باید به شما خرید یک تلفن مورد استفاده? نتایج من مخلوط شد – CNET


used-phones
اندرو هویل/CNET

با آی فون 11 Pro و Samsung Galaxy S20 فوق العاده در آینده در بیش از 1000 $و حتی “مقرون به صرفه” وان پلاس 8 Pro هزینه $899 من می خواستم برای دیدن آنچه که سطح تلفن من می تواند بدون صرف ثروت. بنابراین من رفت و در شکار با 650 دلار از CNET پول (با تشکر از بچه ها!) برای دیدن آنچه که کیفیت گوشی شما می توانید هنگامی که شما خرید استفاده می شود.

من مستقر در انگلستان, بنابراین من بیشتر با استفاده از eBay و یک سرویس به نام MusicMagpie که اقدام به خرید قدیمی, ناخواسته همراه refurbishes آنها را به فروش می رساند و آنها را در. وجود دارد که خدمات مشابه در آمریکا مثل غزال. آن را نیز بدان معنی است که گوشی های پرداخت شده برای پوند, اما من با توجه به ارز تبدیل در سراسر مرجع.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه 650 دلار ارزش استفاده از تلفن های شبیه


11:03

بدون ado بیشتر, در اینجا چیزی است که من کردم.

samsung-galaxy-s6-used
اندرو هویل/CNET

مبلغ پرداخت شده: £120 ($150, AU$230)

در اصل منتشر شد: مارس 2015

خریداری شده از: eBay از شرکت نوسازی

آگهی وضعیت: درجه یک “عالی”

واقعی وضعیت: تقریبا به عنوان جدید است. بدون خش روی شیشه جلو یا عقب بدون توجه scuffs به فلزی لبه خفیف و لوازم آرایشی به لبه فلزی در اطراف دوربین واحد. صفحه نمایش و جک هدفون در جهت کامل است. میکرو USB و سوکت برق ممکن است سست و گاهی اوقات نیاز به کابل به jiggled: قبل از آن اتهامات عنوان شده علیه.

آیا من اعتماد کرد ؟
با وجود این مسئله جزئی با کابل شارژ این گوشی به خوبی انجام و هر چیز دیگری است که در دستور کار کامل. من تا به حال هیچ غیر منتظره سقوط و یا دیگر مشکلات که اشاره معیوب در سخت افزار. من هیچ مشکلی با استفاده از این به عنوان تلفن اصلی.

htc-one-m8-used
اندرو هویل/CNET

مبلغ پرداخت شده: £56 ($70, AU$110)

در اصل منتشر شد: مارس 2014

خریداری شده از: eBay فروشنده شخصی

آگهی وضعیت: “استفاده”

واقعی وضعیت: گذشته از یک زن و شوهر از نشانه های کوچک در بالا سمت راست و پایین سمت چپ گوشه بسیار کمی قابل توجه علائم ساییدگی و پارگی در پوشش تلفن. نمایش پورت شارژ و جک هدفون تمام در دستور کار کامل.

آیا من اعتماد کرد ؟
کاملا. من تا به حال هیچ سقوط و بدون ری استارت و تلفن به نظر می رسد فقط به عنوان صاف به عنوان استفاده از من به یاد داشته باشید که زمانی که من بررسی مدل های دیگری در سال 2014.

motorola-moto-x-used
اندرو هویل/CNET

مبلغ پرداخت شده: 50 پوند ($60, AU$95)

نوشته اصلی منتشر شده: سپتامبر 2015

خریداری شده از: eBay فروشنده شخصی

آگهی وضعیت: “استفاده می شود — وضعیت بسیار عالی است”

واقعی وضعیت: Minor سایش لاستیک حمایت مادی از این گوشی اما در غیر این صورت هیچ اصلی مارکس به صحبت می کنند. صفحه نمایش است که ابتدا رایگان و به خوبی کار می کند.

باتری با این حال به نظر می رسد که مسائل جدی. چند بار گوشی خاموش بدون هشدار با وجود سطح باتری که بیش از 50 درصد است. تلفن خواهد و سپس فلش کردن یک باتری خالی نماد و به نوبه خود تا زمانی که متصل به یک منبع قدرت است. که در آن نقطه آن را نمایش سطح باتری (بیش از 50%) و به من اجازه راه اندازی مجدد تلفن. در موارد دیگر این امر قدرت تنها بلافاصله پس از خاموش کردن دوباره.

آیا من اعتماد کرد ؟
هیچ. آن را دشوار است به دقت اشاره کردن که آیا این مسائل من تا کنون دیده ام به کار هستند با پیری باتری (که انتظار می رود به یک میزان در شش سال تلفن) و یا موضوع دیگری در کامپیوتر است. بدون در نظر گرفتن داشتن تلفن تعطیل مثل این است که یک مشکل عمده و من نمی تواند راحت با استفاده از آن را نمی دانستند اگر آن را در حال رفتن به ترک بدون هشدار.

