mantis1

Seeng یک اخوندک دعا اندک اندک خوردن در مغز یک قتل هورنت هم وحشتناک و لذت بخش.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

اگر شما شنیده ام در مورد قتل اورلئانز حمله به ما, شما احتمالا در حال زندگی یک گناه “کابوس حشرات”-رایگان وجود تحت مستند. برخی از بقیه از ما فکر هستند که هنگام قتل هورنت swarms حمله خواهد کرد دقیقه ما تصمیم به رفتن به خارج برای پیاده روی سگ ما و یا گرفتن زباله.

برای سریع آغازگر قتل اورلئانز (نام مستعار برای غول های آسیایی اورلئانز) بودند اخیرا کشف در واشنگتن است. آنها 2 اینچ طول دارد و می تواند از طریق نیش محافظ پرورش زنبور عسل مناسب است. خود را سم معادل آن است که از یک مار سمی و آنها می توانند نیش چندین بار.

آنها همچنین از بین بردن کلنیها در یک مقدار کوتاه از زمان, و سر بریدن زنبور عسل و خوردن بدن خود را.

اما خوشبختانه یک ناجی وارد کرده است. به نظر می رسد یکی دیگر از حشرات می تواند یک تهدید بزرگ را به غول های آسیایی اورلئانز — این اخوندک دعا. در یک ویدئو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی این هفته یک اخوندک دعا نه تنها حملات قتل هورنت اما chomps در آن مغز است.

این فیلم کوتاه آغاز می شود با این آخوندک باقی مانده حرکت در حالی که آن چند چشم با دقت به تماشای قتل هورنت. آخوندک ناگهان از شهر منی پاش زنبور و نگه می دارد آن را در جای خود بلند پاهای جلویی. در نهایت آخوندک pecks در هورنت سر تا آن را در نهایت می خورد هورنت سرانسان مغز و تمام. یام.

دعا mantises شناخته شده برای خوردن حشرات دیگر مانند پروانه جیرجیرک و ملخ و همچنین قورباغه و سوسمار و مار و حتی پرندگان. هک دعا mantises حتی خوردن هر یک از دیگر و پس از جفت گیری.

پس از آن یک امداد به دانستن قتل اورلئانز نیز در منوی خود را.

توجه داشته باشید که در انسان همیشه می تواند کمک کند با خوردن قتل اورلئانز بیش از حد. زندگی مردم در مرکزی Chubu منطقه از ژاپن لذت بردن از خوردن قتل اورلئانزو همچنین زنبورها و زنبورهای عسل. آنها نیز غرق حشرات در مشروب اضافی وزوز.

اما اگر شما برنامه ریزی در ساخت قتل هورنت tacos در هر زمان به زودی آن را به خوبی می دانم که دعا mantises باید پشت ما.

همانطور که انتظار می رود مردم ارسال شده قدردانی خود را در رسانه های اجتماعی برای praying mantis که به قتل, قتل هورنت.

“قتل هورنت? Pssh. بیشتر شبیه به قتل هورنت” یک فرد است.

“The Praying Mantis جدید ناجی از سال 2020!” توییتی دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de