خدمات راه آهن به افزایش بعد از این ماه به عنوان بخشی از کاهش تدریجی از مستند اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این قابل درک است که وجود دارد خواهد بود یک افزایش تدریجی از 18 اردیبهشت با راه آهن اتحادیه های درگیر در مذاکرات با بخش حمل و نقل (DfT) در مورد امن ترین راه برای دریافت بیشتر از قطار در حال اجرا هستند.

برخی از نقاط کشور می تواند روز هفته خدمات رزومه به 70 درصد از نرمال جدول زمانی مشابه معمولی شنبه با توجه به گزارش.

رهبران اتحادیه تاکید کرد آنها می خواستند اطمینان از اعضای’ ایمنی محافظت شده با یکی گفت: بلند کردن قفل بود و هنوز هم “پر” را با خطرات به سلامت عمومی است.

آنها همچنین ابراز تمایل برای کمک به این کشور شروع به بازگشت به حالت عادی به عنوان برخی از محدودیت ها برداشته در هفته پیش رو است.

میک Whelan, دبیر کل رانندگان قطار’ اتحادیه Aslef گفت: “ما می خواهیم برای کمک به بریتانیا بازگشت به آنچه که ما می دانستم که به صورت عادی قبل از همه گیر و توافق با وزارت حمل و نقل است که ما را به افزایش تعداد خدمات در زمان و جایی که آن را امن برای مسافران و کارکنان است.”

میک نقدی, دبیر کل راه آهن دریایی و حمل و نقل (RMT) اتحادیه گفت: او هنوز هم به دنبال اطمینان در مسافران و کارکنان راه آهن ایمنی.

“وجود دارد یک بی پروا داش بلند مستند در ما خدمات حمل و نقل برای مارس 18 و آن را مملو از خطر برای مسافران و کارکنان به طور یکسان,” او گفت:.

آقای نقدی هشدار داد اتحادیه موافق نیست به هر چیزی که faied به ایمنی کارکنان و مسافران ،

“در صورتی که به معنی ارائه مشاوره به اعضای ما نه برای کار تحت شرایط است که ناامن هستند و در نقض خود دولت دستورالعمل سپس دقیقا کاری است که ما انجام خواهد شد,” او گفت:.

کاهش می یابد-خدمات قطار باید شاهد کاهش چشمگیر مسافران (گتی ایماژ)

سه اصلی راه آهن کارگری Aslef, RMT و TSSA فرستاده بوریس جانسون نامه ای مشترک در پایان هفته گذشته هشدار او افزایش خدمات ارسال خواهد بود “مخلوط پیام” تشویق مردم به سفر با قطار است.

اگر چه نخست وزیر خواهد طرح خود را “نقشه راه” از این مستند یکشنبه – با کارگران در صنایع کلیدی مانند ساخت و ساز انتظار می رود را تشویق به بازگشت به کار – نگرانی های باقی مانده درباره تدارکات از اجرای اجتماعی فاصله در قطار.

سر از یک اپراتور راه آهن به بی بی سی گفت در ماه گذشته است که نگه داشتن مردم از هم جدا می تواند به کاهش ظرفیت هر قطار بین 70 درصد و 90 درصد است.

یک بخش برای حمل و نقل گفت:: “ما در حال بررسی طیف وسیعی از گزینه های در مورد نحوه حمل و نقل می تواند پاسخ برای حمایت از بهبود در موقع راه هنگامی که زمان می آید و آن را بی خطر است برای انجام این کار. ما همچنان به آماده شدن برای هر سناریو ما ممکن است خواسته شود برای حمایت از.”

سخنگوی راه آهن تحویل که نشان دهنده آموزش اپراتورها و شبکه راه آهن اضافه می کند: “زمانی که دولت تصمیم می گیرد که در زمان مناسب, راه آهن در پاسخ به حمایت از این کشور در مرحله بعدی از coronavirus پاسخ آن را به عنوان انجام شده در طول مستند.

“اولویت ما ادامه خواهد داد به ایمنی کارکنان و مسافران و ما به همکاری نزدیک با دولت و اتحادیه های کارگری برای اجرای قطار با خیال راحت در حالی که حمایت از اقتصاد و سلامت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de