ملکه ستایش ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان او به یاد بریتانیا فداکاری در طول جنگ جهانی دوم در سالگرد 75 از ام روز.

الیزابت دوم ادای احترام به نسل از دو سال 1945 و 2020 در یک از پیش ضبط شده تلویزیونی نشانی از قلعه ویندسور.

“زمانی که من در کشور ما امروز و ببینید چه چیزی ما در حال حاضر به انجام برای محافظت و حمایت از یک دیگر می گویند من با غرور و افتخار است که ما هنوز یک ملت آن دسته از سربازان شجاع ملوانان و سربازان را تشخیص داده و تحسین” او گفت:.

سخنرانی پخش شد در 9pm – همان زمان به عنوان پدرش شاه جورج ششم آدرس به ملت در 8 مه 1945.

آن آغاز شد و با سیاه و سفید فیلم پادشاه گفت: “اجازه دهید ما به یاد داشته باشید مردان از تمام خدمات و زنان در همه خدماتی که گذاشته اند زندگی خود را. ما به پایان سختی و رنج ما و نه آنها با ما در لحظه ای از شادی.”

ملکه پس از آن شاهزاده خانم الیزابت شروع جنگ به عنوان یک دختر مدرسه ای به پایان رسید اما آن را در مدرسه به عنوان یک کاربر فرمانده با کمکی ارضی خدمات.

“در آغاز چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسید پایان دور نتیجه نامشخص” ملکه گفت: در پیام او را نشسته در کنار یک عکس از پدرش در قلعه ویندسور.

“اما ما حفظ ایمان است که باعث درست بود – و این اعتقاد به عنوان پدر من که در او پخش انجام شده ما را از طریق.

“هرگز هرگز ناامیدی – بود که پیام VE روز.

“من به وضوح به یاد داشته باشید خیلی خوشحال صحنه خواهر من و من شاهد با پدر و مادر ما و وینستون چرچیل از بالکن کاخ باکینگهام.

“حس شادی در جمعیت که جمع شده بودند خارج و در سراسر کشور عمیق بود هر چند در حالی که ما جشن پیروزی در اروپا و ما می دانستیم که وجود خواهد داشت بیشتر قربانی.”

سیاه و سفید فیلم نشان داده شده از معروف کاخ باکینگهام بالکن لحظه ای که ملکه, خانواده و سر وینستون اذعان کرد.

“بسیاری از مردم گذاشته خود را که در زندگی وحشتناک جنگ” ملکه گفت. “آنها جنگیدند بنابراین ما می تواند در صلح زندگی می کنند در خانه و خارج از کشور. آنها کشته شده اند بنابراین ما می تواند زندگی می کنند به عنوان افراد آزاد در جهان از سازمان ملل.”

او ادامه داد: “امروز ممکن است سخت به نظر می رسد که ما نمی توانیم این علامت ویژه سالگرد به عنوان ما می خواهید. در عوض ما به یاد داشته باشید از خانه های ما و ما درب خانه.

“اما خیابان های ما خالی نیست; آنها پر از عشق و مراقبت است که ما برای هر یک از دیگر.”

پس از پخش این کشور دعوت شده بود برای باز کردن درب و پنجره ها و شرکت در آواز خواندن یک مدت طولانی از Dame ورا لین را در زمان جنگ سرود “ما دوباره ملاقات کند”.

آن را ملکه دوم تلویزیونی نشانی در طول شیوع کروناویروس پس از سخنرانی او به کشور در 5 مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de