آتش نشانی و نجات خدمات به حال داده نشده است دولت ارشاد در واکنش به انگلستان همه گیر برای 12 سال قبل از شیوع کروناویروس اسناد و مدارک نشان داده اند.

آتش گردان اتحادیه (FBU) متهم وزرای ترک آتش “خطرناکی underprepared” و نادیده گرفته هشدارهای مکرر از طریق یک دهه از ریاضت.

خیابان داونینگ و وزرای دولت بارها ادعا کرد که بریتانیا شد “آمادگی کامل” برای شیوع جدید اما شواهد دیده می شود مستقل می نامد که به سوال.

آخرین راهنمایی های خاص در بیماری های همه گیر صادر شد به آتش خدمات در سال 2008 و یک چارچوب ملی است که بر وظایف خود هرگز به صراحت شامل پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس.

هشدارهای بیش از شکاف ها در تاریخ به سال 2010 زمانی که کمیسیون حسابرسی مقامات به آماده شدن برای “ناگهانی اختلال” است که می تواند ناشی از شیوع بیماری آنفلوآنزای.

در سال 2013 وزیران گفته بود که “هیچ مدرکی” که خدمات برنامه ریزی شد به صورت عمده قابل پیش بینی خطرات.

یک ارزیابی از زمان یکپارچه مدیریت ریسک برنامه (IRMPs) کشیده تا 50 منطقه ای خدمات آتش نشانی, آتش نشان می دهد که 60 درصد اشاره نمی کند “همه گیر” و یا “آنفولانزا” و هیچ یک ارائه برنامه های دقیق.

این FBU گفت: عدم برنامه ریزی به معنای خدمات در حال مذاکره مسئولیت های خود را در طول coronavirus بحران “از ابتدا”.

آتش نشانان در حال حاضر در حال حرکت بدن مرده ارائه مواد غذایی و لوازم و داروها و رانندگی آمبولانس برای حمایت از بیمه خدمات درمانی.

حداقل 2,600 پرسنل تا کنون بد افتاده و یا تا به حال به خود منزوی به دلیل coronavirus اگر چه ملی آتش روسای’ شورای اسلامی گفت: نیروی انسانی همچنان بالاتر از حداقل سطح.

مت Wrack دبیر کل FBU گفت: “وزیران نادیده گرفته اند هشدار پس از هشدار از سراسر بخش عمومی در مورد شکست خود را به برنامه ریزی برای یک رویداد مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و آتش نشانی و نجات خدمات متفاوت است.

آتش نشانان واکنش نشان می دهند در لوتن و دانستیبل بیمارستان دانشگاه در طول کف زدن برای ما مراقبین رویداد در حمایت از بیمه خدمات درمانی در لوتن در 7 مارس (فردا نیوز/پیتر Cziborra)

“توسط بی پروا برش بودجه برای خط مقدم خدمات دولت تحت فشار قرار دادند تا خدمات خود را به نقطه شکستن پاک کردن ظرفیت مورد نیاز برای مقیاس بزرگ شرایط اضطراری و تضعیف گردان’ تداوم کسب و کار و قابلیت های.

“با نزدیک به صفر ارشاد از دولت ما تکه تکه موضعی آتش نشانی و نجات خدمات شده است در سمت چپ خطرناکی underprepared.”

سایه, صفحه اصلی, منشی, نیک توماس-Symonds گفت: وزرا باید توضیح دهد که چرا کافی و برنامه ریزی در محل و “آنچه آنها در حال حاضر به طور کامل محافظت می کند و منابع این خدمات حیاتی در آینده”.

وی افزود: “این آیات به نظر می رسد دوباره نشان می دهد که در عین حال یکی دیگر از مساحت کشور ما نمی تواند به این بحران لازم با انعطاف پذیری است.”

بین سال های 2007 و 2011 یک آتش نشانی و نجات خدمات ایمنی و بهداشت گروه که شامل نمایندگانی از FBU ارشد افسران شوراها و بهداشت و محیط زیست (HSE) و آتش نشانی ،

این اتحادیه گفت: آن “مورد بحث آنفولانزای همه گیر به عنوان یک اولویت در این دوره” اما کار متوقف شد و به عنوان دولت ائتلافی جدید اجرا سیاستهای ریاضت اقتصادی در دستور کار.

