anova-precision

Anova

به تازگی ادم ارزان خر ریک خود را ساخته sous vide در خانه برای اولین بار بود و او پس دور باد با تجربه است که کلمات شکست خورده او. من اغراق آمیز نیست. من انجام شده است sous vide چیزی که برای یک دهه در حال حاضر, و من می دانم که چگونه فوق العاده آب غوطه وری متوسط استیک نادر می توانید آن را کاملا خشکیده در پایان می تواند. من به شما در مورد یک معامله در آناليز واريانس Wi-Fi را فعال کنید sous vide ماشین است که می تواند به شما صرفه جویی 40 دلار از قیمت خرده فروشی اما در حال حاضر من می توانم حتی بهتر است. از طریق فردا شما می توانید Anova پیش بینی اجاق گاز با Wi-Fi برای $135 در بهترین خرید. که $65 کردن قیمت به طور منظم $200.

رجوع Sous نیست اما وجود دارد هیچ راه عملی برای DIY — شما واقعا نیاز به یک sous vide دستگاه از آن را به شما اجازه نگه داشتن یک قابلمه آب در دقت متوسط. اما اگر شما یکی از آن ساده ترین تجربه پخت و پز قابل تصور بازی شیر یا خط استیک خود را در کیسه های پلاستیکی رها کردن آن را در یک قابلمه آب و Anova کنترل درجه حرارت برای یک ساعت در حالی که آن را به گردش در آب است. و زمان مهم نیست. شما می توانید ترک آن را در دو ساعت و استیک را هنوز هم بسیار جذاب است. هنگامی که آن را انجام داده و از کار افتاده هر دو طرف استیک را در یک ظرف و یا در کوره و شما باید یک دهان آبیاری 50 دلار استیک تجربه برای $8.

CNET نشده بررسی Wi-Fi نسخه از دقت اجاق گاز, اما ما باید در مورد نوشته اصلی دقت اجاق گاز و همچنین به عنوان های مختلف دیگر Anova و مدل گسترده است. من می توانم تایید می کنند آن را به یک محصول بسیار عالی است که باعث می شود بزرگ استیک (مرغ و ماهی و سبزیجات) به راحتی.

در حالی که ما در آشپزخانه, جالب دیگر معامله گرفتار چشم من این صبح است. کیفیت چاقو همیشه یک کالا در هر آشپزخانه و بهترین خرید ارائه شده است بزرگ بر روی یک جامد مجموعه در حال حاضر. شما می توانید یک اشمیت برادران جت سیاه و سفید 7 تکه چاقو و بلوک مجموعه برای 100 دلاراست که 50 دلار از قیمت به طور منظم.

چاقو ساخته شده با کربن, فولاد ضد زنگ با مدرن پایان با تشکر از مات سیاه و سفید تیتانیوم. آنها همچنین از ویژگی های ارگونومیک دستگیره با سبابه بقیه برای استفاده راحت است. این مجموعه شامل یک نان چاقو آشپز چاقو Santoku چاقو دندانه دار چاقو, ابزار چاقو و چاقو بریده شده و همچنین ذخیره سازی بلوک. مجموعه 4.7 ستاره امتیاز از مشتریان در بهترین خرید که تقریبا به اتفاق آرا raved خود را در مورد کیفیت و ارزش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جنرال الکتریک آشپزخانه جدید مرکز شامل یک مایکروویو هوشمند صفحه نمایش…


3:41

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net