اگر از آن شده است نزدیک به یک دهه از آخرین باری برای خرید یک تلویزیون شما ممکن است پیدا کردن زمان اصطلاحات (مانند smart LED Ultra HD, 4K, 8K, OLED, QLED, HDR, 120Hz و HDMI 2.1) می شود فقط یک نی نی طاقت فرسا است. به عنوان کسی که مورد بررسی تلویزیون از روز از طرح عقب و پلاسما, من سعی می کنم به نگه داشتن آن ساده با تمرکز بر یک مفهوم: بهترین کیفیت تصویر برای پول است.

لیست زیر نشان دهنده بهترین تلویزیون من بررسی کرده ام در CNET آزمون آزمایشگاه جایی که من مقایسه ویژگی های تلویزیون های هوشمند خود را و مشاهده و تجربه در کنار هم برای دیدن آنهایی که بیشترین ارزش خرید. در اینجا من آخرین توصیه های, با یادداشت زیر را در ذهن نگه دارید.

ادامه مطلب: بهترین آنتن تلویزیون برای برش طناب با شروع در فقط 10 دلار

سارا تو/CNET

OLED تلویزیون هستند و کیفیت تصویر پادشاهان, اما آنها ارزان نیست. تلویزیون های’ صفحه نمایش OLED با استفاده از organic light-emitting diode تکنولوژی برای ارائه کنتراست زاویه دید و وسعت رنگ گسترده ای که هیچ تلویزیون ال سی دی (یا QLED تلویزیون) می تواند مطابقت. همه از ال جی 2019 OLED مدل شامل آخرین نسخه از استاندارد HDMI: 2.1. که به معنی پورت HDMI می توانید مسئولیت رسیدگی به 4K در 120fps به عنوان به خوبی به عنوان دو پرنیان-دوستانه افزودنیهای پیشنهاد شده: متغیر نرخ refresh اتوماتیک و حالت زمان تاخیر کم (با نام مستعار خودکار حالت بازی). به عنوان حداقل گران قیمت OLED, تلویزیون, B9 مورد علاقه ما است تلویزیون حق بیمه به طور کلی برای بالا پایان خریداران. آن کاهش یافت و فقط یک بیت کوتاه از C9 در کیفیت تصویر در آزمون ما اما تفاوت کوچک هستند — و پس از آن کمتر گران تر از C9 آن را یک مقدار بهتر.

اندازه: 55-و 65-, 77 اینچ. ما به عنوان خوانده شده LG OLEDB9P سری نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین بازیکنان blu-ray 2020

سارا تو/CNET

هیچ تلویزیون من تا کنون مورد آزمایش قرار می دهد تا این حد کیفیت تصویر برای این کمی پول نقد. آخرین نسخه از TCL 6-سری حتی کیفیت تصویر بهتر از سلف خود, با تشکر از رنگ بهبود یافته و به خوبی اجرا full-array local dimming کمک می کند تا آن را اجرا محافل در اطراف دیگر فقط در مورد هر تلویزیون در این قیمت. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی Roku تلویزیون سیستم عامل است که ما دست به پایین مورد علاقه.

اندازه: 55-و 65-inch. ما به عنوان خوانده شده TCL سری 6 (2019 Roku تلویزیون) را نقد کنید.

ادامه مطلب: بهترین 65 اینچ تلویزیون برای سال 2020

سارا تو/CNET

آنچه را که به شما می گویند ؟ شما فقط می خواهید بهترین تلویزیون پول هیچ شی ؟ در اینجا شما بروید. در کنار آزمون C9 بهترین تلویزیون من تا کنون مورد بررسی به سختی ضرب و شتم B9 (در بالا) اگر چه B9 یک ارزش برتر — تقریبا به عنوان به خوبی و بسیار کمتر گران است. اما در صورتی که “به سختی” مسائل مربوط به شما C9 ممکن است ارزش پول اضافی.

اندازه: 55-و 65-, 77 اینچ. ما به عنوان خوانده شده LG OLEDC9P سری نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای بازی با پایین ورودی تاخیر

سارا تو/CNET

نمی توانیم یک OLED تلویزیون ؟ هنوز هم حاضر به پرداخت اضافی — اما نه آن مقدار اضافی — برای خوب رنگ و کیفیت تصویر فوق العاده? این Vizio پیکسل است که ما برای شما انتخاب کنید, با فوق العاده نور خروجی هیچ OLED می match top-notch local dimming و تمام بالا و کنتراست بالا محدوده دینامیکی شادی که همراه با آن است. نزدیک ترین رقیب خود است TCL زیر — اما این Vizio برتر ارزش.

اندازه: 65-و 75-اینچ است. ما به عنوان خوانده شده Vizio P-سری کوانتومی X نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین 75 اینچ تلویزیون برای سال 2020

سارا تو/CNET

Roku مورد علاقه ما است پلت فرم برای یک تلویزیون زندگی می کنند جریان خدمات مانند Netflix و Hulu و آمازون نخست تصویری, و آن را حتی بهتر پخته شده به تلویزیون. این TCL 4-سری نمی تواند ضرب و شتم هر یک از مدل های فوق در کیفیت تصویر — آن رزولوشن 4K و HDR سازگاری لازم نیست هر چیزی را برای کمک به تصویر — اما آن را کاملا خوب برای بسیاری از افراد به خصوص در این قیمت.

اندازه: 43-, 50-, 55-, 65-, 75-اینچ است. (قیمت زیر نشان داده شده است برای 43 اینچ اندازه.) ما به عنوان خوانده شده TCL S425 سری (Roku تلویزیون) را نقد کنید.

