Makeup accessories.
گتی ایماژ/iStockphoto
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به انجمن خوش آمدید the Twilight Zone. همه ما در اینجا زندگی می کنند در حال حاضر. داستان من فقط یک قطعه عجیب و غریب از این پناهگاه در محل جهانو آن را به من آموخت درس مهم است.

داستان من آغاز شده و با روزه در این سال است. لنت دوره از چهارشنبه تا یکشنبه عید پاک در زمانی که بسیاری از مسیحیان را انتخاب کنید به پرهیز از چیزی است که به منظور تمرکز بیشتر بر ایمان است. شرکت است که اغلب مواد غذایی مربوط است اما می تواند طیف وسیعی از دادن الکل به رسانه های اجتماعی برای Netflix بکشد به بازی های ویدئویی است. چگونه هر فرد شامل آن را به خود ایمان یا نمی کند یک انتخاب شخصی است.

من تصمیم به رها کردن همه آرایش برای 45 روز از لنت در این سال — و من هنوز هم با پوشیدن آن است.

20200501-112145

همه چیز من یک بار استفاده روزانه من آرایش معمول است.

مولی قیمت/CNET

این احساس مانند یک چالش بزرگ است. Turning 30 این ماه واقعا تماس گرفته شده تا ناامنی است. هر روز و گاهی دو بار در روز, من می خواهم به صرف دقیقه در آینه کردن و تکمیل من “نگاه” قبل از اینکه من به خودم اجازه می دهد به دیده می شود ، نگرانی من بیش از من ظاهر شد مصرف بیش از حد فضا در ذهن من است.

متولد و بزرگ شده در جنوب عمیق من صرف مقدار (دفعات بازدید: همه) از زندگی من در حال یادآوری اهمیت مهمان نوازی بحث کوچک پانسمان خوب نشسته مستقیم (معلوم است که چه درس پیانو بودند مخفیانه) و مطمئن شوید که تمام صورت خود را و هر رشته مو کاملا دهید و سپس سخاوتمندانه shellacked با باران.

1588359014749-1389cbf0-8dc5-4ae6-a153-b35b1465830e

نمایشگاه: 5 سال یا یک دهه 1920 اذوقه رسان خوب رایحه? که به می گویند.

مولی قیمت/CNET

شما هیچ وقت نمی دانید که شما ممکن است به اجرا در فروشگاه مواد غذایی آنها به من گفت.

من عینک لباس و پاشنه تقریبا هر روز مدرسه و من خواب در بیگودی در بسیاری از مواقع من فکر می کنم من جمجمه ممکن است نشان داد. من یاد گرفتم که تقریبا به عنوان به زودی به عنوان من می توانم راه رفتن چگونه به یک عکس ژست و آن داشتن “مو خوب” باید در لیست من از اهداف بلند مدت است.

من اینجا باید توجه داشته باشید که من تا به حال واقعا فوق العاده دوران کودکی به برکت فوق العاده مادر دوست داشتنی که برابر است با قطعات زیبا و هوشمند. اما مادر من می دانستم که یک زن موفق اغلب به معنای بازی بازی زیبایی آن را دوست دارم یا نه.

در اینجا در سال 2020 من ندارد و درخشان کننده و صاف کننده پوست. من یک انسان متوسط و این بدان معناست که من باید عیوب. من تا به حال آکنه تمام راه را به من 20s و من و چروک در حال حاضر. من شسته چهره من سه شنبه شب قبل از چهارشنبه مرطوب و به رختخواب رفت هراس روز بعد.

گرفتن سقوط وحشتناک بود اما شما هیجان انگیز است. من توییتی در مورد آن, همراه اول را رایگان selfie. من نمی خواهد فاش چگونه بسیاری از من در زمان قبل از من احساس خوب با آن یکی. آن را بیش از حد بسیاری از. هنوز هم من احساس قدرت توسط “no turning back در حال حاضر” تعهد ارسال صدای جیر جیر.

اما به زودی به ذهن من شروع مسابقه در مورد آینده تجارت نشان می دهد. من چه می صنعت مخاطبین و همکاران فکر می کنم از این ساده رو روزنامه نگار شوید ؟ چه YouTube نظرات می گویند اگر من نیاز به یک ویدئو برای CNET? این واقعی بودند سوال من از خودم پرسیدم. پس از همه, من می خواهم نشان داده شده است راه توسط یک نسل از زنان شاغل که در دهه 1970 و 80 بودند همه بیش از حد اغلب به عنوان یک وسیله جانبی به جای یک دارایی برای دفاتر خود را. من نگران من می تواند خرابکاری در زندگی حرفه ای من.

