هدفون متفاوت است به طور گسترده ای در اندازه و شکل اما اگر شما به دنبال برای بهترین صدا شما می خواهید به تمرکز بر روی اندازه کامل در اطراف گوش یا over-ear headphones. در گذشته این لیست را تا به حال بسیاری از سیمی, هدفون های audiophile در آن بیشتر مصرف کنندگان در حال حاضر تمایل به ترجیح می دهند هدفون بی سیم , بنابراین بیشتر — اما نه همه-از over ear headphone مدل در این لیست هستند بی سیم و قابلیت حذف نویز.

پس با عذر خواهی به صدا purists (اما واقعا دلیل این همه ارائه کیفیت صدای عالی و درجه یک تجربه گوش دادن) در اینجا نگاه کنید ما در زمان تراکم بالا برای بهترین over ear headphones.

ژوئن Garzon/CNET

سونی WH-1000XM3 سومین نسل از سونی عالی بی سیم سر و صدا لغو هدفون دارای یک راحت تر جا (این پیشانی بند قابل تنظیم کمک می کند فوق العاده و پدهای بسیار cushy) و ویژگی های حتی بهتر از هدفون صدا و اجرای موسیقی از سلف خود. عمر باتری مهم است و با عمر باتری آن را در حال حاضر ما دارای امتیاز بالا صوتی هدفون با سر و صدا لغو لبه از سر و صدای پس زمینه و بوز مدل در برخی از نقاط کلیدی است. ما به عنوان خوانده شده سونی WH-1000XM3 نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سونی WH-1000XM3 dethrones Bose QuietComfort 35 II به عنوان…


2:48

سارا تو/CNET

بوز سر و صدا لغو هدفون 700 مدتها در انتظار جانشین خود QuietComfort 35 II مدل mmay نمی توان یک جهش کوانتومی به جلو اما آنها را کمی بهتر صدا تماس و لغو سر و صدا با کیفیت مطلوب تجربه گوش دادن. افسوس که آنها هزینه $400, اما آنها قوی همه در اطراف صوتی مجری تا 20 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ. که مقدار زیادی از عمر باتری! ما به عنوان خوانده شده Bose Noise Cancelling Headphones 700 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

V-Moda M-200 یک سیمی-فقط هدفون و یکی از چند سیمی over-ear headphones در این لیست است. منتشر شده در اواخر سال 2019 این تمیز و دقیق صدایی هدفون بر گوش بزرگ صدا و باس عالی پاسخ و cushy گوش فنجان معنی آنها نیز راحت برای پوشیدن دارم. شامل 50mm رانندگان با آهنرباهای نئودیمیوم CCAW کویل صوتی و خوب تنظیم توسط رولاند مهندسین-V-Moda در حال حاضر متعلق به رولاند — M‑200 توسط Hi‑Res Audio-certified ژاپن صوتی جامعه است. دیگر V-Moda گوشی تمایل به فشار باس, کمی, اما این است که بی طرف تر صدای مشخصات که شما می خواهم انتظار از یک استودیو مانیتور و هدفون. این استودیو هدفون با کیفیت با دو کابل که یکی از آنها دارای یک ساخته شده است در میکروفون برای برقراری تماس. این مفید خواهد بود اگر V-Moda ارائه رعد و برق یا USB-C هدفون کابل برای کاربران گوشی های هوشمند.

سارا تو/CNET

وقتی که می آید به بیمه سر و صدا لغو هدفون Bose و سونی شده اند غالب صدای بازیکنان در طول چند سال گذشته. اما در حال حاضر Sennheiser تبدیل شده تا با آن حرکت جدید 3 بی سیم و آن را سزاوار توجه ویژه از مردمی که طرفداران از حرکت خط. آن را در دسترس برای خرید در حال حاضر 400 دلار (£369) — همان قیمت به عنوان بوز سر و صدا لغو هدفون 700.

