Home Office باعث شده است تا خشم پس از آزادی کارگران مهاجر در انگلستان می توانید تکیه بر خود “سرمایه گذاری و پس انداز پول” برای دیدار با الزامات درآمد اگر آنها شغل خود را از دست طول coronavirus مستند.

موسسات خیریه هشدار داده اند کار ضرر و زیان در طول همه گیر می تواند خطر هزاران نفر از خانواده ها در حال از هم پاشیده زیرا آنها دیگر دیدار با حداقل درآمد مورد نیاز برای ویزای همسر که تصریح می کند که متقاضی و شریک زندگی خود را باید مشترک درآمد £18,600 در سال.

وقتی پرسیده شد که در یک نوشته پارلمانی سوال که آیا این بخش در نظر گرفته شده بود تعلیق سیاست در طول Covid-19 شیوع وزیر مهاجرت کوین پرورش گفت: زوج هایی که از دست داده بود شغل خود را هنوز هم می تواند در دیدار با درآمد مورد نیاز در “تعدادی از راه”.

وی افزود: “برای مثال درآمد از زن و شوهر سرمایه گذاری ملک اجاره یا بازنشستگی نیز ممکن است به حساب گرفته شود همراه با خود را صرفه جویی در پول نقد.”

سخن گفتن را برانگیخته خشم در میان فعالان ادعا می کنند که آن را “پوچ” برای دفتر خانه به فرض که مردم به اندازه کافی پس انداز برای دیدار با درآمد مورد نیاز اگر آنها شغل خود را از دست گفت این است که “درخواست غیر ممکن است”.

Lynett Alptekin, 38, ازدواج, ترکی, شوهر, Hnur, 31 در سپتامبر سال گذشته و آنها در حال برنامه ریزی برای اعمال برای ما عروسی ویزا این سال است. او در شش ماه قرارداد موقت با حسابداری شرکت که قرار بود برای تمدید شود اما او گفت این بود که در حال حاضر “بسیار بعید” با توجه به مستند.

با آقای Alptekin در حال حاضر بدون کار در ترکیه چرا که او یک آرایشگر خانم Alptekin گفت: آنها قادر خواهد بود برای دیدار با حداقل درآمد مورد نیاز اگر او از دست می دهد.

او گفت: آقای فاستر پاسخ: “این یک نگرش بی اعتنا از دولت است. من می تواند بسیار خوشحال اگر ما تا به حال به اندازه کافی پس انداز نشسته در بانک. من نمی دانم که بسیاری از افرادی که در انجام.

“پس از مبارزه بسیار سخت به همراه ما در حال حاضر احساس دورتر از یکدیگر و رویاهای ما برای آینده ما از همیشه قبل از. ما دوست داریم به شروع یک خانواده با هم, اما در حال حاضر هیچ ایده که ما در یک موقعیت به زندگی حتی در همان کشور به عنوان هر یک از دیگر. ما FaceTime روزمره اما این است که چگونه هر کدام از ما انتظار می رود به صرف زندگی ما ازدواج با هم.”

کارولین کومبس از بنیانگذاران اتحاد دوباره خانواده ها می گوید: “قوانین طبیعت خود بر کسانی که با درآمد کمتر و بنابراین آنچه پس انداز و سرمایه گذاری آنها انتظار می رود برای دسترسی به ؟

“اعضای ما کار کرده اند سخت را امتحان کنید و ملاقات در حال حاضر به چالش کشیدن حداقل درآمد مورد نیاز است اما در حال حاضر از طریق هیچ گسل از خود را — انداخته شده به بزرگ مالی و ویزا عدم قطعیت است. این افراد در روابط عاشقانه است که مانند بسیاری از مردم در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن سر خود را بالای آب. این است که کمک به خانواده های ما در همه این درخواست غیر ممکن است.”

مشترک شورای رفاه مهاجران تکرار اظهارات او گفت: “این مضحک است. چقدر این دولت فکر می کنم اکثر مردم در پس انداز ؟ اجازه دهید به تنهایی مردم مجبور به صرف هزاران نفر در برنامه های کاربردی ویزا.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “این بی سابقه بار و ما در حال حاضر به معرفی اقدامات برای حمایت از مردم را با وضعیت مهاجرت از جمله خودکار پسوند ویزا و اصلاح مهاجرت نیاز به اطمینان حاصل شود مردم را بی جهت تحت تاثیر شرایطی خارج از کنترل خود.

“حداقل درآمد مورد نیاز برای مهاجرت خانواده مانع از بار قرار می گیرد مالیات دهندگان اما ما در حال نگه داشتن خانواده الزامات مهاجرت تحت بررسی و ایجاد تنظیمات که در آن مناسب و لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de