رکورد نرخ بیکاری در روز جمعه گزارش اسیر درد یک ملت که در آن ده ها میلیون شغل به طور ناگهانی از بین رفت ویرانگر اقتصاد و وادار کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به غلبه بر تاریخی headwinds برای برنده شدن در دور دوم.

فقط چند ماه پیش برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در پشت یک اقتصاد قوی. که یک حافظه دور پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل که منجر به نرخ بیکاری 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

هیچ موازی در تاریخ ایالات متحده برای پشت سر و یا شدت سقوط اقتصادی است ravaging برخی از ایالت ها که بسیار مهم هستند به ناروا پیروزی. رئیس جمهور در حال حاضر وظیفه با متقاعد کردن رای دهندگان که فاجعه بار شغل زیان حاصل از این بیماری همه گیر — و نه خود را در مدیریت بحران بهداشت عمومی. او همچنین استدلال می کند که او سزاوار فرصت دیگری برای بازسازی آنچه ویروس نابود شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “هیچ عجله برای بیشتر از ایالات متحده کمک های مالی با وجود 20M از دست دادن شغل در ماه گذشته

“آنچه که من می توانید انجام دهید: من آن را به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز جمعه. “آن را به طور کامل انتظار می رود. هیچ جای تعجب وجود دارد. همه می دانند که. حتی دموکرات ها نیست سرزنش من است.”

آوردن شغل به سرعت آسان نخواهد بود.

Backdated آمار نشان می دهد که بیکاری به عنوان بالا به عنوان 25 درصد در سال 1933 در طول رکود بزرگ. گسترده تر محاسبه نرخ بیکاری از آوریل شغل گزارش نشان می دهد نرخ ممکن است نزدیک به بالا که در حال حاضر به عنوان 14.7% رای را شامل نمی شود افرادی که چپ نیروی کار یا هنوز هم نظر خود را شاغل با وجود کار نمی کند. اما تلاش های مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این coronavirus باعث شده خیلی سریع تر از دست دادن شغل از طول 1930s.

شیوع کروناویروس: تهمت ادعای COVID-19 را ‘دور’ بدون واکسن می گوید ممکن است وجود دارد ‘شعله ور شدن یو پی اس’

شیوع کروناویروس: تهمت ادعای COVID-19 را ‘دور’ بدون واکسن می گوید ممکن است وجود دارد ‘شعله ور شدن یو پی اس’

“آخرین باری که ما تا به حال نرخ بیکاری در این محله آن زمان ما پنج سال برای دریافت وجود دارد” گفت: اریکا Groshen یک اقتصاددان در دانشگاه کرنل و کمیسر سابق ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار. “در این زمان ما را به دست آورد که در دو ماه.”

از پشت سر از بحران شده است یک شوک به آمریکایی ها خواهد شد که به دنبال برای اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“کاخ سفید می تواند نقطه ای که سقوط نمی شد نتیجه سیاست های اقتصادی است اما بی سابقه جهانی و همه گیر” گفت: Kevin Madden یک استراتژیست جمهوری خواه بود که یک مشاور ارشد در میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری است. “اما آنها نیاز به نگاه رو به جلو بیش از حد: در حال حاضر دقیق نقشه راه بازگرداندن اعتماد به نفس مردم و تعهد به کار با دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: ایالات متحده نرخ بیکاری بازدید 14.7 درصد در آوریل

بسیاری از اخراج طبقه بندی شده به عنوان موقت که بدان معنی است که کارگران می تواند به یاد می آورد به عنوان شیوع این بیماری فروکش و نرخ بیکاری می گیرند. اما بعید است که بلافاصله پس از بازگشت به 3.5% که تهمت بود جشن به عنوان هزینه های مصرف کننده ممکن است به کندی بهبود می یابند و کسب و کار و کارگران تنظیم به تغییرات مجبور بیماری است.

تا همین اواخر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برنامه ریزی شده برای استفاده از بهار به چکش های دموکراتیک آن حریف با تبلیغات منفی در حالی که شعار رئیس جمهور دست زدن به یک اقتصاد قوی. اما پس از همه گیر مشتعل در سواحل آمریکا از انتخاب مجدد تیم رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران رئیس جمهور ایستاده در یک سری از کلید میدان نبرد متحده از جمله میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا.

