Greater Manchester پلیس (GMP) خواسته است تا پلیس ناظر به بررسی یک حادثه که دیدم یک افسر تیزر یک مرد در مقابل او فرزند جوان. اندی Burnham, شهر شهردار نیز نامیده می شود به صورت فوری بررسی اینکه آیا stun-gun استفاده از توجیه بود.

فیلم از این حادثه نشان می دهد که کودک فریاد “پدر” را به عنوان انسان می افتد چهره برای اولین بار به زمین پس از tasered در یک پمپ بنزین.

در این ویدئو می رود برای نشان دادن انسان بودن دستور خود را به قرار دادن دست خود را پشت در حالی که او بر روی زمین به عنوان یک افسر حمل کودک از شات.

پلیس گفت: 34 سال دزموند Ziggy Mombeyarara شده بود به اتهام جرائم مختلف از جمله رانندگی در بیش از حد سرعت, سفر غیر ضروری و نا مناسب به درایو را از طریق نوشیدن.

GMP تایید یک تیزر استفاده شده در طول بازداشت خود و گفت: آن را به حال شده است به طور داوطلبانه با اشاره به استقلال برای پلیس انجام (IOPC).

ارجاع و پس از بررسی توسط GMP استانداردهای حرفه ای شاخه و “حصول اطمینان از شفافیت و استقلال نظر از بررسی شرایط بازداشت”.

سرپرست علامت گذاری کنی گفت: “ما آگاه هستند از نگرانی عمومی در مورد این دستگیری و من می خواهم برای اطمینان دادن به مردم است که این موضوع در حال بررسی و درمان جدی است.”

اندی Burnham, شهردار, Greater Manchester گفت که “نگران” پس از تماشای فیلم از این حادثه و خواسته پلیس برای ارائه توضیح به آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

“از آنچه به من گفته شده به نظر می رسد که ماموران حق داشتند به دستگیری فردی” او گفت:.

“اما آن است نه در همه روشن است که این سطح از زور استفاده می شود در این مثال به خصوص در مقابل یک کودک بود متناسب و یا توجیه و به همین دلیل از من خواست به صورت فوری و مستقل بررسی می شود.”

پلیس گفت که آنها کشیده مرد در حدود 11 شب روز چهارشنبه پس از آنها “مشاهده یک خودرو رانده می شود مخفیانه و غیربهداشتی در سرعت بالا” در سترتفرد, Greater Manchester.

آقای Mombeyarara از Cornbrook پارک جاده اولدترافورد شد و با توجه به نظر می رسد در منچستر دادستانی دادگاه در روز جمعه.

اتهامات عنوان شده علیه او نیز شامل عدم جلوگیری و مقاومت در برابر پاسبان در اجرای وظیفه خود را.

GMP گفت: در یک به روز رسانی در جمعه که کودک در نظر گرفته شد به یک “اعضای نزدیک خانواده به نگاه پس از, پس از مشورت با پدر” پس از بازداشت.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de