مستقل است که مبارزه برای کمک به گرسنه در سراسر بریتانیا است. مواد غذایی بانک ها بیشتر کشیده تر از همیشه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که از دست دادن شغل خود و انزوا برای آسیب پذیر متوسط آنها بیش از همیشه مورد نیاز. اما شما می توانید کمک – در زیر لیستی از مواد غذایی بانک ها و موسسات خیریه در نیاز به پول و مواد غذایی و کمک های مالی و داوطلبان.

اگر شما یک غذای خیریه نیاز به کمک در تماس با ما در helpthehungry@independent.co.uk برای اضافه شدن به این لیست.

فلیکس Proejct

فلیکس پروژه نجات مازاد از رستوران ها و خرده فروشان و تولید کنندگان می شود و آن را به مردم نیازمند. ما در حال حمایت از این موسسه خیریه با همکاری خواهر ما عنوان شب های استاندارد. فلیکس پروژه تشکیل لندن غذا داد همراه با دو تن دیگر از مواد غذایی مازاد موسسات خیریه – FareShare و شهرستان برداشت – تامین شورای-جامعه اجرا هاب در هر London borough با تولید. از وجود داوطلبان ارائه خواهد شد آن را به درب خانه های آسیب پذیر. این لینک را دنبال کنید برای کمک به این موسسه خیریه گسترش کار خود است.

FareShare

بریتانیا بزرگترین توزیع مواد غذایی موسسه خیریه FareShare طول می کشد مواد غذایی است که می تواند فروخته شده در مغازه ها به دلیل تولید بیش از حد و یا بسته بندی خطاها و سپس عبور از آن را به مواد غذایی بانک hospices بی خانمان خوابگاهها و دیگر سازمان های خیریه. موسسه خیریه نیاز داوطلبان بیشتری برای آن انبارها ون و دفاتر در سراسر انگلستان – پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

شهرستان برداشت

راه اندازی در سال 2014 لندن غذایی توزیع مجدد خیریه نجات غذایی مازاد و تحویل به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر. شهرستان برداشت جمع آوری از سوپر مارکت عمده بازار تولید کنندگان و صنعت مهمان نوازی. وانت تحویل به بیش از 300 لندن جامعه برنامه ها از جمله پناهگاه بی خانمان, بهداشت روان, پروژه های جامعه, خانواده, مراکز کودکان, برنامه های داخلی و سوء استفاده از پناهگاه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Trussell اعتماد

وجود دارد بیش از 1200 بانک های مواد غذایی در سراسر انگلستان پشتیبانی شده توسط Trussell اعتماد. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در دادن پول و یا مواد غذایی و همچنین به عنوان چگونه به داوطلب در اینجا.

مستقل کمک غذایی شبکه

خیریه نظارت 834 مستقل بانک غذا در انگلیس. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مردمی کمک های غذایی ارائه دهندگان خدمات در نزدیکی شما – و چگونه به آنها کمک کند – وب سایت خود را.

Covid-19 متقابل کمک انگلستان

Covid-19 متقابل بریتانیا کمک شبکه ای از بیش از 1000 گروه های مردمی کمک به مردم نیازمند در منطقه محلی خود را در طول coronavirus بحران تامین غذا و دیگر منابع و اتصال مردم به خدمات پشتیبانی دیگر. شما می توانید پیدا کردن خود را در منطقه خود را در اینجا.

دولت بریتانیا بسته مواد غذایی

دولت می تواند به ترتیب به صورت اضطراری بسته به هر کسی در لیست بیمه خدمات درمانی از حدود 1.5 میلیون نفر از مردم تلقی “بالینی بسیار آسیب پذیر” گفت: به در خانه باقی می ماند برای 12 هفته که نمی تواند از مواد غذایی است. برای ثبت نام اینجا شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در وب سایت دولت در اینجا.

مراقبت کارگران موسسه خیریه

خیریه مسائل مربوط به کمک به کارکنان مراقبت در دشواری های مالی و دیده سنبله بزرگ در تقاضا در طول شیوع کروناویروس. آن را راه اندازی کرده است یک صندوق اضطراری به ارائه مراقبت از کارگران که خود منزوی دریافت و بیمار با پرداخت 500 پوند کمک های مالی. شما می توانید کمک به این صندوق در اینجا.

ادینبورگ مواد غذایی جامعه

این موسسه خیریه با این نسخهها کار با جوامع کم درآمد در ادینبورگ در غذا خوردن سالم و عادات زندگی و کار میوه و سبزی اصطبل در بیمارستان های محلی اما در پاسخ به بحران های تحویل مواد غذایی ضروری بسته به افراد آسیب پذیر در این شهرستان است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Food4

اجرا شده توسط YMCA Bedfordshire, Food4 طول می کشد مازاد مواد غذایی اهدا شده توسط سوپر مارکت ها و فروشندگان مواد غذایی و توزیع می شود به کسانی که نیاز دارند. آن است که در حال حاضر ارائه خدمات به کسانی که قادر به جمع آوری در بدفورد منطقه است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

BreadnButter

لندن با سرمایه گذاری اجتماعی می آموزد اساسی زندگی مهارت های پخت و پز, پایداری و سالم زندگی مستقل. این اقتباس به کروناویروس بحران با گرفتن بین 300 تا 600 بسته مواد غذایی و مغذی در وعده های غذایی پخته شده به مردم آسیب پذیر در خانه هر روز. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