نه تنها آن را از ویژگی های بهبود یافته نویز ویژگی های (خداحافظی خارجی سر و صدا) و صدای عالی و صوتی برای گوش دادن به موسیقی, اما آن را نیز به خوبی انجام به عنوان یک هدست برای برقراری تماس در آیفون یا آندروید خود را. در حالی که خود را لغو سر و صدا و سطح راحتی نیست و کاملا اندازه گیری تا به لغو سر و صدا و آسایش سونی WH-1000XM3 آن نیز خالی فنجان گوش پوشش داده شده با چرم گوسفند و من تا به حال هیچ مشکل تاب آن را برای دو ساعت گوش دادن به موسیقی در جلسه می گویند هیچ چیز از عمر باتری. ما به عنوان خوانده شده Sennheiser Momentum 3 برای اولین بار.

بهترین زیر $200

JBL زنده 650BTNC

سارا تو/CNET

در حالی که خود را حذف نویز و راحتی نیست کاملا در رقابت با مدلهای از بوز و سونی JBL زنده 650BTNC اقدامات خوبی از نظر صدا-بهترین over ear headphones اگر شما نمی خواهید به صرف بیش از چند صد دلار است. این هدفون با توجه به ارزش اگر شما نمی خواهید به صرف 300 دلار یا بیشتر در سر و صدا لغو هدفون. ما مثل صدا که. ما به عنوان خوانده شده JBL زنده 650BTNC نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

من Bowers & Wilkins’ اصلی PX نویز over-ear headphones, اما آنها کمی فاقد راحتی و نویز در ادارات. این شرکت جدید PX7 منتشر شده در پاییز سال 2019 را بهبود می بخشد در هر دو جبهه با صدای عالی چهار نویز در تنظیمات (خودکار کم و زیاد و خاموش) و خالی گوش کوسن در محکم و چشم نواز طراحی شده است. نیز وجود دارد یک تنظیم محیط “شفافیت” حالت که اجازه می دهد تا شما را به گوش جهان خارج است.

این هدفون یک ذره سنگین در 10.7 اونس (304 گرم) اما کیفیت ساخت درجه یک-و بهتر بود با توجه به این کمی گران در $400. Bowers & Wilkins همچنین باعث می شود یک جمع و جور تر در گوش مدل PX5 که هزینه $100 کمتر است و همچنین بسیار خوب است. اما این مدل صدا کمی بهتر است.

صدای غنی و دقیق با باس عمیق باقی مانده است که به خوبی تعریف شده و حتی در حجم بالا است. این است که بسیار پویا هدفون با یک لمس از انرژی اضافی در اواسط اوج. آن را پشت گذاشته بود زودتر PX5 بی سیم و مستقیم ترین رقیب است که احتمالا Sennheiser Momentum 3 بالا. که Sennheiser مسلما برتر برای برقراری تماس اما این B&W احتمالا برنده در طراحی.

این هدفون بلوتوث پشتیبانی aptX و AAC استفاده از بلوتوث 5.0 اتهامات از طریق USB-C و باید تا 30 ساعت عمر باتری در حد متوسط سطح حجم. آن حذف نویز نیست کاملا در سطح بوز یا سونی اما دور نیست — به من گفت: آن را بهتر از نسخه اصلی PX را لغو سر و صدا.

سارا تو/CNET

زمانی که Jabra اول خود را اعلام کرد جدید نخبگان 85h ($300 پوند در 280) over-ear headphones, این تبلیغ که چگونه از آن خواهد بود مجهز به همیشه در (hands-free) دستیار صوتی کنترل با استفاده از آمازون الکسا یا گوگل دستیار. افسوس که قابلیت انجام آن را ندارد به محصول نهایی — ظاهرا آن را تحت تاثیر عمر باتری بیش از حد و عمر باتری بسیار مهم است — اما نخبگان 85h است با این وجود عالی سر و صدا لغو هدفون است که باعث می شود موسیقی و شنیداری صدای خوب. آن را راحت برای پوشیدن دارم و همچنین با این نسخهها کار به خوبی به عنوان یک هدست برای برقراری تماس — مهم برای over-ear headphones. ما به عنوان خوانده شده Jabra نخبگان 85h نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

معرفی راه بازگشت در سال 1991 Sony MDR-7506 مدت طولانی است که مورد علاقه هدفون ضبط مهندسین و دیگر صدای حرفه ای (بله این یک هدفون سیمی). ریشه های طراحی آن تاریخ حتی بیشتر از MDR-7506 است که در واقع یک تازه از Sony MDR-V6 که نورد در سال 1985. هر دو مدل طراحی شده برای حرفه ای صدا, بازار, باقی می ماند اما بسیار محبوب با مصرف کنندگان است.

