این ‘تست-و-ردیابی’ برنامه به اهلی coronavirus و انتشار این مستند خواهد بود “تصادف” را به عنوان در حال حاضر در حال طراحی یک رهبر در کنترل بیماری هشدار داده است در یک تاول حمله به دولت است.

وزرای استخدام ماهر خصوصی کارکنان به انجام کار پیچیده و حیاتی نادیده گرفتن کارشناسان محلی می گوید: مدیر موسسه خبره بهداشت محیط زیست – در حالی که با تکیه بر یک اثبات نشده برنامه گوشی های هوشمند.

صحبت به مستقلگری مک فارلین نشان داد که دولت تا به حال دوری پیشنهاد خود را برای کمک به آموزش برنامه ریزی 18,000 تماس با ردیاب عطف به جای Serco و دیگر برون سپاری غول.

آنها ارائه خواهد شد بخش عمده ای از 15,000 تماس گرداننده در حالی که تنها تعداد کمی از شورای محلی محیط زیست سلامت کارگران – در حال حاضر ماهر در ردیابی قربانیان پس از شیوع بیماری سالمونلا یا لژيونر بیماری استفاده خواهد شد.

آقای مک فارلین را محکوم کرد “متمرکز فرمان و کنترل” به عنوان محکوم به شکست هشدار داد: “ما باید کاملا محلی هوش بر روی زمین است.”

او توضیح داد که تنها محلی استخدام می دانید که آیا ممکن است Covid-19 نفر بودند که به ترسیم ساختمان با محکم بسته بندی شده آپارتمان برای مثال و “تحقیقی مهارت” به انجام درخواست.

“قصد دارد به افراد درگیر در این گفتگوها که شده اند در مکان های که در آن آنها نباید داشته است در طول این مستند به طور بالقوه با مردم آنها نباید شده با:” آقای مک فارلین گفت.

“گرفتن صحیح اطلاعات دقیق از مردم نیاز به مهارت های خاص. این فقط یک ماده از یک تماس کنترل داشتن یک اسکریپت از سوالات را به دنبال دارد.

“شما باید قادر به تشخیص این که آیا کسی به شما گفتن حقیقت و به استخراج اطلاعات است که شما نیاز دارید – در حالی که در همان زمان به اطمینان آنها را که آن محرمانه است و در جهت منافع ملی آن را در مورد صرفه جویی در زندگی می کند.”

او افزود: “من نگران هستم که اگر این سیستم به خوبی طراحی شده با یک هدف بسیار روشن مشخص شده که در ابتدا که آن می تواند یک تصادف.

“تا زمانی که ما به درستی قوی فرایند بسته شدن این عفونت زمانی که آن را بالا می برد سر آن دوباره ما را اجرا خطر از پایان در همان موقعیت به عنوان زمانی که ما تحمیل مستند – اگر نه بدتر.”

آقای مک فارلین نیز مورد سوال احتمال اثربخشی برنامه میان هشدارهای لازم 60 درصد را به طور موثر و گفت: “به نظر می رسد بیش از اتکا به آن است.”

این برنامه به شما اطلاع کاربران که ممکن است در تماس با کسی که Covid-19 – اما نگرانی وجود دارد که مردم منصرف خواهد شد با حفظ حریم خصوصی ترس و خود گوشی باتری تخلیه.

مجلس کمیته حقوق بشر گفته است که باید معرفی نمی شود قوی تر و بدون حمایت های حقوقی, هشدار آن نیاز به “بی سابقه جمع آوری داده ها”.

انتقادات از رئیس بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان بدن برای بیمارستان و آمبولانس تراست هشدار داده بودند در تاریکی در مورد ‘آزمون پیگیری و ردیابی’ – است که به معنای بالا و در حال اجرا در اواسط ماه مه.

“هیچ یک از آنها را می دانم که در این مرحله آنچه که آنها به منظور انجام می شود در نظر است که روند” کریس Hopsen گفت: به تازگی.

“اگر ما می خواهیم به بسیج برای بیمه خدمات درمانی برای ارائه است که آزمون پیگیری و ردیابی رویکرد ما نیاز به دانستن واقعا بسیار به سرعت ما چه سازمان و بیمه خدمات درمانی هستند و نیاز به انجام است.”

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) کاهش یافته است برای پاسخ به مستقل‘s سوال در مورد مذاکرات در جریان با Serco و اعتقاد بر این است دیگر پیمانکاران مانند G4S.

کارکنان خود را در حال انتظار می رود با توجه به تنها در مورد یک روز آموزشی در اصول از تماس با ردیابی.

آقای مک فارلین گفت: اعضای سازمان تنها بخشی از فقط از 3000 بالاتر-کارکنان ماهر برای تماس با “اولین لینک در زنجیره ای” – در حالی که 15,000 تماس گرداننده سعی کنید برای ردیابی هر کس دیگری.

و با وجود تجربه طولانی و توانایی به آموزش 1000 نفر در این موسسه شد استفاده نمی شود. “دولت در حال دادن تمام این کار به بخش خصوصی,” او اضافه شده است.

مت, Hancock, سلامت, منشی, در حال حاضر بستری است هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا هر کس ترسیم شده از طریق برنامه داده خواهد شد و یک آزمون و یا حتی نیاز به منزوی کردن خود است.

در کره جنوبی که پیشگام تاکتیک هر کسی که تا به حال تماس با یک Covid-19 بیمار خود را آزمایش و در صورت لزوم و گفت: برای رفتن به قرنطینه.

منتقدان سوال که چرا آقای Hancock توصیف کرده است سیاست خود را به عنوان ‘آزمون پیگیری و ردیابی’ به جای ‘آزمون ردیابی و منزوی’ به عنوان در اسکاتلند است.

اما یک DHSC سخنگو گفت: “ما در حال کار در سرعت به استخدام 18,000 کارکنان به پشتیبانی پیشرفته تماس با ردیابی و همه کارکنان آموزش و پشتیبانی مناسب برای نقش آنها داده می شود.

“بیمه خدمات درمانی Covid-19 برنامه یک کلید ما بخشی از استراتژی گسترده تر برای نگه داشتن مردم در امن است. آزمایش نشان داده است NHS برنامه کار می کند و می تواند اعتماد به نفس در استفاده از آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de