“جنگی آلمان است که در پایان” اعلام کرد وینستون چرچیل در یک برنامه رادیویی از 75 سال پیش. پس از شش سال بی زیان و جنایات متعدد درگیری در اروپا بود و در نهایت بیش از.

در 2.41 هستم قبلی بعد Grand دریاسالار کارل Doenitz امضا یک سند از تسلیم بی قید و شرط آوردن به پایان یکی از تاریک ترین دوره های تاریخ بشر است. رایش سوم بود و در نهایت تسلیم و یک عصر جدید در مورد شروع بود.

اخبار گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان است. پیروزی اطلاعیه های پخش شد از رادیو در حالی که روزنامه ها با عجله برای دریافت عناوین را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

خیلی زود میلیون ها نفر به خیابان ها ریختند و به جشن پیروزی, و در برخی از موارد خود را به آزادی. این پارچه سست بافت پرچمی آویزان بود و پرچم قرار داده; پیروزی رژه خاست و شاد احزاب پرتاب شدند و در شهرها و روستاها و شهرستانها. در بسیاری از کشورها یک روز تعطیل ملی اعلام شد, پس از جنگ را قربانی نمی خواهد فراموش شود نسل های آینده.

در حالی که جشن بزرگ بود بخشی از سومین روز هنوز وجود هوا از سودا و غم و اندوه. در حالی که آلمان تسلیم آورده بود و جنگ جهانی دوم در اروپا به پایان جنگ در اقیانوس آرام بود و هنوز هم مواج و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که ژاپن خود را تسلیم سه ماه بعد.

برای آلمان نازی و همکاران وجود دارد ترس از اقدامات تلافی جویانه و خشونت آمیز. نیز وجود دارد که غم و اندوه برای کسانی که هرگز به خانه خواهد آمد. جنگ مرگ و میر است و تخمین زده می شود بین 70 تا 85 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de