به عنوان دندانپزشک دفاتر شروع به بازگشایی سراسر آلبرتا وجود دارد و نگرانی ها در مورد ایمنی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما به بسیاری از ما [وسایل حفاظتی شخصی] دور زمانی که به ما گفته شد برای حمایت از ما در خط مقدم کارگران” ملانی جانستون-Dore, ثبت نام دندان گفت: اخبار جهانی در روز شنبه.

“در حال حاضر ما در حال تقلا سعی کنید برای دریافت سفارشات پر شده است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: آلبرتا است 59 موارد جدید, 1 بیشتر مرگ

یک سخنگوی با Alberta دولت گفته است که “متعهد به کمک به [دندانپزشکان و بهداشتکاران دهان] مناسب PPE.”

صاحب لبه بهداشت دهان و دندان مرکز در کلگری گفت: هدایت از کالج ها که نظارت دندانپزشکان و دستیاران و بهداشت است که معلوم نیست چگونه به ارائه درمان های غیر اضطراری روش که با توجه به شروع سراسر استان به زودی.

“با بهداشت دهان و دندان, درمان ما ایجاد بسیاری از ذرات معلق در هوا. تلاش برای کاهش این ذرات معلق در هوا نگه دارید و بیماران ما امن و کارکنان ما و خودمان امن در حالی که ما در حال کار یک مشکل واقعی در حال حاضر برای همه” جانستون-Dore گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حال حاضر بهداشتکاران دهان تنها می تواند دست پوسته پوسته شدن با استفاده از یک دستی قلاب مانند ابزار. شستشو است و محدود به استفاده از یک فنجان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: COVID-19 شیوع اعلام شده در پست کانادا گیاه در کلگری

شیوع کروناویروس: COVID-19 شیوع اعلام شده در پست کانادا گیاه در کلگری

آلبرتا انجمن دندانپزشکی و دانشکده ها در حال همکاری با دانشکده ها برای بهداشت و کمک به انتشار دستورالعمل برای بازگشایی درمانگاه جمهور گفت: آنها با استفاده از تحقیقاتی که در دسترس است.

“ما در حال گرفتن است و به دنبال چه علم می گویند حدود پیشگیری از COVID-19 virus” کالج, رئیس جمهور دکتر Troy Basarab گفت: اخبار جهانی است. “و پس از آن نیز به دنبال نکات.

“ما می توانیم همه چیز را خیلی سفت و سخت که هیچ کس دسترسی به مراقبت و ما نمی خواهیم که یا. بنابراین ما در حال گرفتن که رویکرد متعادل.”

دانشکده دندانپزشکی جراحان ساسکاچوان است الزامی که روش تولید ذرات معلق در هوا انجام می شود در یک اتاق مهر و موم شده و این که اتاق خالی است به مدت دو ساعت در بین بیماران است.

راهنمایی در آلبرتا ندارد همان اقدامات احتیاطی.

افزایش شواهدی وجود دارد که افراد بدون علائم می تواند حامل این ویروس است یکی دیگر از نگرانی های بزرگ برای جانستون-Dore.

“ما می تواند به کسی که آمده در تصویب تمام prescreening ما انجام درمان ما آنها را ترک آنها ما تماس بگیرید و یک هفته بعد و می گویند که آنها در حال حاضر مثبت و بیمار با COVID-19” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de