‘بسته شدن برای همیشه لطفا برای’: آخرین, آلمانی, پیام ره توسط Bletchley Park کد شکن نشان داد توسط GCHQ

آخرین نظامی آلمان پیام ره توسط Bletchley Park کد شکن منتشر شده است برای اولین بار.

GCHQ جانشین the Bletchley پارک تیم نشان داد نهایی رهگیری به مناسبت 75امین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در اروپا در روز جمعه.

اگر چه آن را به حال روشن شده است برای برخی از زمان در این فصل بود و نزدیک شدن به پایان بریتانیا ادامه داد: نظارت بر آلمانی ارتباطات تا پایان برای اطمینان خواهد بود وجود دارد هیچ موضع نهایی با شکست نیروهای نازی.

در 7 مه 1945 یک روز قبل از آلمان نهایی تسلیم آخرین بقایای یک نیروی هوایی سیگنال های شبکه نظارت در بلچلی پارک کرده بود عقب نشینی به شهر ساحلی کوکسهاون در نزدیکی هامبورگ در آلمان در دریای شمال ساحل.

به عنوان نیروهای متفقین بسته در یک بیانیه گذشته پخش شد در 7.35 هستم و برداشت تقریبا 500 مایل دورتر توسط کد شکن مشغول به کار در این زمینه از خود Buckinghamshire کشور مانور خانه.

“نیروهای بریتانیایی وارد کوکسهاون در 1400 در 6 مارس – در حال حاضر در تمام رادیو ترافیک را متوقف خواهد کرد – با آرزوی بهترین ها. Lt jord (pixie™)” آن را بخوانید.

به زودی پس از دوم پیام فرستاده شد: “بسته شدن برای همیشه – بهترین – خداحافظ.”

GCHQ مورخ تونی وارد گفت متن ارائه “یک بینش واقعی مردم پشت این ماشین آلات از جنگ”.

وی افزود: “در حالی که بسیاری از انگلستان در حال آماده سازی برای جشن پایان دادن به جنگ و آخرین نظامی آلمان در ارتباط به تسلیم Bletchley کارکنان – مانند امروز GCHQ کارگران – انجام کار برای کمک به نگه داشتن کشور امن است.”

این شبکه که GCHQ تحلیلگران بود شکسته بود با نام مستعار “براون شبکه” و در اوج خود در سال 1944 به طول انجامید و از ساحل دریای بالتیک تمام راه را به پایین به وین.

آن استفاده می شود توسط نازی ها به هماهنگی تجربی جدید سلاح های آنها در حال توسعه و حتی در حال مرگ روز از جنگ است.

قهوه ای شبکه به ویژه در الکترونیک و کمک به توسعه روش های جدید هدایت بمب افکن به سمت اهداف خود را در طول حمله رعد اسا و بعد V1 پرواز بمب و موشک V2.


آن را با استفاده از اختصاصی خود را رمزنگاری کلید طریق معروف انیگما ماشین آلات که در آلمان مورد استفاده برای رمزگذاری آن ارتباطات اما بلچلی پارک تا به حال موفق به شکستن این در سال 1940 و می تواند استراق سمع در چه قهوه ای شبکه اپراتورهای بودند گفت: به هر یک از دیگر.

توسط مه 1945 شبکه منقبض شده بود به باقی مانده در دانمارک و آلمان در دریای شمال و سواحل و هنگامی که ایستگاه را ارسال پیام تقریبا هیچ کس پاسخ دادن. آقای کرمر گفت: برخی از این ره گیری نهایی نشان داد اپراتورها درخواست اگر کسی تا به حال هر سیگار باقی مانده است.

در 7 مارس تنها یک ایستگاه مانده بود در کوکسهاون و یک روز قبل از پایان جنگ در اروپا این خبر از یکی از آخرین پیام نهایی قبل از بسته شدن و تسلیم شدن به نزدیکی نیروهای انگلیسی. جنگ خواهد بود بیش از فقط 24 ساعت بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر