارائه نتایج. به معنای استفاده می شود با شستن صورت خود, انتخاب, این ماساژور را زننده ساز و افزایش نرمی و اثرات آن قلم مو را nubby بافت برگ و پوست احساس عمیقا تمیز می کند.

برخی از داوران قدردانی قلم مو شکل که به راحتی جا به خطوط و چین های چهره خود را در حالی که کسانی که با پوست حساس ستایش مختلف آن ضربان تنظیمات gentlest که نمی تحریک پوست خود را.

بیشتر محصولات مراقبت از پوست پوشش در CNET

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de