smartsleep-snoring-relief-band

شاید یک روز شما را از خواب بیدار بدون شریک زندگی خود شکایت شما برای خروپف است.


Philips

خروپف همچنین به عنوان شناخته شده زهر nonsnoring تخت شریک هستی اتفاق می افتد به دلایل بسیاری: آپنه خواب, سینوس مسائل ومشکلات تنفسی موقعیت خواب, آلرژی, وزن, الکل , و بیشتر. همه آنها می تواند به نوبه خود یک شب صلح آمیز snoozing به یک شب از خالص غضب (برای هر دو snorer و تخت شریک بسته به علت).

خوشبختانه (یا نه) بسیاری از مردم خروپف بنابراین بازار پر است از antisnoring محصولات. اجازه دهید آن را می شود گفت که اگر شما فکر می کنم شما باید آپنه خواب و یا تشخیص داده شده است با آپنه خواب شما باید با دکتر خود را برای پیدا کردن بهترین ضد خروپف دستگاه و درمان گزینه برای شما است.

ادامه مطلب: بهترین بستر بالش برای سال 2020

بسیاری از این محصولات آن را قطع نمی به عنوان یک درمان دائمی برای متوسط تا شدید آپنه خواب است. فشار مثبت مداوم (CPAP) ماشین آلات هنوز استاندارد طلا برای آپنه خواب درمان, اما اگر شما نمی توانید تحمل یک دکتر شما ممکن است قادر به توصیه جایگزین خروپف درمان است.

اما اگر شما فقط یک خفیف snorer که نمی هر گونه جدی مشکلات اساسییکی از این هشت محصولات — بسیاری از آنها بودجه دوستانه — می تواند کمک به کاهش خروپف خود را (و در نتیجه کاهش شکایات خود را از خواب محروم شریک بستر).

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 9 خواب, اسطوره, گران توسط یک خواب دکتر


7:07

نفس حق

نفس حق نوار بینی در نظر گرفته شده برای از بین بردن احتقان بینی در شب, اما آن را فقط اتفاق می افتد که مکانیسم نیز کاهش خروپف. هنگامی که شما یک نوار از روی پل بینی خود را, آن کمک می کند تا نگه داشتن بینی خود عبور باز اجازه می دهد هوا به جریان در داخل و خارج بیشتر هموار. آنها نمی خواهد به شما کمک کند اصلاح انحراف سپتوم یا هر چیزی شبیه به این, اما این یک راه حل ساده است که می تواند در بهبود تنفس خود را در شرایط مناسب. با توجه به بررسی در آمازون این نوار کمک کرده اند کاهش سطح سر و صدا و فرکانس خروپف در طول شب.

Snorepin

این ریز بینی دیلاتور یک ضد خروپف ابزار است که به نظر می رسد مانند دو سبد متصل شده توسط یک قلاب. هر یک از “سبد” می رود داخل یک سوراخ بینی نگه داشته و در محل توسط قلاب در اطراف غضروف که جدا دهانه سوراخهای بینی خود را.

این Snorepin قرار است به گشاد شدن سوراخهای بینی خود را و آن را آسان تر برای تنفس در حالی که شما خواب و در نتیجه کاهش هر خروپف. برخی از خریداران در آمازون تا به حال مشکل با مناسب Snorepin اما بسیاری می گویند که آن را به ارزش 25 دلار را امتحان کنید اگر مشکل خروپف شما بد است.

Zzoma

اگر شما یکی از کسانی که همیشگی snorers که تنها snores زمانی که شما خواب بر روی پشت خود را (و یا خروپف بدتر زمانی که شما خواب بر روی پشت خود را) به Zzoma موضعی درمان دستگاه می تواند شما را حل کند مشکلات خروپف: این موضعی دستگاه شما مانع از نورد بر روی پشت خود را در حالی که شما خواب کمک به حداقل رساندن خروپف.

این تنها نسخه در حال حاضر, اما اگر شما شده است با تشخيص آپنه خواب و نمی توانید تنظیم به یک ماشین CPAP برای حل خروپف خود موضوع را از پزشک خود بپرسید در مورد Zzoma دستگاه.

Philips

دستگاه دیگر برای بازگشت به snorers که فیلیپس SmartSleep خروپف امداد باند با استفاده از یک موضعی مانیتور به تشخیص زمانی که شما رول بر روی پشت خود را. شما می پوشند گروه در اطراف قفسه سینه خود را (شبیه به یک مانیتور ضربان قلب) و این ارتعاش به بی درنگ شما را به رول بر روی سمت خود را. گروه هوشمند-آموزش الگوریتم که تغییرات فرکانس و شدت ارتعاشات به عنوان آن را می آموزد چه پاسخ شما را در خواب خود را.

هوشمند نورا

هوشمند نورا یک بالش قرار است که شما در داخل بالش خود را در زیر بالش خود را. خروپف دستگاه گوش در حالی که شما خواب و زمانی که آن را تشخیص خروپف برای تلفن های موبایل درج باد به آرامی اشاره شما به موقعیت خواب.

به دلیل هوشمند نورا کار می کند با تشخیص خروپف برای تلفن های موبایل, آن را ممکن است برای شما, اگر شما یک ضعف snorer. آن را نیز ممکن است بهترین کار برای افرادی که در پشت خود را خواب اما این وب سایت ادعا می کند این می تواند کار را برای سمت-خواب بیش از حد.

خواب شماره

اگر شما نمی خواهید به پوسته $359 برای هوشمند نورا شما می توانید سعی کنید یک پایه گوه بالش به جای. بسیاری از افرادی که در پشت خود را خواب و خروپف در آن موقعیت پیدا کنید که بالا بردن سر خود را در شب می تواند به کاهش یا حتی از بین بردن خروپف — ارتفاع مانع گلو بافت از آرامش بیش از حد نگه می دارد و زبان خود را از لولینگ بوده در دهان خود را (یکی از علل آپنه انسدادی خواب) بنابراین راه هوایی را باز باقی می ماند.

حرکت بالش

در عین حال یکی دیگر از antisnore بالش ابزار حرکت بالش با استفاده از چیزی به نام “راه حل جعبه” برای تعیین مطلوب خود را سر موقعیت بر اساس خروپف برای تلفن های موبایل. راه حل جعبه سوابق و تجزیه و تحلیل خود را snores — هنگامی که آن تصمیم می گیرد که سر خود را در کمتر از حد مطلوب و موقعیت آن را باد کیسه هوا داخل بالش که تنظیم موقعیت سر خود را.

حرکت بالش متفاوت از هوشمند نورا در آن است که همه در یک محصول در حالی که هوشمند نورا درج بالش شما در حال حاضر.

آمازون

رطوبت ساز نمی درمان خروپف هنگامی که چیزی مانند آپنه خواب است باعث. اگر شما خروپف باعث خشک خشک سینوس و سرماخوردگی و یا آلرژی یک مرطوب کننده ممکن است برخی از تسکین زمانی که آن شرایط اعتصاب. اگر شما برخی از آن کار شروع به کوچک با بودجه پسند قابل حمل دستگاه های مرطوب کننده مانند $15 Ourry. حتی اگر آن را کمک نمی کند خروپف خود را ممکن است کمک به در راه های دیگر.

بیشتر ملزومات برای یک صدای خواب شب

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de