این که آیا شما نگران در مورد سرقت و یا شما به سادگی می خواهید برای بررسی در یک حیوان خانگی بازیگوشصفحه اصلی دوربین های امنیتی ارائه می کنند هشدار و صلح از ذهن. خبر خوب: وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های زیادی برای انتخاب از با ویژگی های از قبیل ارتباط دو طرفه, شب, چشم انداز ذخیره سازی ابر و ویدئو HD برای نخست تصویری با کیفیت. اما آن را احساس می تواند دلهره آور به غربال کردن از طریق همه چیز در خارج وجود دارد برای پیدا کردن یک بازی خوب است.

خوشبختانه من تست کردم از ده ها تن از دوربین های دیجیتال و فشرده همه چیز را به من آموخته به لیست زیر. این بهترین دوربین های امنیتی در هر عمده زیر دسته بندی از هوشمند doorbells به مدل های که کار می کنند به خوبی با الکسا, گوگل دستیار و سیری دستورات صوتی-و فراتر از آن. بیایید شیرجه رفتن.

ادامه مطلب: بهترین داخلی دوربین | بهترین دوربین های فضای باز | بهترین doorbells | بهترین تشخیص چهره دوربین | بهترین باطری دوربین

بهترین بهترین

تایلر Lizenby/CNET

این باتری قابل شارژ داخلی-فضای باز Arlo Pro 3 صفحه اصلی دوربین های امنیتی دارای بسیاری از ویژگی های است که آن را به ایستادگی کردن از سیستم های دیگر. آن را نیز آسان به راه اندازی و استفاده می کنن و این برنامه ساده است.

علاوه بر ویژگی های اساسی مانند دید در شب دو طرفه صوتی تشخیص حرکت و هشدار آن را تا به بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافی از جمله یک آژیر داخلی و بازوی/خلع سلاح حالت است. این نیز ارائه می دهد پیشرفته هشدار از جمله فرد حیوان خودرو و بسته تشخیص است. در $500 دو بسته از این به علاوه مورد نیاز ایستگاه پایه ارزان نیست اما Arlo Pro 3 یک محصول جامد است که به خوبی کار می کند و می تواند تقریبا در هر نقطه. ما به عنوان خوانده شده Arlo Pro 3 نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

$20 Wyze کم نیست فقط یک بودجه امنیتی و دوربین آن یک دوربین بزرگ است. دوره.

آن را ویژگی های HD live streaming, حرکت, هشدار, دید در شب, یک برنامه مناسب و معقول و بهترین از همه 14 روز از حرکت آزاد و مبتنی بر ذخیره سازی ابر. این Wyze دوربین همچنین دارای یک ساخته شده است در کارت حافظه microSD اگر شما می خواهید برای رفتن به محلی سازی مسیر.

آن را با این نسخهها کار با الکسا دستورات صوتی بیش از حد و ویژگی های تشخیص حرکت مناطق و توانایی برای گوش دادن به و به شما هشدار به ویژه فرکانس مانند هشدار دهنده دود. جزئیات CNET را بررسی کنید.

تایلر Lizenby/CNET

150 دلار Arlo تصویری مفت زیادی برای رفتن آن. در حالی که 150 دلار ارزان نیست آن را مقرون به صرفه تر از بسیاری از دیگر هوشمند buzzers من تست کردم. شبیه به Arlo Pro 3, هوای آزاد, دوربین امنیتی Arlo تصویری مفت است بازوی/خلع سلاح حالت دو طرفه صوتی, حرکت, مناطق و یکپارچه آژیر.

این شهر همچنین دارای یک رقابتی ذخیره سازی ابر طرح اشتراک با شروع در $3 در هر ماه. اگر به شما پرداخت برای ذخیره سازی ابری شما دسترسی به ویژگی های پیشرفته ای مانند سفارشی فرد حیوان خودرو و بسته تشخیص است. بیشتر بخوانید درباره Arlo تصویری مفت.