اوکلند پروژه

تغییر تمرکز ما از هنر و فرهنگی, برنامه های بازسازی در بیشپ آکلند در حال حاضر مشغول به کار برای کمک به تغذیه مردم در این منطقه در طول بحران با بیش از 10000 وعده های غذایی تولید شده برای افراد در معرض خطر در منطقه است. آن است که در حال حاضر نیز تولید و کاشت در باغ دیواره در اوکلند قلعه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مواد تشکیل دهنده برای وعده های غذایی در ماه های آینده. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

غنی سازی

جنوب لندن موسسه خیریه است که به طور معمول مردم به ارمغان می آورد از همه پیشینه ها با هم برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی جامعه سه بار در هفته. با توجه به کروناویروس بحران آن منتقل شده عملیات به ارائه غذاهای گرم و میوه و سبزی بسته به افراد آسیب پذیر در Lambeth و Wandsworth و در حال حاضر در حال جمع آوری کمک های مردمی برای دیدار با تقاضای بی سابقه ای. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Wandsworth مواد غذایی همکاری

این گروه از موسسات خیریه افراد و سازمانها در جهت بهتر سیستم غذایی در محله Wandsworth. آن را راه اندازی کرده است Wandsworth COVID-19 مستقیم صندوق امداد به ارائه پشتیبانی اضطراری برای مردم در این شهر که نمی توانیم مواد غذایی یا لوازم ضروری و جمع آوری کمک های مردمی برای ارائه ملزومات برای ساکنان آسیب پذیر است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

ساخته شده در Hackney

ساخته شده در Hackney جامعه غذا آشپزخانه در حال اجرا دوره های پخت و پز و طرح های خیریه با شرکای خود در شرق لندن قصبه. آن را در پاسخ به کروناویروس بحران با گرفتن صدها نفر از وعده های غذایی رایگان به مردم مبارزه با سلامت و مشکلات مالی با تشکر از شبکه ای از داوطلبان بر روی دوچرخه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

شهر ساوتهمپتون پذیرایی

این ساوتهمپتون-بر اساس پذیرایی خیریه ارائه وعده های غذایی مدرسه و مراقبت از وعده های غذایی در سراسر شهرستان. آن است که در ادامه به ارائه بسیار مورد نیاز وعده های غذایی به مدارس در سایت و به کسانی که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه کردن سایت. آن را دیده است و تقریبا 100 درصد افزایش در مراقبت از ما غذا تقاضا برای آسیب پذیر و بزرگسالان مسن در سراسر شهرستان آغاز شده است Covid-19 پاسخ صندوق. اطلاعات بیشتر در اینجا.

یسوعیون پناهندگان سرویس انگلستان

این سرویس در حال کار بر روی تبدیل چهره به چهره خدمات برای پناهندگان از جمله ارائه وعده های غذایی, لباس, لوازم آرایش و بیشتر – برای تحویل در سراسر لندن است. جرس انگلستان به دنبال داوطلبانی هستند که می توانید با جمع آوری بسته های غذا و بهداشت بسته به آسیب پذیر و بی بضاعت پناهندگان در پایتخت. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

ساخته شده در آشپزخانه

میزبانی وب معمولی جامعه اعیاد در شرق لندن این پروژه پا کرده است تا به این بحران ارائه در سراسر صدها نفر از وعده های غذایی مغذی در هر هفته به مردم در این منطقه که در حال مبارزه مالی با استفاده از مازاد مواد غذایی است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

استاوربریج حمایت جامعه Facebook, گروه

این گروه از داوطلبان کمک به صدها نفر از مردم در غرب میدلندز منطقه که خود منزوی خرید و دارو و پشتیبانی سیاه کشور بانک مواد غذایی با تحویل بسته های مواد غذایی. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Neo جامعه

موسسه خیریه مستقر در راک کشتی بیرکنهید اجرا اجتماعی سوپرمارکت و فعالیت های بعد از مدرسه و در پاسخ به شیوع بیماری شده است, به پیوستن به نیروهای با Wirral شورای محلی دیگر گروه های داوطلب برای دریافت مواد غذایی مانع به تمام کسانی که نیاز دارند. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Sufra

شمال غرب لندن خیریه اجرای یک بانک مواد غذایی و جامعه آشپزخانه و همچنین ارائه مشاوره در مسائل جهانی اعتباری و بدهی های مدیریت. تقاضا برای مواد غذایی کمک و مشاوره به ضرب گلوله از آغاز شیوع و Sufra است که به دنبال حمایت بیشتر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Haringey بازی انجمن

Haringey بازی انجمن نگهداری مواد غذایی خود را hub در تاتنهام باز در طول بحران ارائه رایگان مواد غذایی و وعده های غذایی پخته شده به همه پدر و مادر که در حال مبارزه مالی هر پنج شنبه. فلیکس پروژه تا به حال به آنها کمک کرد دیدار با افزایش تقاضا برای کمک به. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

نور Foodbank

این پرستون مستقل بانک مواد غذایی اجرا به طور کامل توسط داوطلبان شده است مجبور به بستن درهای خود را, اما آن را اقتباس کرده است با گرفتن بسته های غذا به افراد نیازمند است و به دنبال حمایت بیشتر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de