بیشتر بخوانید: فرمت های HDR مانند Dolby Vision, HDR10 Technicolor و HLG توضیح داد

بهترین کیفیت تصویر در یک non-OLED

TCL 8-سری

سارا تو/CNET

صحبت از top-of-the-line این TCL ویژگی های Mini-LED یک تکنولوژی است که بر روی هر تلویزیون در حال حاضر در دسترس است. نتیجه فوق العاده است, کنتراست, روشنایی و محدوده دینامیکی بالا که outdoes این Vizio PX بینی, اگر چه آن را کاملا نمی رسید OLED سطح. ما هنوز هم در نظر PX بهتر OLED جایگزین, اما به دلیل آن کیفیت تصویر است که تقریبا به خوبی و هزینه آن بسیار کمتر به خصوص در 75 اینچ اندازه.

اندازه: 65-و 75-اینچ است. ما به عنوان خوانده شده TCL 8-سری (2019 Roku تلویزیون) را نقد کنید.

ادامه مطلب: چگونه سامسونگ QLED تکنولوژی و LG OLED مقایسه در سال 2020

سارا تو/CNET

سامسونگ QLED تلویزیون است که اساسا یک فانتزی, هوشمند, تلویزیون ال سی دی — اشتباه نکنید آن را با نورتاب. این Q70R عالی تصویر و مقدار زیادی از تلویزیون سامسونگ با طراحی و ویژگی های موضوعات برای قیمت نسبتا مقرون به صرفه است البته نه دقیقا “بودجه.” اگر شما علاقه مند در یک TCL یا Vizio و نمی خواهید به ریخت و پاش برای یک OLED این Q70 یک انتخاب عالی است.

اندازه: 49-, 55-, 65-, 75-, 82-اینچ است. ما به عنوان خوانده شده سامسونگ Q70 سری (2019) نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین Sonos بلندگو شروع در $100

سارا تو/CNET

گذشته از TCL 6-سری بالا این است که نفر دوم برای بهترین تلویزیون برای پول; هیچ تلویزیون ارائه می دهد این مقدار تصویر برای این کمی پول نقد. در مقایسه TCL برنده کمی در یک زن و شوهر از مناطق مهم به ویژه HDR روشنایی و کنتراست و سطوح. من هم می خواهم توصیه TCL به جریان محور بینندگان به دلیل خود برتر Roku هوشمند HDTV سیستم. آن را بزرگ برای تماشای آمازون نخست, Netflix, Hulu, تلویزیون اپل و بیشتر. و رنگ آن دقت-با نقطه کوانتومی رنگ — فوق العاده است. همه که گفت: Vizio است که هنوز هم یک انتخاب عالی و گاهی اوقات در دسترس برای کمتر از TCL-فقط مطمئن شوید که شما در حال گرفتن M8 نه M7.

اندازه: 55-و 65-inch. ما به عنوان خوانده شده Vizio M-سری کوانتومی M8 سری (2019) نقد و بررسی.

ادامه مطلب: Dolby Atmos: چرا آن را سرد چگونه کار می کند و چگونه آن را دریافت کنید

سارا تو/CNET

برای اندازه کوچکتر از 55 اینچ و برای کسانی که ارزش فراست بیش از کیفیت تصویر این غیر 4K Roku تلویزیون را بیشتر حس. تصویر “به اندازه کافی خوب” و ساخته شده در فراست فوق العاده هستند — فقط به اندازه کافی برای تماشای فینال فصل از “دفتر” و یا “دوستان” محتوا. و قیمت مناسب برای اتاق بچه ها یا ثانویه اتاق که در آن شما نیاز به یک صفحه نمایش عظیم.

اندازه: 28-, 32-, 40-, 43-, 49-اینچ است. (قیمت زیر نشان داده شده است برای 40 اینچ اندازه.) ما به عنوان خوانده شده TCL S325 سری (Roku تلویزیون) را نقد کنید.

چیزهای دیگر که در مورد خرید یک تلویزیون جدید

من کاملا مطمئنم که شما خوشحال با هر یک از تلویزیون های بالا اما یک مجموعه جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ تا شاید شما به دنبال یک بیت اطلاعات بیشتر. در اینجا سریع و کثیف لیست.

  • قیمت 2019 تلویزیون شروع به ضربه زدن به پایین ترین نقاط اطراف اواخر ماه نوامبر (برای جمعه سیاه) و ادامه خواهد داد به افزایش فروش از طریق زمستان.
  • در بهار سال 2020 تلویزیون جدید مدل خواهد رسیداما پس از تلویزیون به طور کلی فن آوری بالغآنها نخواهد بود ارزش انتظار اگر شما می خواهید یک تلویزیون در حال حاضر.
  • به نظر من بزرگتر بهتر است. بزرگ تلویزیون در حال ارزان تر از همیشه و پول خود را بهتر است صرف اندازه صفحه نمایش بزرگ به جای اندکی ارتقا در کیفیت تصویر.
  • اگر شما نمی مانند ساخته شده است در سیستم تلویزیون هوشمند شما همیشه می توانید اضافه کردن یک media streamer. آنها ارزان و آسان برای استفاده و دریافت به روز رسانی بیشتر از اکثر تلویزیون های هوشمند. دیدن میدارد ما را از بهترین رسانه های streamers.
  • کیفیت صدا با بسیاری از ساخته شده است در بلندگو وحشتناک است به طوری که آن را ارزشمند به جفت مجموعه جدید خود را با یک نوار صدا و یا دیگر سیستم بلندگو. خوب آنهایی که در اطراف شروع $100. ببینید بهترین soundbars.

به دنبال اطلاعات بیشتری? در اینجا همه چیز به دانستن در مورد خرید یک تلویزیون جدید در سال 2020.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: LG B9 OLED TV چکیده: این پایان 2019 تلویزیون به…


3:45

در اصل در سال گذشته منتشر شده. به روز رسانی دوره ای با توصیه های جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de