این شرم آور به عنوان Moto X “Pure Edition” آندروید — مقایسه نسخه از سیستم عامل — در عمل بسیار هموار برای چنین دستگاه با هیچ تاخیر قابل توجه به عنوان شما کش رفتن در اطراف. این گوشی نمی واجد شرایط به عنوان “عالی” بیماری و من اقدام به ارسال آن برای بازپرداخت — سازمان دیده بان این فضا است.

iphone-6-used
اندرو هویل/CNET

مبلغ پرداخت شده: 75 پوند ($95, AU$145)

نوشته اصلی منتشر شده: سپتامبر 2014

خریداری شده از: eBay شرکت نوسازی

آگهی وضعیت: “درجه B: وضعیت خوب — مسکن ممکن است کمی خش و scuffs; ممکن است نشانه ای از خش بر روی صفحه نمایش که ممکن است برداشت از روز به روز استفاده است.”

واقعی وضعیت: تقریبا هیچ قابل توجه علائم ساییدگی و پارگی در بدن و یا صفحه نمایش تلفن. آمد با یک محافظ صفحه نمایش preapplied. باتری دارای سن. تلفن تعطیل بدون هشدار و راه اندازی مجدد نمایش داده پیام:

“این آیفون را تجربه کرده است خاموش شدن غیر منتظره به این دلیل که باتری قادر به ارائه لازم اوج قدرت. مدیریت عملکرد استفاده شده است برای کمک به جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره.”

آیا من اعتماد کرد ؟
نه واقعا. پیام هشدار دهنده است نشانه ای از یک باتری و نتیجه این است که عملکرد خواهد بود متوقف شده در گوشی برای جلوگیری از بیشتر تصادفات است. یا در تنظیمات من انتخاب کردن می تواند قرار داده تا با بیشتر تصادفات, بدون عملکرد که متوقف شده. نه یک انتخاب ایده آل است.

“باتری سلامت” در بخش تنظیمات گوشی می گوید: خمیر حداکثر ظرفیت 91 درصد نسبت به زمانی که آن جدید بود که به نظر نمی رسد بیش از حد بد است. اما “خاموش شدن غیر منتظره” پیام تکرار شده است در همان منوی تنظیمات.

گزینه های من خواهد بود فقط به قرار داده تا با این موضوع و در ادامه با کنترل تلفن و یا سعی کنید و باتری را جایگزین سیب یا یک شخص ثالث شرکت. اپل نقل قول قیمت £49 ($49, AU$79) برای تعویض باتری است که تا حد زیادی به خرج داده شده است که این گوشی تنها £75 آغاز خواهد شد.

samsung-galaxy-s8-used
اندرو هویل/CNET

مبلغ پرداخت شده: £215 ($270, AU$415)

در اصل منتشر شد: مارس 2017

خریداری شده از: MusicMagpie

آگهی وضعیت: “خوب — این محصول دارای نشانه هایی از ساییدگی و پارگی شده است اما به طور کامل تست شده و در دستور کار است.”

واقعی وضعیت: بسیار خراش جزئی به صفحه نمایش و یک زن و شوهر از تراشه های کوچک به گوشه های فلزی لبه. نمایش خود را در دستور کار کامل به عنوان دوربین USB-C پورت شارژ و جک هدفون.

آیا من اعتماد کرد ؟
در چند ساعت اول با گوشی من صفر مسائل با گوشی. من می خواهم کاملا راحت با استفاده از این به عنوان اصلی گوشی.

چه چیزی یاد گرفتم ؟

همانطور که با هر چیزی که شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. کهکشان S8 با این نسخهها کار بسیار خوب و همراه با صلح از ذهن گارانتی 12 ماه از MusicMagpie. اما در £215 (270 دلار) آن را گران ترین دسته تا کنون.

Moto X یک ناامیدی بزرگ با وجود پایین آن 50 پوند قیمت. آن را در دستور کار, و من نمی خواهد بود قادر به استفاده از این گوشی به عنوان دستگاه اصلی. آیفون باتری مسئله این است که در خط با آنچه انتظار می رود از یک باتری و تلفن حداقل خواهد بود کاملا قابل استفاده و البته با کنترل عملکرد, برای برخی از زمان. نه بیش از حد بد برای £75.

هر دو HTC One M8 و Galaxy S6 را تا کنون نشان داده شده صفر مسائل و من به دنبال به جلو برای قرار دادن آنها را از طریق آزمایشات بیشتر برای دیدن فقط آنچه شما می توانید از تلفن های مورد استفاده در این قیمت ها.

اگر شما در حال خرید با استفاده از گوشی های خود را, آن را به ارزش به خاطر سپردن است که وجود جوانب مثبت و منفی با این حال چقدر شما صرف. یک تلفن را به شما هزینه کمتر اما سالخورده باتری و دیگر پتانسیل های سخت افزاری گسل ممکن است معنی شما واقعا گرفتن مقرون به صرفه شما برای امید.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که کسانی که گوشی های قدیمی تر را ندارد اخیر نسخه های اندروید در هیئت مدیره. که نه تنها بدان معنی است که برخی از نرم افزار جدید نخواهد بود سازگار با گوشی خود را, اما این گوشی ممکن است مهم به روز رسانی های امنیتی است که می تواند شما را آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر