Soundbars در حال حاضر outsell سنتی خانه تئاتر بلندگو گیرنده و ساب ووفر بسته توسط یک حاشیه گسترده و سخت است ببینید که چرا است. آنها جمع و جور و مقرون به صرفه و ساده برای راه اندازی. و کیفیت صدا است که اغلب بسیار بهتر از یک تلویزیون استاندارد ساخته شده است در بلندگو. اساسا یک soundbar و تلویزیون با هم مانند کره بادام زمینی و ژله. این مشکل ؟ بیش از حد بسیاری از گزینه های.

این soundbar سخنران لیست یک راه حل. ما گوش به soundbars زیر در سیستم های صوتی و آزمایشگاه تست صدای خود را با کیفیت هر دو فیلم و موسیقی. ما همچنین در زمان به حساب چیزهایی مانند تعداد پورت HDMI و اینکه آیا صدا نوار ارائه می دهد صوتی با وضوح بالا و یا بلوتوث و یا چند کاناله صوتی. از الکسا-صفحه هوشمند بلندگو به جامد استخوان بارها این است CNET صف از بهترین soundbars در چند قیمت و ویژگی های سطوح. ما به روز رسانی این بهترین soundbar لیست به طور منظم به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

بیشتر بخوانید: Soundbar راهنمای خریدار برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Vizio 150 دلار نوار صدا یکی از بهترین شما می توانید خرید


1:35

سارا تو/CNET

اگر شما به دنبال به خندق بلندگو تلویزیون شما این است که در آن ما نشان می دهد شما شروع می شود. این Vizio SB3621n-E8 است دست پایین بهترین soundbar برای پول است. این Vizio soundbar ارائه می دهد کیفیت صدای عالی در یک بسته جمع و جور. خود را بی سیم ساب ووفر خارجی تضمین می کند که صدای متعادل است که آیا شما در حال تماشای فیلم و یا گوش دادن به موسیقی است. این Vizio SB3621n-E8 بهترین بودجه soundbar ما تا کنون شنیده ام ، ما به عنوان خوانده شده Vizio SB3621N-E8 بررسی است.

بهترین soundbar زیر 100 دلار

خلاق مرحله

سارا تو/CNET

اگر محدوده قیمت خود را محدود است برای کمتر از یک C-توجه داشته باشید خلاق مرحله soundbar ارائه می دهد یک دسته از گذشته بی سابقه-از جمله ویژگی های اتصال از طریق HDMI و یک ساب ووفر. اما آنچه حتی بیشتر قابل توجه است که آن را برای تلفن های موبایل بهتر از بسیاری از آن ultrabudget رقابت با soundbar ساب ووفر که پر از اتاق با صدای. انواع حالت باعث می شود این soundbar اسپیکر برای موسیقی و کنسرت و بازی. صوتی با کیفیت برای گیمر ها و طرفداران به طور یکسان. خواندن خلاق ما در مرحله بررسی است.

سارا تو/CNET

با کامل 4K HDR Roku streamer ساخته شده است و یک صدای واحد کنترل از راه دور همه چیز این نوار ارائه می دهد ساده all-in-one صوتی/تصویری راه حل است. این soundbar راه اندازی یک نسیم است; فقط اضافه کردن به تلویزیون با یک روش ساده اتصال HDMI. کیفیت صدا بسیار خوب بود برای یک بار و شما می توانید اضافه کردن Roku اختیاری بی سیم ساب ووفر برای بیشتر پانچ. همچنین می آید با یک بسیار دوست داشتنی Roku remote control. ما به عنوان خوانده شده Roku هوشمند Soundbar نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین Dolby Atmos soundbar 2020

بهترین بودجه Atmos soundbar

Vizio SB36512-F6

سارا تو/CNET

این Vizio SB36512-F6 ثابت می کند که شما لازم نیست به صرف یک تن به بالا-کیفیت soundbar است که می تواند آخرین Dolby Atmos موسیقی متن و چند اتاق صدا. این Vizio SB36512-F6 کامل 5.1.2 همهجانبه سیستم صوتی برای قیمت یک گیرنده AV و ارتفاع آن کانال انجام جامد کار آوردن Atmos اثر است. شما همچنین می توانید موسیقی را از هر Google Chromecast را فعال کنید برنامه های صوتی مانند Spotify, Pandora, iHeartRadio و Google Play music. ما به عنوان خوانده شده Vizio SB36512-F6 را نقد کنید.

