phpthumb-generated-thumbnail-10

غذای مختصر

در حالی که Cuisinart Anolon و همه چادری ممکن است در میان نام های تجاری شما در نظر بگیرید وقتی که در بازار جدید برای وسایل آشپزی مستقیم به مصرف کننده مارک های که شما ممکن است شنیده ام در حال تکان دادن تا وسایل آشپزی صحنه با یک مدل کسب و کار منحصر به فرد و کیفیت اقلام و قیمت جذاب امتیاز.

مستقیم به مصرف کننده وسایل آشپزی برندهای محبوب تر از همیشه. این شرکت ها به خوبی تاسیس آشپزخانه مارک یک اجرا برای پول خود را به لطف خود را به محصولات با کیفیت بالا در قیمت های پایین — تنها تفاوت این است که شما به فروشگاه آنلاین.

ادامه مطلب: بهترین هدیه برای foodies در سال 2020

در اینجا 10 تا از بهترین های مستقیم به مصرف کننده وسایل آشپزی مارک های شما ممکن است بخواهید به خوش آمدید به آشپزخانه شما:

چگونه است که مستقیم به مصرف کننده متفاوت است ؟

این طبیعی است که به فکر می کنم که کمتر از گران قیمت و وسایل آشپزی است که ذاتا با کیفیت پایین تر اما این است که نه به صورت مستقیم به مصرف کننده محصولات.

خیلی از هزینه وسایل آشپزی سنتی اضافه شده است در طول فرآیند توزیع. محصولات از طریق عبور دست از فروشندگان و توزیع کنندگان و خرده فروشان همه آنها اضافه کردن یک نشانه گذاری به قیمت پایه به منظور ایجاد پول. زمان یک قابلمه یا تابه زمین در یک فروشگاه, قیمت به طور چشمگیری افزایش یافته و شما تا پایان پرداخت خیلی بیشتر از آنچه که هزینه های تولید شد. که در آن مستقیم به مصرف کننده شرکت های در آمده است.

این مارک جست و خیز معمولی توزیع زنجیره ای دور زدن واسطه ها و فروش مستقیم به مشتریان به جای. این به طور معمول به معنی شما را مجبور به خرید محصولات خود را آنلاین, اما حرکت صعودی است که شما در حال گرفتن همان محصولات با کیفیت بالا و بدون اضافه شدن هزینه های یک تفاوت که شما می توانید استفاده کنید در واقع به خرید مواد غذایی به طبخ. چه به عشق ؟

ساخته شده در

ساخته شده در محبوب وسایل آشپزی و راه اندازی مستقر در Austin, تگزاس, و آن را ارائه می دهد برخی از بهترین معاملات در حرفه ای درجه گلدان و تابه و چاقو. این شرکت به خود می بالد در استفاده از مواد ممتاز و درجه یک از تولید کنندگان و در عین حال هنوز هم قیمت محصولات خود را پایین اجتناب از رساله کننده و توزیع کننده و خرده فروشی نشانه های.

چه آن را ارائه می دهند از نظر وسایل آشپزی? ساخته شده در یک خط از فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی و همچنین به عنوان مجموعه ای کوچکتر از فولاد کربن, محصولات. فقط تعداد کمی از آن ارائه شده شامل هر دو نچسب و به طور منظم ماهی تابه ها در طیف گسترده ای از اندازه سهام گلدان سرخ تابه sauciers ، woks و جهانی درب. ساخته شده نیز ارائه می دهد انواع مختلفی از پایان چاقوی آشپزخانه از جمله آشپز چاقو, چاقو بریده شده و بیشتر. بسیاری از محصولات خود را (از جمله گلدان و تابه ها را در خود Starter Kit) دارای گارانتی مادام العمر. شما می توانید آیتم های به صورت جداگانه و یا در مجموعه, اما برخی از محبوب تر اقلام فروخته شده بنابراین شما می خواهید برای دریافت بر روی waitlist.

غذای مختصر

یکی از مورد علاقه ما و آینده وسایل آشپزی برندهای غذای مختصر که راه اندازی در سال 2018 و اختصاص داده شده به آوردن کیفیت حرفه ای ابزار آشپزخانه به آشپز خانه در قیمت مقرون به صرفه. با کیفیت بالا, وسایل آشپزی محصولات ساخته شده در همان کارخانه به عنوان دیگر بالا پایان لوازم آشپزی, مارک, اما آنها قیمت قابل توجهی پایین تر لطف کنید و مستقیم به مصرف کننده مدل کسب و کار.

غذای مختصر به فروش می رساند انواع محصول مجموعه از جمله cookware set چاقو تنظیم و utensil set. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای خرید خط کامل — 22 قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه ای از ملزومات آشپزخانه تمام برای کمتر از $300. وسایل آشپزی قطعات — که شامل 1.5 – و پز 3 کوارت 10 اینچ کتری 8 لیتر قابلمه و سه درب — ساخته شده از فولاد ضد زنگ و چاقو مهر از فولاد پر کربن. این که آیا شما در حال تجهیز خود برای اولین بار آشپزخانه و یا گرد کردن وسایل آشپزی خود را در مجموعه ما فکر می کنم شما خوشحال خواهید بود با چه غذای مختصر به ارمغان می آورد به جدول.

