Nicola Sturgeon اعلام کرده است که پس از-یک-روز-محدودیتی در ورزش برداشته خواهد شد از coronavirus مستند اقدامات در اسکاتلند از دوشنبه اما هشدار داد که اکثریت قریب به اتفاق از محدودیت در محل باقی می ماند.

مداخله می آید پس از تفویض کشورهای اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز همه را رد کرد و دولت بریتانیا استراتژی برای تبدیل به یک “هشدار” پیام به جای “ماندن در خانه”.

پس از شماره گیری به جلسه کبرا با بوریس جانسون او گفت: “ما نباید اسراف ما pogress با کاهش بیش از حد به زودی و یا با ارسال پیام های مخلوط که در نتیجه مردم فکر آن را OK به سهولت در حال حاضر.

“اجازه بدهید من خیلی بی پرده در مورد عواقب اگر ما به انجام این کار است. مردم می میرند بی ارزش. و به جای اینکه قادر به شل محدودیت امیدوارم در آینده نزدیک ما مواجه خواهد شد به جای داشتن آنها را سفت.”

او افزود: شما ممکن است شنیدن نخست وزیر دیگر اعلام تغییرات فوری امشب برای انگلستان – به عنوان راست او است. من انتظار ندارم که این تغییرات فوری قابل توجه باشد و من پیش بینی است که هیچ تفاوت با موقعیت اینجا در اسکاتلند خواهد بود نسبتا جزئی است.”

“با این حال برای اجتناب از شک به من اجازه دهید روشن – به جز یک تغییر من را تایید کرده اند امروز قوانین اینجا تغییر نکرده. ما باقی می ماند در مستند در حال حاضر, و من از شما درخواست می ماند به ماندن در خانه.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de