این نگرانی نیست بی اساس است. وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در خارج وجود دارد اثبات زنان در نظر گرفته ظاهر خود را. یک مطالعه حتی نشان داد که بیش از دو سوم از کارفرمایان بستری آنها دریغ به استخدام یک زن که نمی پوشیدن و آرایش. یکی دیگر یافت می شود که یک فرد را برآورد اولیه از یک زن امانت likability و صلاحیت شدند همه بالاتر هنگامی که زن عینک آرایشی. من نمی شکار کار, اما من قطعا نمی خواهم کسی سوال تصمیم خود را به من بخشی از تیم خود و یا شامل من در پروژه های خود را.

ادامه مطلب: در اینجا چگونه عضو شورای نظارت مدت درمان زنان از CNET

من تا به حال شخصی نگرانی بیش از حد. در علاوه بر این به تعهدات حرفه ای من من تا به حال 10 روز تعطیلات به ژاپن برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس. من می خواهم به عقب نگاه سال بعد در عکس های خیره کننده از معابد باستانی تنها به وحشت انداخته my jet-عقب مانده های چرب و معیوب صورت باعث خرابی کل صحنه ؟

من با موفقیت ساخته شده است آن را از طریق دو هفته اول از کار و قرار ملاقات در اطراف شهر sans آرایشی و بهداشتی. روز اول بود و سخت. من می خواستم برای مخفی کردن در همه جا. حتی اولین بار من تو را دیدم برخی از اعضای خانواده دشوار بود. من فرسوده آرایش تقریبا هر روز از زندگی من پس از 7 درجه است. این یک پوشش من هرگز حذف حتی در نزدیک ترین روابط است.

به آرامی به روز آسان تر شد و من راحت تر بود با آنچه که من دیدم در آینه. کمی من می دانم که یکشنبه عید پاک در پایان از 45 روز روزهای پرهیز و روزه عمل خواهد بود در میان یک بیماری همه گیر. خواهد بود وجود دارد هیچ تجارت را نشان می دهد. خواهد بود وجود دارد هیچ تعطیلات.

در مارس 12, من پیدا کردم خودم را در کار از خانه به طور نامحدود زمانی که دفاتر ما بسته است. با جایی برای بود و هیچ کس در اطراف کل آرایش چالش به نظر می رسید مانند آن خواهد بود نسیم.

“مرد من برداشت مناسب سال برای این یکی” من فکر می کردم به خودم احساس smidge گناه در مورد گرفتن قلاب تا به راحتی.

سپس زوم در اطراف آمد. به آرامی اما مطمئنا تصویری جلسات ظهور در تقویم من. جلسات تیم خوشحال ساعت یک در یک چت با ویرایشگر. در حال حاضر مردم خیره در چهره من تحت چه احساس مانند یک میکروسکوپ دیجیتال.

من تا به حال کلاهبرداری های کمی ساخته شده است که من احساس می کنم بهتر است مانند اضافه کردن بزرگ, منحرف, گوشواره به ساز و برگ من و یا استراحت سر من در دست من برای پنهان کردن لکه ها در اطراف چانه. یک غول فنجان قهوه است نیز برای پنهان کردن نیمی از صورت خود را (شراب شیشه ای با این نسخهها کار بیش از حد).

ادامه مطلب: بهترین کرم های ضد آفتاب برای سال 2020: Neutrogena, EltaMD, Supergoop و بیشتر

20200501-112317

تنها دو چیز من استفاده از فوریه. 26: پاک کننده دستمال مرطوب و رنگ-رایگان روزانه مرطوب کننده.

