nintendo-switch-lite-1
Óscar Gutiérrez/CNET

این coronavirus همه گیر است و باعث شکوفایی در بازی های ویدئویی استفاده به عنوان میلیون ها نفر همچنان به ماندن در خانه. که سمت چپ نینتندو سوئیچ تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن پس حداقل مارس به عنوان همه گیر است مختل الکترونیک جهانی زنجیره تامین و این واقعیت است که sleazy نمایندگان فروش شده اند با استفاده از رباتها برای حرکت شبیه چمچه زنی تا چه کمی موجودی وجود دارد. آه و محبوبیت Animal Crossing: New Horizons کمک کنید یا.

اما با شروع در پایان آوریل نینتندو سوئیچ Lite است به آرامی اما مطمئنا بازگشت به بسیاری از خرده فروش قفسه ظاهر در Amazon, Best Buy و Target — و اغلب ناپدید فقط به عنوان به سرعت. ما تلفیقی سهام در دسترس در اینجا در قیمت از $200, اما توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس اغلب تغییر. لطفا با دقت بررسی کنید قبل از تکمیل خرید.

و شما نمی توانید اتصال این نسخه از سوئیچ به تلویزیون خود را-که تنها گرانتر $299 سوئیچ که باقی مانده از سهام تقریبا در همه جا هر چند نشانه های وجود دارد که کمبود ممکن است در نهایت شروع مصاحبه در تابستان. اما اگر شما نیاز به بیشتر تشویق به را غوطه در این مطلب می توانید بخوانید CNET بررسی سوئیچ Lite.

آمازون

در حال حاضر آمازون هیچ واحد و برای خرید آنلاین در دسترس در $200.


بهترین خرید


هدف

در حال حاضر هدف هیچ واحد و برای خرید آنلاین در دسترس در $200.


خارج از بورس

این لیست همچنین شامل واحدهای موجود در قیمت بالاتر از طریق یک شخص ثالث, نمایندگی فروش و یا آنهایی که در دسترس هستند فقط برای وانت در یک آجر و ملات فروشگاه محل.

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه نینتندو سوئیچ Lite است مانند پس از یک ماه از…


10:51

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de