کریس مونرو/CNET

این $299 لانه مخفی IQ داخلی دوربین بسیاری از همان فراست و امکانات به عنوان لانه سلام بلندگو. آن را ویژگی های HD live streaming, حرکت, هشدارهای فرد هشدار و دسترسی به لانه آگاه خدمات گزینه است. با شروع در 5 دلار در هر ماه یک لانه آگاه اشتراک ارائه می دهد ویژگی های پیشرفته مانند تشخیص چهره. ایجاد یک پایگاه داده از دوستان و خانواده و دریافت هشدار به شما گفتن “مولی” یا “اندرو” است که در درب.

اما این مدل نیز از ویژگی های گوگل دستیار ساخته شده در بلندگو. بنابراین درست مانند صفحه اصلی گوگل و گوگل-دستیار-فعال هوشمند بلندگو و صفحه نمایش لانه مخفی IQ داخلی در پاسخ به بیدار عبارت “OK/هی Google.” ما به عنوان خوانده شده لانه مخفی IQ داخلی دوربین امنیتی بررسی است.

تایلر Lizenby/CNET

شاید جای تعجب نیست که Arlo Pro 3 نیز انتخاب ما از بهترین دوربین های امنیتی. آن مقاوم در برابر هوا بیرونی باعث این, هوای آزاد, Wi-Fi دوربین امنیتی با قابلیت های بسیار در باران و برف و گرما و فراتر از آن. ساده مغناطیسی سوار می آید که با خرید خود را می سازد آن را فوق العاده آسان برای حذف دوربین زمانی که شما نیاز به شارژ باتری-بدون توجه به جایی که آن را نصب شده است. ما به عنوان خوانده شده Arlo Pro 3 نقد و بررسی.

بهترین Siri را فعال کنید دوربین

داخلی-منزل Logitech دایره 2

کریس مونرو/CNET

این $180 داخلی-فضای باز Logitech دایره 2 یکی از معدود دوربین های امنیتی است که با این نسخهها کار با اپل خانه های هوشمند پلتفرم HomeKit از جمله در پاسخ به Siri دستورات از یک HomePod هوشمند بلندگو. آن را با این نسخهها کار با الکسا و گوگل دستیار بیش از حد دادن به شما دسترسی به تمام از اصلی دستیار صوتی ویژگی های. ما به عنوان خوانده شده Logitech دایره 2 دوربین امنیتی بررسی است.

افکار نهایی

وجود دارد بسیاری از دیگر دوربین های امنیتی ما را شامل نمی شود در این دور تا مانند قناری فلکس, آمازون Blink XT و XTSو بیشتر. از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری به لیست اینجا نگاهی به گالری زیر برای دیدن بیشتر از خود امنیت داخلی دوربین گزینه ها و ویژگی های. و اتمام این گالری برای بیشتر دوربین های فضای باز.

در هنگام نصب دوربین های امنیتی بی سیم, نگه داشتن در ذهن که این خانه هوشمند دوربین شما خرید خواهد شد فقط به عنوان خوب به عنوان با کیفیت از خود را از Wi-Fi در محل که در آن شما قصد دارید آن را نصب کنید. بنابراین قبل از اینکه شما مته سوراخ در دیوار خود را و یا در غیر این صورت ظروف سرباز یا مسافر تا خود را doorframe آجر یا جانبداری خود را بررسی کنید و Wi-Fi با سرعت. اگر اتصال است که پر از لکه های خود را بی سیم دوربین های امنیتی شما متوجه تاخیر قابل توجهی بار pixelation در خوراک زندگی می کنند و دیگر تاخیر است که دوربین های امنیتی یک درد استفاده کنید.

با اتصال Wi-Fi شما باید در شکل خوب برای استفاده در محیط داخلی خود را از دوربین یا دوربین امنیتی در فضای باز و بدون هر گونه مسائل. هنوز هم سوالی دارید ؟ نگاهی به دوربین های امنیتی, راهنمای خرید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نحوه خرید مناسب دوربین های امنیتی برای شما


4:11

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de