مولی قیمت/CNET

در همه زمان ها و از خودم می پرسیدم آیا این را من غیر حرفه ای? آیا مردم فکر می کنم من سعی می کنم دیگر؟” من هرگز از گل و ایده بودن طبقه بندی که راه مرا آزار می داد. من در مورد مراقبت از من و من از خانه مرتب است. من مسئول و اختصاص داده شده اما چه می شود اگر من در حالت طبیعی خود می گوید در غیر این صورت ؟

من در زوم را “لمس کردن ظاهر من” از ویژگی های سریع تر از هر کسی در تاریخ جهان است. آن را قطعا کمک کرده و آن را کاملا ظریف است. هنوز هم من احساس عجیب و غریب در مورد آن. مانند لمس کردن ظاهر خود را در یک عکس و یا با استفاده از یک فیلتر آن می تواند به نظر می رسد کمی بد اگر شما فکر می کنم بیش از حد سخت در مورد اینکه چرا شما احساس می کنید مجبور به قرار دادن که در خارج وجود دارد به عنوان نمایندگی از خودتان است.

بیشتر بخوانید: 11 برنامه چت تصویری ترفند برای استفاده در طول های اجتماعی فاصله

همانطور که با بسیاری از چیزها در زندگی زمان به آرامی تغییر دیدگاه من. پس از آن در هفته اول و نیم در دفتر فیزیکی و من متوجه شدم هیچ کس مرا درمان متفاوت است. من هنوز خواسته به نظر من در جلسات و شامل لذت بخش بحث و جوک های احمقانه. نه یک بار من به شنیدن مخوف “شما نگاه خسته” و یا “آیا شما احساس خوب است؟”

که به احتمال زیاد چون من بهترین همکاران و آنها نمی گویند چیزی شبیه به آن است, مهم نیست چقدر خشن من نگاه کرد مگر اینکه من آن را آورده. به می گویند که آنها در حال خوب مردم کتمان حقیقت است.

آن هم به این دلیل که جهان نمی گذرد در اطراف من. من یک هزاره و تنها یک کودک پس از این نقطه است که به خصوص سخت به روند حتی در 30. اینکه آیا یا نه من خط چشم است که احتمالا نمی خواهید به ثبت نام در هر رادار. آن را نباید. ما بسیاری از چیزهای مهم تر به فکر می کنم در مورد بحث و انجام کار در یک روز است. در واقع من احساس متمرکز تر از همیشه هنگامی که آن را به انجام کارها در محل کار و در خانه.

که تحقق گیر با من وقتی که من سمت چپ دفتر کار در خانه و در حال حاضر در روز 73 (27 روز پس از عید پاک) من هنوز بدون آرایش و با توجه به تغییر دائمی است. (در اینجا یک پاداش: شما می توانید مالش چشم های خسته خود را به عنوان بسیار به عنوان شما می خواهید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد لکه های خود را ریمل مژه و ابرو خط چشم و سایه چشم.)

20200501-114144

آنچه تا دنیا ؟ خوش آمدید به دفتر خانه.

مولی قیمت/CNET

سپس من ممکن نیست. من ممکن است نشان می دهد تا به ما روز اولین بار در plumped لب از T-Swift قرمز و مژه پا طولانی فقط برای تفریح است. من هنوز هم این باور وجود دارد هیچ کار اشتباهی با بهره گیری از آرایش و احساس بهترین خود را به دنبال بهترین خود را هر چه که به معنی شما.

آرایش هرگز مشکل من وابستگی در آن بود.

من نمی دانم که در آن من در زمین این موضوع را در حد نرمال است. آنچه می دانم این است که لنت و جهانی همه گیر به من یک چشم انداز جدید در مورد آنچه مهم است در خودم روابط من و کار من.

دادن تا چیزی پس از جدایی به روال بود یک یادآوری روزانه من ایمان بازرسی از جایی که من به اعتقاد من ارزش می آید و نزدیک به یک ساعت و نیم من پشت کردم (زنان صرف به طور متوسط 21 دقیقه استفاده از آرایش هر روز صبح) به صرف زمان در مراقبه بر چیزهای مهم تر.

تجربه به من کمک کرد مدرج میزان اهمیت من در من ظاهر درست است. اما آن را نیز به من یاد چه دوست داشتنی شبکه ای از دوستان و خانواده و همکاران من و چقدر فوق العاده است آن را به ارزش بیش از من به نظر می رسد — چیزی که من واقعا می ترسم ممکن است رخ دهد با توجه به, شما می دانید, تاریخ جهان است.

در زمانی که آن را احساس می کند مانند بسیار از دست رفته است من فروتن با یادآوری از همه که من آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de