در حالی که این دو هدفون دارای طراحی مشابه و بسیار راحت آنها را صدا نیست یکسان است. هر دو پیشنهاد بسیار خوبی متعادل کننده صدا و وضوح عالی برای خود متوسط قیمت — و هر دو عالی هستند به طور کلی ارزش. اما V6 باعث می شود کمی بیشتر باس و برای تلفن های موبایل بیشتر گذاشته پشت و دلپذیر در حالی که 7506 است آنهم با برجسته سه برابر محدوده که باعث می شود آن را کمی crisper و زنده. ما به عنوان خوانده شده Sony MDR 7506 نقد و بررسی.

سارا تو

یکی دیگر از audiophile مورد علاقه آستوریاس را پرستیژ سری SR325e شده است در اطراف در حالی که — ما بررسی این over-ear headphones در سال 2014. آن را باز به عقب سیمی که به معنی آن نشت صدا (عدم استفاده از آن در یک محیط اداری) اما آن را به ارائه برخی از مهمترین و باز صدای دقیق شما در این قیمت.

Grado است که در بروکلین نیویورک و ایجاد بسیاری از محصولات خود را در آنجا تغییر نکرده نمادین در طراحی بیرونی از هدفون و مانند آن SR325 پیشینیان (مدل قبلی بود SR325i) او مدل های مشابه شرکت کاسه به شکل فوم پد است که اعمال می شود کمی بیشتر فشار به لبه های بیرونی را از گوش خود را از این ساده تر فوم پد از step-down SR80e که مسلما راحت تر است. این SR80e هدفون به طور قابل توجهی سبک تر اما نه از همان کیفیت ساخت به عنوان SR325e مدل. برخی از مردم مانند آستوریاس را earpads (آنها توسط کاربر قابل تعویض) اما به طور کلی ما می گویند این مدل سطح راحتی نیست تا به سطح آن کیفیت صدا: راحتی خوب است اما عالی نیست. ما به عنوان خوانده شده Grado پرستیژ سری SR325e نقد و بررسی.

آمازون

Bang & Olufsen را Beoplay H9 دریافت نمی کند ذکر مقدار در بحث از بالا سر و صدا لغو هدفون به خاطر 500 دلار واقعا گران جفت هدفون. آخرین نسل سوم و نسخه ارتقا یافته در چند راه قابل توجهی است که آن را بهتر از قبل H9i. عمر باتری برای این نسخه بهبود یافته نسخه قبلی به 25 ساعت در حال حاضر وجود دارد یک دکمه اختصاصی برای خود دستیار صوتی بالشتک روی کوسن گوش و پیشانی بند است cushier و کنترل های لمسی بهینه سازی شده است. صدا هنوز هم خوب است.

برخی از مردم به خصوص وزنه برداران مانند به کار در تمام اندازه هدفون و BackBeat Fit 6100 over-the-ear هدفون بی سیم بسیار جامد انتخاب برای هر دو باشگاه و استفاده روزمره. قابل تنظیم, ورزش مناسب شیرازه یک IPX5-دارای امتیاز آب-مقاوم در برابر عرق و ضد, طراحی, 40mm زاویه رانندگان و منزوی سر و صدا earcups با “آگاهی” حالت. عمر باتری امتیاز در 24 ساعت. صدای آنها کاملا خوب و واقعا ماندن در سر خود را ایمن — شما می توانید تنظیم تنش در شیرازه است که نوآورانه و ایده آل برای ورزش هدفون.

آنها کمی گران قیمت در لیست قیمت 180 $اما آمازون آنها را برای $130 و گاهی اوقات قیمت نرخهای نزدیک به 100 دلار است. آنها در دسترس در کمو و خاکستری است.

بیشتر هدفون پوشش در CNET

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net