زیره سیاه

این استدلال برای ceramic cookware است که این هر دو نچسب و غیر سمی است و با زیره سیاه را طراحی مدرن و اهل تفریح و بازی پالت رنگ آن را رفو جذاب بیش از حد. ما نیز حفر هوشمند سازی گزینه هایی که با آمدن هر 7 قطعه تنظیم به عنوان گلدان و تابه کشو اغلب devolves به جدی درهم و برهمی.

زیره آشپزی می تواند تنها خریداری شود به عنوان یک مجموعه کامل که شامل 10.5 اینچ fry pan, 3 لیتر قابلمه w/ درب 6.5 لیتر اجاق هلندی, 4.5 لیتر تابه در روغن سرخ کرده و چهار مغناطیسی پان قفسه و بوم درب دارنده w/ hooks.

زمینه شرکت

چدن است که مورد علاقه در میان آشپز خانه و زمینه شرکت داده کلاسیک چدنی قطعات مدرن و به روز رسانی. آمریکا ساخته شده skillets آهن در حال سبک تر و صاف تر از آنهایی که پدر و مادر خود را مورد استفاده برای طبخ در اما تابه حال هر بیت به عنوان طولانی مدت و همه کاره است.

مربوط به خواندن: چه تفاوت بین یک اجاق هلندی و چدن?

در حال حاضر زمینه شرکت ارائه می دهد پنج نوع چدن کتری اندازه اعم از 6.75 اینچ تمام راه را تا 13 اینچ ماهی تابه. شما می توانید آنها را خرید به صورت جداگانه و یا در مجموعه و تعدادی از لوازم جانبی در دسترس به عنوان به خوبی. تمام دیگچه صدها نفر از بررسی درخشان از افرادی که می گویند این محصولات به خوبی ساخته شده ، انجام به زیبایی و ارزش سرمایه گذاری.

ادامه مطلب: چگونه برای تمیز کردن چدن

تیپ آشپزخانه

اگر شما جزئی به فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی شما عشق فولاد ضد زنگ گلدان و تابه از تیپ آشپزخانه. آن را ارائه می دهد چهار هسته محصولات به نام “سخت افزار” است که ساخته شده از مواد حق بیمه و ایده آل برای خانه آشپز در خانواده های کوچکتر. (اگر شما اغلب طبخ برای پنج یا بیشتر مردم این فولاد ضد زنگ ماهی تابه مجموعه ای ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای شما متاسفانه.)

صف از تیپ آشپزخانه شامل یک فولاد ضد زنگ کتری قابلمه و تابه سرخ که همه آنها به طور طبیعی نچسب و طراحی شده به صورت سریع و حتی گرمایش. وسایل آشپزی با نام تجاری ارائه می دهد 60 روز دوره آزمایشی رایگان می گرداند اما بر اساس بررسی ستاره ما نمی فکر می کنم شما نیاز به شرکت در آن ارائه دهد. مردم قسم می خورم این کاملا به اندازه فولاد ضد زنگ ماهی تابه انجام بی وقفه و آسان برای تمیز کردن.

Sardel

تاسیس شده توسط سه برادر این فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی کشیده شده ستایش از بزرگ نام سرآشپزها مانند بابی پوست کندن. آن را ساده و کارآمد طراحی شبیه به همه چادری و با استفاده از پنج طبقه ساخت و ساز مانند دیگر بالا پایان فولاد ضد زنگ وسایل آشپزی بلکه در یک کمی نزدیک تر قیمت.

تمام Sardel وسایل آشپزی است که در ایتالیا ساخته شده و مستقیم به مصرف کننده با نام تجاری ارائه می دهد طیف وسیعی از سرخ تابه پز و stockpots شروع در $80. و یا شما می توانید خود تمام 8 قطعه ای برای $495 که شامل نچسب سرخ علاوه بر فولاد ضد زنگ.

بیشتر بخوانید: مورد علاقه ما مجموعه وسایل آشپزی از سال 2020

میلو

هیچ آشپزخانه بدون اجاق هلندی و اگر شما نمی خواهید به پوسته از دیگران بزرگ برای طبقه فرانسوی مارک یکی از بهترین جایگزین است و میلو است. این مصرف کننده ظروف نام تجاری ارائه می دهد high-end کابل چدن از جمله دو اجاق هلندی اندازه اما قیمت ها کمتر از نیمی از آنچه شما می خواهم برای پرداخت دیگر مارک های معروف. و اگر شما هنوز هم balking در قیمت به یاد داشته باشید که خوب اجاق هلندی همچنین می توانید به عنوان ظروف طبخ و خوشمزه پخته.

میلو به فروش می رساند 5.5 لیتر اجاق هلندی و همچنین به عنوان یک کوچکتر 3.5 لیتر مدل. هر دو اندازه در آمده یا سفید و یا سیاه و سفید مینا و آنها ماشین ظرفشویی و فر امن تا 500 درجه است. به علاوه Milo محصولات با گارانتی مادام العمر و داوران می گویند کیفیت بی نظیر با توجه به قیمت مقرون به صرفه.

ادامه مطلب:

این مقاله نوشته شده بود در اصل برای Chowhound توسط Camryn Rabideau.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de