سارا تو/CNET

اگر شما علاقه مند به راه اندازی چند اتاق صوتی سیستم Sonos soundbar سیستم صوتی است که هنوز هم بهترین گزینه است. این Sonos پرتو soundbar ارائه می دهد نه تنها انعطاف پذیر ترین سیستم موسیقی در دسترس است اما همچنین یک انتخاب از هر دو گوگل دستیار و آمازون الکسا ساخته شده را به نوار خود را. صدا ساخته شده برای فیلم ها و اضافه کردن یک جفت از Ikea Symphonisk قفسه را واقعا افزایش سینمای خانگی خود را تجربه صدا. پس از آن فاقد زیر آن را کاملا به عنوان قدرتمند صدایی به عنوان رقیب خود طیف گسترده ای از سخنرانان اما هنوز هم کمی بزرگ بسته است. ما به عنوان خوانده شده Sonos پرتو نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Yamaha YAS-209 ارائه می دهد با کیفیت عالی صوتی در یک جمع و جور soundbar. علاوه بر این از آمازون الکسا مفید است که اجازه می دهد این کنترل صوتی هوشمند soundbar به جریان موسیقی و میکروفون کار به خوبی در محیط های بلند. این soundbar را اجرای DTS مجازی:X ارائه می دهد یک اثر غنی یادآور بلندگو صدای فراگیر. بی سیم ساب ووفر بیشتر بیان و ارائه می دهد بیشتر از سقف رقابت و همچنین عالی, Polk, نوار فرمان. اما این یک MusicCast سیستم صوتی دستگاه, بنابراین آن را نمی خواهد همگام با دیگر Yamaha MusicCast بلندگو. ما به عنوان خوانده شده Yamaha YAS-209 نظر.

سارا تو/CNET

از ذوزنقه به نظر می رسد ممکن است تفرقه اما Vizio SB362An-F6 بهترین همه در یک بار برای افرادی که می خواهید به صرف حداقل در اتاق نشیمن خود را صوتی soundbar. این Vizio soundbar ارائه می دهد افزایش کیفیت صدا برای پول و برای تلفن های موبایل به طور غیر منتظره ای خوب با موسیقی است. ما به عنوان خوانده شده VIZIO SB362AN-F6 را نقد کنید.

بهترین باس بدون ساب ووفر

Zvox SB500

سارا تو/CNET

در حالی که شما می تواند با پرداخت 2500 دلار برای subwooferless Sennheiser Ambeo (در زیر) Zvox SB500 بیشتر مقرون به صرفه صوتی soundbar برای افرادی که نمی خواهید به بستر اتاق نشیمن خود را با ساب ووفر یا بلندگو عقب و در عین حال هنوز هم جایزه کیفیت صدا. این بلندگو بسیار عالی ارائه می دهد حالت صدا و تنگ تر باس از هر تک بلندگو گزینه است. ما به عنوان خوانده شده Zvox SB500 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

اگر شما به سادگی باید کمترین تعداد جعبه و کنترل از راه دور در فضای زندگی خود را و در عین حال تقاضا بهترین Atmos کیفیت عملکرد صدا شما می توانید این Sennheiser سخنران پسر خود را. این یک واحد بدون ساب ووفر اما آن را قادر به التماس کردن واقع بینانه ترین سربار و درست “فراگیر” جلوه های صوتی ما تا کنون شنیده ام. آن را نیز کنترل می شود به طور کامل از طریق کنترل از راه دور. آن را ارزان نیست اما در مقایسه با قیمت به یک مجموعه کامل از بلندگو صدای فراگیر بدون فله و با 85% از عملکرد. ما به عنوان خوانده شده Sennheiser Ambeo Soundbar نقد و بررسی.

بیشتر سینمای خانگی, راهنمای خرید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de