بریتانیا می توانید انتظار برای لذت بردن از یک شنبه آفتابی قبل از افت شدید درجه حرارت در روز پایانی این بانک در تعطیلات آخر هفته.

مردم قادر خواهد بود برای لذت بردن از آب و هوای گرم – با پیش بینی پیش بینی 24C در منچستر و به طور بالقوه حتی 26C در لندن خود را در پیاده روی روزانه در حالی که کشور با آن روبروست آخر هفته دیگر در مستند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شمالی و بخش مرکزی انگلستان می تواند تا رسیدن به 23C روز شنبه مناطق جنوبی اوج در 25C یک ملاقات در دفتر سخنگو گفت: مستقل.

با وجود آفتاب پیش بینی برای این کشور وجود دارد هنوز هم می تواند برخی از “پراکنده به طور بالقوه سنگین دوش” در سراسر ولز میدلندز و احتمالا شمال غرب جان گریفیث گفت.

آب و هوای گرم است که به دنبال روز جمعه آفتابی بانک تعطیلات که دیدم مردم در جشن سالگرد 75 از ام روز.

دومینیک Raab هشدار داده است به معطل خارج و به پیروی از بریتانیا مستند اقدامات با وجود خوب پیش بینی آب و هوا بیش از آخر هفته طولانی.

وزیر امور خارجه بریتانیا روز پنجشنبه گفت: “برای لحظه ای آن است که واقعا مهم است به خصوص که نگاه مردم نسبت به گرم, بانک تعطیلات آخر هفته که ما همچنان به دنبال راهنمایی در محل در این زمان است.”

اما آب و هوا به نظر می رسد مجموعه ای برای به دست آوردن سرد پس از آفتاب شروع می شود.

“وجود خواهد داشت مشخص انقباض روز یکشنبه با درجه حرارت غلت پایین 10C یا بیشتر” جان گریفیث از دفتر مت گفت: مستقل.

او گفت: لندن دنبال شد و نزدیک به 17C در مقایسه با اوج 26C در روز شنبه در حالی که در مکان هایی مانند پلیموث و ساوتهمپتون در دور در جنوب درجه حرارت می تواند در رسیدن به اوج از 19C در روز یکشنبه.

در جای دیگر, منچستر می تواند اوج در 13C به عنوان تعطیلات آخر هفته طولانی تساوی به او گفت.

چشم انداز اسکاتلند در روز شنبه است وتر این ملاقات در دفتر سایت گفت. “باران در سراسر اسکاتلند را به آرامی لبه جنوب تبدیل به برف بر روی تپه ها به عنوان آن می شود بسیار سرد. در جای دیگر [آن خواهد بود] بسیار گرم با آفتابی حملات ناخوشی اما چند thundery دوش شکستن,” پیش بینی نوشت.

کاردیف می توانید انتظار آفتاب و درجه حرارت بالا و احتمالا برخی از thundery دوش با شرایط مشابه در جاهای دیگر در ولز در روز شنبه.

دوش پراکنده نیز می تواند سقوط در سراسر شمال انگلستان در شروع از یکشنبه با بادها چیدن در طول صبح.

“این است که عمدتا شیوع نور باران” ملاقات در دفتر سخنگو گفت: “عمدتا در شمال شرقی و بخش هایی از شمال در قطعات Lancashire and Greater Manchester.”

دوش خواهد حرکت را از طریق میدلندز و به سمت جنوب به عنوان روز می رود.

“از آن خواهد شد به طور فزاینده باد می وزد در سراسر مناطق جنوبی در طول دوره از روز” آقای گریفیث گفت: “که آن را احساس خیلی سردتر همانطور که ما حرکت به اواخر بعد از ظهر و شب در بیشتر مرکزی و مناطق جنوبی.”

انگلستان شده است در مستند از ماه مارس بیش از شیوع کروناویروس با مردم گفت: به ماندن در داخل مگر اینکه ضروری است و تجمعات بیش از دو نفر ممنوع است به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار ویروس.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de