“ما در برابر همان فرهنگ خوشنودی و سردی در دراز مدت انعطاف پذیری برنامه ریزی هنگامی که ما هشدار در مورد ساختمان ایمنی و آتش آمادگی قبل از Grenfell” آقای Wrack گفت.

“این بیماری همه گیر است درخشید نور در شکست تحقیرآمیز از یک دهه دولت رویکرد به خدمات عمومی است. ما باید خود را بازگشت به حالت عادی پس از این.”

آتش نشانی و نجات خدمات قانونی مورد نیاز برای آماده شدن برای شرایط اضطراری ملی و حتی قبل از coronavirus, آنفولانزا, بیماری های همه گیر شد و در شدید ترین رده ملی ثبت نام خطر مدنی شرایط اضطراری.

انگلستان جداگانه پاندمی آنفلوانزا آمادگی استراتژی ملزم تمام خدمات اورژانس به “اطمینان از ادامه اضطراری ارائه و پشتیبانی گسترده تر در پاسخ به یک بیماری همه گیر” و هشدار داد که “غیر اضطراری توابع می تواند تحت تاثیر نیاز به نقل و با توجه به عدم وجود پرسنل سطوح”.

27 فوریه: بوریس جانسون: بریتانیا آماده برای مقابله با کروناویروس

اما هیچ نسخه ای از آتش و نجات و خدمات ملی در چارچوب منتشر شده توسط دفتر خانه, لیست بیماری های همه گیر به عنوان یک اولویت استراتژیک برای آتش نشانی و نجات خدمات.

این سند می گوید آن را فراهم می کند “به طور کلی جهت استراتژیک به آتش و نجات مقامات” و پیشنهادات در مورد چگونه آنها صرف بودجه خود را در حالی که اطمینان “کارآمد و استفاده موثر از منابع خود را”.

جدید ترین نسخه منتشر شده در سال 2018 می گوید: آتش خدمات باید “را در هر تلاش برای دیدار با طیف گسترده ای از خدمات تحویل خطرات ملی و انعطاف پذیری وظایف و تعهدات است که آنها”.

در ژانویه سال 2008 وزارت بهداشت منتشر راهنمایی در مورد آنفولانزای همه گیر برای آتش نشانی و نجات خدمات که شامل مشاوره در مورد استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و برجسته تاثیر کمبود کارکنان.

آن را حاوی اطلاعات در مورد آنچه که برنامه ریزی باید انجام شود یا ذکر تست استراتژی و سند نمی شد به روز رسانی به مدت 12 سال.

تنها حدود 40 درصد از آتش خدمات شامل بیماری های همه گیر در معرض خطر خود را-مدیریت برنامه های 2019 گزارش توسط HM بازرسی آتش نشانی و نجات خدمات هشدار داد از “غیر قابل توجیه تنوع” در خطر برنامه ریزی بین مناطق.

در این گزارش تاکید شده است که نیمی از خدمات بازرسی نمی شد به درستی تست و یا به روز رسانی برنامه های خود را برای ادامه کار “در طی یک حادثه غیر منتظره”.


این FBU است که در ارائه مدارک به امور کمیته تحقیق coronavirus آمادگی گفت: تلاش بودند تضعیف کاهش بودجه.

از سال 2010 آن محاسبه شده است که خدمات را از دست داده اند 11,500 آتش نشانان و کنترل کارکنان در سراسر انگلستان کاهش رانده شده توسط یک واقعی از لحاظ هزینه های برش از 28 درصد است.

یک سخنگوی دولت گفت: “آتش و نجات خدمات باید به خوبی تست شده برنامه های احتمالی برای تمام حالات از جمله بیماری های همه گیر.

“همه مهم خدمات شده اند نگهداری در طول این بحران در کنار 4,000 آتش نشانان کمک به امدادگران و ارائه مواد غذایی و یا دارو به آسیب پذیر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر