برش مو خود را با این $55 مدل موی کیت از آنجا که ما خانه را ترک کنید دیگر – CNET


conairman

Conair

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به نوشتن در مورد یک مدل موی کیت بسیار کمتر بحث با خودم اگر من باید خرید اما این زمان های عجیب و غریب. من تا به حال کوتاه کردن مو در دو ماه و همکار ادم ارزان خر ریک به تازگی خواسته توییتر اگر او باید برش مو خود را و یا همچنان به دنبال به طور فزاینده ای بد. اگر شما در حال حاضر خود نوعی از مدل موی کیت در نظر خودتان را خوش شانس, دلیل این که شما حداقل باید گزینه. برای هر کس دیگری چنین تیغ و شانه combos (همراه با حوله کاغذی و پخت مخمر) بدست گران قیمت و یا سخت برای پیدا کردن. من می تواند کمک کند. در حال حاضر شما می توانید Conair فوق العاده برش 23-قطعه کوتاه کردن مو کیت برای $55 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف CNETHCUT در پرداخت.

که 15 دلار کردن قیمت به طور منظم از 70 دلار در هر دو دزد روزانه و آمازون پس از این است که واقعا یک معامله خوب است در اینجا در مستند شهر. این کیت شامل 23 ابزار از جمله 10 guide-شانه در اندازه گرفته از 1/8-inch به یک اینچ یک آرایشگر کیپ گردن برس شانه و قیچی و تیغه گارد و تمیز کردن قلم مو و روغن. متناسب با آن همه را در مورد ذخیره سازی.

من صادقانه بگویم: من هرگز با استفاده از یک haircutting کیت و من نمی دانم دقیقا چه به دنبال در یک محصول شبیه به این. اما این یکی 3.9 ستاره از 71 بررسی در آمازون در حال حاضر و در حالی که تعداد کمی از کاربران شکایت در مورد ارزان و یا بسیار سبک وزن و احساس ترین داوران توافق کردند که آن را در واقع serviceably برش مو. بنابراین اگر شما به دنبال یک راه برای انجام درست آن بدون شکستن بانک و یا انتظار تا ماه اوت در نظر گرفتن این کیت — و اجازه دهید من در نظر دانم اگر شما می خواهم نظر خود را برش مو در خانه, و یا اگر شما در حال رفتن به آن را صبر کنید تا زمانی که سالن مو و آرایشگاه باز کردن دوباره.

بیشتر بخوانید: چگونه به برش مو و ناخن های خود را در خانه

این مقاله قبلا منتشر شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر