سنسور مورد تایید برای تشخیص coronavirus مشکلات قلبی – CNET


VitalConnect VitalPatch

VitalConnect

این COVID-19 همه گیر است و اعتقاد ما نسبت به بسیاری از جدید “نرمال” یکی از که ممکن است نزدیک نظارت ما علائم حیاتی. اپل ساعت Fitbit گروههای امرن Heartguides و انواع قند مانیتور موج اول اما جامع تر بالینی-درجه نظارت ممکن است فقط تبدیل شده به احتمال زیاد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پوشیدنی EKG دستگاه می توانید بگویید اگر coronavirus آسیب رساندن…


21:26

VitalConnect اخیرا FDA اضطراری با استفاده از مجوز برای آن حیاتی پچ مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر مسائل مربوط به قلب ناشی از COVID-19 یا درمان آن, مانند هیدروکسی کلروکین. آن را نیز به دقت نظارت بیمارانی که تا به حال برخی دریچه قلب روش که حمل خطرات جدی در طول مهم هفته اول بازیابی در خانه پس از.

VitalConnect را VitalPatch یک مثال از بیمارستان درجه دنده که بسته بندی شده است برای رفتن. “ما اساسا کوچک ICU از نظارت بر دیدگاه به ذخیرهسازی به اندازه یک سکه می گوید:” پیتر ون Haur مدیر عامل شرکت VitalConnect. “ما باید توانایی برای نظارت بر ECG مداوم حرارت تنفس میزان فعالیت و استقرار.” این VitalPatch پلت فرم همچنین می توانید به جلو و داده ها از خون اکسیژن سنسوروزن فلس و مانیتور فشار خوناز طریق بلوتوث برای سلامت کامل تصویر.

VitalConnect dashboard

داشبورد از داده های برداشت شده به صورت بی سیم از VitalPatch. این فرمت در رابط بالینی اما همان اطلاعات را می توان برای بسیاری از مخاطبان مختلف از جمله پوشنده لباس است.


VitalConnect

سوال این است که آیا سنسور مانند VitalPatch یا جدید تنفسی سنسور توسعه یافته در دانشگاه را شکستن بالینی خود را به ریشه های مشترک استفاده مصرف کننده به عنوان یک راه برای حرکت از سالانه معاینه نسبت به چیزی تقریبا ثابت است. جامعه پزشکی می بیند ارزش در آن بلکه ترس بیش از حد از داده ها. “من فکر می کنم ما در اینجا پایین جاده اما در حال حاضر ما باید به درک چه مقدار اطلاعات است و اطلاعات بیش از حد می گوید:” ون Haur. “ما باید از این فن آوری است. آن را همیشه در اطراف تدارکات که ساعت (داده ها) و کسانی که برای آن می پردازد.”

Peter van Haur

پیتر ون Haur مدیر عامل شرکت VitalConnect فکر می کند این فناوری برای بیشتر ثابت بالینی-درجه نظارت بر سلامتی ما.


VitalConnect

VitalConnect مدیر عامل پیتر ون Haur تا به حال مقدار زیادی بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در مورد آینده پوشیدنی پزشکی سنسور — اتمام کامل گفتگو با برایان کولی بالا.


“در حال حاضر آنچه که در یک مصاحبه تصویری و پنل سری با رهبران صنعت مشاهیر و اثرگذارندهها پوشش تغییرات عمده و روند تأثیر کسب و کار و چگونه مصرف کنندگان در اتصال جدید “عادی” 2020 جهان و فراتر از آن. همیشه وجود خواهد داشت تغییر در جهان ما وجود دارد که همیشه تکنولوژی به ما کمک می کند که حرکت را تغییر دهید و ما همیشه بحث در مورد تعجب آور و پیچ و خم و راه حل های بالقوه.”

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر