کانادا Felicia (Feenom) اسپنسر در-دوباره خاموش-دوباره عنوان چالش در برابر UFC قهرمان ورزشکار پروزن آماندا (شیر) Nunes تایید شده است برای UFC 250.

رقابت اعلام شد در طول روز پخش UFC 249 undercard در جکسون ویل فلوریدا., با تاریخ و محل مشخص شود.

ادامه مطلب: Dana White پاکستان برای برگزاری UFC مبارزه هر هفته در “جزیره خصوصی” توجه به کروناویروس

145 پوند matchup در اصل مجموعه ای از مه 9 در UFC 250 در سائو پائولو. اما این رویداد به تعویق افتاد زمانی که دولت برزیل تبدیل شده عرصه به COVID-19 بیمارستان صحرایی.

وجود دارد بحث تغییر در این جلسه به روز شنبه موکول UFC 249 کارت اما Nunes (19-4-0) گفت: او می خواست به صبر در حالی که به دلیل COVID-19.

بیس بال حرفه ای بازده در کره جنوبی

بیس بال حرفه ای بازده در کره جنوبی

اسپنسر بومی مونترال که قطار در اورلاندو فلوریدا., می پیوندد کانادایی الکسیس (متحد-Gator) دیویس و والری (مشکل) Letourneau در به چالش کشیدن برای UFC زنان عنوان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دیویس از دست رفته (Rowdy) روندا راسی در جولای 2014 در UFC 175 در حالی که Letourneau بود مورد ضرب و شتم توسط Joanna Jedrzejczyk در ماه نوامبر 2015 در UFC 193.

31-در سال Nunes, یک برزیلی که دارای خروس وزن عنوان در 135 پوند برنده 10 پس از متوقف شدن در دور سوم توسط Cat Zingano در UFC 178 در سپتامبر 2014.

ادامه مطلب: تفسیر: چه می UFC به ما بگویید که در مورد پست-coronavirus بازگشت از ورزش ؟

در علاوه بر این به راسی که hard-hitting برزیل است مورد ضرب و شتم قهرمان سابق Miesha (نوعی کیک کوچک) تیت هالی (واعظ دختر) هولم بود (بانوی آهنین) د Randamie و Cris سایبورگ در طول راه.

اسپنسر (8-1-0) است 2-1 پس از پیوستن به UFC. او برنده اولین بازی خود را در مارس 2019 زمانی که او خفه کردن استرالیا مگان اندرسون در روچستر, n. y., در یک matchup سابق Invicta FC ورزشکار پروزن قهرمانان.

نخست وزیر کنی در سرنوشت لامپ کم مصرف و NHL ورزشی در آلبرتا در تابستان امسال

نخست وزیر کنی در سرنوشت لامپ کم مصرف و NHL ورزشی در آلبرتا در تابستان امسال

اسپنسر, 29, از دست رفته یک تصمیم به اتفاق آرا به سایبورگ در ماه ژوئیه گذشته در UFC 240 در ادمونتون. مبارزه شد و برای اولین بار سایبورگ پس از از دست دادن او 145 پوند به عنوان Nunes در دسامبر سال 2018 است.

سایبورگ پس از نقل مکان به Bellator ترویج اندیشه قهرمان ورزشکار پروزن جولیا (جواهر) Budd از پورت مودی. B. C. در ماه ژانویه است.

اسپنسر bounced بازگشت از سایبورگ به از دست دادن نمره در دور اول TKO, پیروزی فرانسه و زهرا (بی نهایت) Fairn در فوریه. 29 در نورفولک ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با هیچ ورزشی وجود دارد نگرانی برای ورزشکار توسعه ؟

با هیچ ورزشی وجود دارد نگرانی برای ورزشکار توسعه ؟

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت UFC برای شروع مجدد ورزش جهان شنبه شب پس از نزدیک به دو ماه وقفه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط پیام پخش شد در طول ESPN پخش UFC 249 undercard از یک فن-رایگان آرنا در جکسون ویل.

“من می خواهم برای تبریک (UFC جمهور) دانا و UFC” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ادامه مطلب: در سراسر جهان coronavirus موارد آمار 4 میلیون

“آنها در حال رفتن به یک بازی بزرگ. ما آن را دوست دارم. ما فکر می کنیم این مهم است. دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید. ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزشی بازگشت. تبریک به دانا سفید و UFC.”

UFC 249 به عنوان اولین رویداد بزرگ ورزشی را از جهانی همه گیر تعطیل بسیاری از کشور نزدیک به هشت ماه پیش. این در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در نیویورک اما به تعویق افتاد امید کمک به سرعت گسترش COVID-19.

— با فایل توسط آسوشیتد پرس

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de