دهها هزار نفر از ناخوشی مردم می تواند در سمت چپ و بدون مزایای برای ماه در پایان با توجه به coronavirus ترجمه

دهها هزار نفر از ناخوشی مردم می تواند به سمت چپ برای “ماه در پایان” دریافت مزایای که آنها حق دارند با توجه به تاخیر در سیستم ناشی از coronavirus فعالان هشدار داده اند.

موسسات خیریه گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که افراد ادعا بیماری و از کار افتادگی می تواند از جیب چپ به عنوان گروه کار و حقوق بازنشستگی (DWP) انتقال منابع به مقابله با شیوع.

افرادی که بر این باورند که آنها شده اند به اشتباه محروم اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA) و یا شخصی مستقل پرداخت (PIP) – اصلی مزایای از کار افتادگی – می توانید راه اندازی یک درخواست تجدید نظر برای آنها که باید اول از طریق یک سیستم داخلی به نام “اجباری تجدید نظر”.

هزاران نفر از مردم درخواست تجدید نظر در این راه هر ماه پس از در حال حاضر سود زیر بحث کار قابلیت ارزیابی. این فرآیند در حال حاضر احاطه با تاخیر در نظر گرفتن حدود 10 سال, اما فعالان نگران هستند که به عنوان تمرکز است که به سمت کارگردانی در پاسخ به همه گیر مردم خواهد بود را از جیب برای بسیاری دیگر.

بسیاری از کسانی که در حال ناموفق در آنها اجباری تجدید نظر اقدام به گرفتن پرونده های آنها به دادگاه. سه در چهار به نفع خود تجدید نظر در دادگاه – مصاحبه شک بیش از دقت و صحت تصمیم گیری است.

صحبت کردن به کار و حقوق بازنشستگی کمیته صبح روز چهارشنبه مارک فرانسیس سیاست و مبارزات مدیر در لندن-بر اساس خیریه Zacchaeus 2000 اعتماد گفت: “ما پیش بینی ده ها هزار نفر از مردم در گیر اجباری تجدید نظر مرحله.

“ما پیش بینی است که وجود دارد در حال رفتن به تاخیر طولانی در اجباری reconsiderations در حال تکمیل و بنابراین ما نمی تواند یک وضعیت که در آن مردم به سمت چپ برای ماه ها در پایان بدون اینکه قادر به اعمال است.”

آقای فرانسیس توضیح داد که در حالی که DWP ممکن است توصیه به مردم در این وضعیت تقاضای جهانی اعتباری, موسسه خیریه خواهد مانع از این آن را به عنوان آن را سخت تر برای رفتن به عقب بر روی سیستم های قدیمی است.

الا ابراهیم سیاست و مبارزات افسر در این موسسه خیریه گفت: مستقل بسیاری از مشتریان خود را در حال حاضر ابراز ترس در مورد اینکه سمت چپ با هیچ درآمد برای مدت طولانی با توجه به تاخیر در تجدید نظر و همچنین گسترده تر زنگ مورد دیگر قادر به دسترسی چهره به چهره و حمایت آنها تکیه می کنند.

او به نام در DWP برای ارائه به تمام متقاضیان با درخواست تجدید نظر در نرخ ارائه شده به افراد در دادگاه مرحله – £73.10 یک هفته – در حالی که آنها در حال انتظار برای آنها اجباری تجدید نظر.

“فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت در این زمان. مردم خیلی می ترسم در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد بعدی. بسیاری از افراد معلول ما با کار واقعا نگران ترک خانه خود را و این ایده که آنها در حال رفتن به هر گونه درآمد یک ترس واقعی” او گفت:.

“همچنین بسیاری از خدمات قادر به انجام کار خود را چهره به چهره خدمات در حال حاضر, بنابراین در شرایط وکالت برای مردم که رفتن به تغییر دهید. ما هنوز هم نگه داشتن در تماس با مردم است, اما ما نمی تواند نگه دارید ما افت در خدمات.

“ترس چیزی است که اتفاق خواهد افتاد به افرادی که قادر به دریافت مشاوره. آنها رفتن به فقط نه حتی خود را تسلیم اجباری reconsiderations? چرا که کل فرایند است که واقعا پیچیده است.”

این DWP اعلام کرد در روز دوشنبه است که چهره به چهره و ارزیابی برای معلولین متقاضیان خواهد بود را در خود نگه دارد به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر غیر ضروری قرار گرفتن در معرض عفونت با کوروناویروس.

اما موسسات خیریه گفت: نمایندگان مجلس این نمی تواند به اندازه کافی از سوی دولت به طور موقت به حالت تعلیق تمام مزایای از کار افتادگی reassessments از مردم در حال حاضر در دریافت پشتیبانی می کند.


Ayaz Manji ارشد سیاست و مبارزات افسر در ذهن پارلمان گفت: “این DWP هنوز برنامه ای برای ادامه با جایزه بررسی توسط کاغذ یا تلفن. هنگامی که شما در نظر افراد مشکل ممکن است با قرار دادن خود را در مورد در سراسر ما فکر می کنیم وجود دارد یک مورد خوب برای تعلیق بررسی در دسترس نباشد بنابراین ما می تواند به حفاظت از مردم در طول این زمان.”

یک DWP سخنگو گفت: “دولت متعهد به تقویت کنیم و رفاه خالص ایمنی در این زمان بی سابقه. اولویت اول ما این است که به اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر در جامعه ما امن نگهداری می شوند و زندگی هستند در معرض خطر قرار داده. ما کارکنان اختصاص داده شده ادامه خواهد داد به ارائه بهترین خدمات ممکن است.

“ما می خواهیم هر کسی که به دنبال راهنمایی برای بازدید understandinguniversalcredit.gov.انگلستان/coronavirus.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر