gettyimages-1022357520

ریچارد انجام آنچه او بهترین است.

گتی ایماژ

Rock ‘n’ roll از دست یک موسیقی آیکون که کمی Richard (ریچارد Aud) درگذشت در سن 87 در شنبه خود عامل کیر Alen تایید کرد. در حالی که علت و محل مرگ ناشناخته است خواننده دچار حمله قلبی در سال 2013 که منجر به بازنشستگی خود را از انجام.

گرجستان متولد نوازنده آغاز شده به عنوان یک خواننده انجیل که زرق و برق دار مد و سبک عملکرد کردم او متوجه شده توسط طرفداران و منتقدان موسیقی به طور یکسان. علامت تجاری خود را نواختن پیانو — اغلب با پای راست قرار داده شده در بالای صفحه کلید — افسانه ای.

خود آهنگ ها “, قد بلند” و “Tutti Frutti” فوری dance hits طول 1950s. او تا به حال 11 عنوان در نمودار موسیقی در طول سال 1956 و 1957. پشت در ’50s, ریچارد آهنگ ها تحت پوشش قرار گرفتند بت موسیقی الویس پریسلی جری لی لوئیس و بادی هالی.

ریچارد نیز به نظر می رسد در فیلم don’t Knock the Rock, آقا راک اند رول و دختر بچه می توانید آن را کمک نمی کند, در میان دیگران. بعدها در حرفه خود ریچارد را تبدیل به مقدر به عنوان یک ظهور روز هفتم وزیر, و به پایان رسید تا ضبط انجیل آهنگ برای جیوه سوابق در اوایل 60s. در واقع ریچارد officiated عروسی بازیگران بروس ویلیس و دمی مور در سال 1987.

ریچارد تحت تاثیر بسیاری دیگر از خوانندگان مشهور و نوازندگان که عاشق سبک خود را از رول ‘n راک از جمله بیتلز the Rolling Stones, شاهزاده, التون جان, باب دیلن, و بیشتر.

“من خیلی غمگین به شنیدن در مورد عبور از لیتل ریچارد” خواننده گروه رولینگ استونز Mick Jagger توییتی در روز شنبه. “او بزرگترین الهام بخش من در سنین نوجوانی و موسیقی خود را هنوز هم به همان صورت خام انرژی الکتریکی هنگامی که شما آن را بازی در حال حاضر آن را به عنوان زمانی که آن را برای اولین بار از طریق ضربه صحنه موسیقی در اواسط ’50s.”

“هنگامی که ما در تور با او من می خواهم به تماشای حرکت خود را هر شب و از او یاد بگیرند که چگونه برای سرگرمی و شامل مخاطبان و او همیشه سخاوتمندانه با مشاوره به من” Jagger ادامه داد. “او خیلی کمک کرده به موسیقی محبوب است. من به شما از دست ریچارد خدا برکت دهد.”

“بدون شک — موسیقی صریحتر و بصری — او بزرگترین نفوذ”خواننده التون جان توییتی. “از دیدن او در زندگی من بود که این رویداد هیجان انگیز در زندگی من در آن نقطه است. Goosebumps برق و شادی آمد از هر منفذ.”

“من فقط شنیده ها در مورد لیتل ریچارد و من خیلی غصه دار” خواننده باب دیلن هنوز توییتی. “او من ستاره درخشان و نور هدایت به زمانی که من تنها یک پسر بچه کوچک است. او روح اصلی که نقل مکان کرد و من به انجام همه چیز را انجام می دادم.”

“او را در زندگی می کنند همیشه در قلب من با استعداد شگفت انگیز و دوستی خود را! او یکی از یک نوع و من دست او را از صمیم قلب” جری لی لوئیس در بیانیه ای گفت on Facebook.

به عنوان انتظار می رود, توییتر, آب گرفتگی با مداحی برای خواننده معروف و بازیگر.

“خدا نگهدار ریچارد یکی از موسیقی قهرمانان” بیتلز را درامر رینگو استار توییتی در روز شنبه. “صلح و عشق برای تمام خانواده خود را.”

بانوی اول سابق میشل اوباما همچنین افتخار ریچارد. “با سرزندگی خود را از خلاقیت و امتناع خود را به هر چیزی غیر از خود کمی ریچارد گذاشته پایه و اساس نسل از هنرمندان به دنبال” او هنوز توییتی. “ما خیلی خوش شانس به او بود.”

“من در خدمت روح غذایی صبحانه به ریچارد هر یکشنبه برای یک سال و در حالی که از waitressing در عمه Kizzy را پشت ایوان در LA” مدیر Ava DuVernay توییتی. “من یک دانشجو. او نوک من یک ترد 100 دلار در لایحه هر هفته در $75 صبحانه با دوستان. این بود که 30 سال پیش. به من کمک کرد خیلی. خدا استراحت روح خود را.”

“من بسیار متاسفم برای شنیدن در مورد لیتل ریچارد” ساحل پسران برایان ویلسون توییتی. “او وجود دارد در ابتدا و نشان داد همه ما چه به راک اند رول. او یک استعداد بزرگ و از دست رفته خواهد شد. ریچارد موسیقی را برای همیشه لطفا برای آخرین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de