کوین پیرس تجربه یک هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن. 24 ساله بود و یک رستوران بازاریاب در میامی که دریافت صفر ایالتی یا فدرال مزایای پس از بیزانس روند درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن retools COVID-19 نیروی کار به تمرکز بر اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن retools COVID-19 نیروی کار به تمرکز بر اقتصاد

“دو برنامه و من هنوز هیچ ایده چه خبر است,” او گفت: با این استدلال که تهمت و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید مجازات در نظر سنجی. “هر دو آنها فقط به نظر می رسد به مراقبت در مورد آنچه اتفاق افتاده و به شدت می خواهید برای ایجاد خود را. من فکر می کنم آن را در مغلوب ساختن پیشی جستن. دولت او را در مراحل مناسب.”

اما جرمی Anders یک آرایشگر که نکرده اند قادر به برش مو از ماه مارس به دلیل پنسیلوانیا خاموش کردن سفارشات گفت: او هنوز هم می خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او ساخته شده اشتباهات و من فکر می کنم او بیش از حد از یک egotist, اما من هنوز هم به او رای” گفت: Anders, 36, که زندگی در شهر کوچک مارتینزبرگ.

ادامه مطلب: کانادا و ایالات متحده متفاوت در coronavirus بازگشایی برنامه های در چهره تاریخی بیکاری

ضرورت به راه اندازی مجدد اقتصاد سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی قفل شده-پایین متحده حتی اگر برخی در حلقه درونی خود را بیان نگرانی به دلیل ملی, عفونت, نرخ, اگر منطقه شهر نیویورک برداشته شده است همچنان به افزایش است. شده است وجود دارد همچنین بحث در مورد حمایت از دولت فدرال کمک مالی از دولت و دولت های محلی است که حدود 20 میلیون, شغل, و اگر آنها نمی, دریافت بودجه قطعا به کاهش کارگران است.

“آن را تحت رئیس جمهور تهمت رهبری که اقتصاد رسیده ارتفاعات بی سابقه ای در وهله اول است و او بهترین انتخاب ما برای کمک به بازسازی اقتصاد دوباره گفت:” کمپین سخنگوی سارا متیوز.

تاریخچه نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره موانع پیش رو است.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده نیروی کار باقی خواهد ماند و پس از بیان آن را ‘باد کردن’

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده نیروی کار باقی خواهد ماند و پس از بیان آن را ‘باد کردن’

رئیس جمهور در طول شروع رکود بزرگ, هربرت هوور, روت شد او در سال 1932 انتخاب مجدد پیشنهاد. رای دهندگان نیز بازیگران دیگر اخیر امتیازهای که ریاست آن بر رکود اقتصادی از جمله جیمی کارتر و جورج دبلیو بوش در حالی که باراک اوباما انتخاب شد و در سال 2008 پس از جمهوری خواهان در زمان فشار از سرزنش برای فروپاشی بازارهای مالی را که قرار می گیرند.

اگر که اتفاق می افتد دوباره هستهای نیست فقط نگران نگه داشتن کاخ سفید است. رای دهندگان که رد تهمت همچنین ممکن است به نوبه خود در برابر نامزدهای جمهوری خواه برای کنگره است. که به خصوص مربوط به بهداشت ، کوری گاردنر از کلرادو است که روند دموکراتیک در سال های اخیر و می تواند باعث مشکلات برای مردم سنسور. سوزان کالینز از مین تهم Tills کارولینای شمالی و مارتا McSally در آریزونا که در آن نزدیک براین انتظار می رود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بخشی از جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ramped تا شدت اقتصادی خود زمین در میان همه گیر رکود. در واکنش به این شغل گزارش او با استفاده از یک آدرس آنلاین به تاول مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی “شکست شده اند که در حال حاضر پس از یک روز اما در حال آمدن به تیز امداد رسانی در زمان بحران است.”

ادامه مطلب: آمریکای شمالی در بازار بورس در پایان هفته با یک پرش با وجود تاریخی زیان کار

هر چند به طور معمول تحت الشعاع قرار مغلوب ساختن پیشی جستن بلند گو حرف زدن بایدن استدلال می کند که دولت ارائه می دهد یک انتخاب نادرست بین بازگشایی اقتصاد و محدود کردن تلفات از coronavirus. تعادل بایدن می گوید یک طرح ملی برای تست و ردیابی. و او مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مراقبت تنها در مورد ثروتمندترین آمریکایی ها که توسط آمریکا نزدیک به 2 تریلیون دلار کاهش مالیات در سال 2017 و رئیس جمهور با تاکید بر بازار سهام به عنوان “تنها متریک او ارزش است.”

“عقل متعارف می گویند “این اقتصاد احمق'” گفت: آدرین Elrod, یک استراتژیست دموکرات بود که مشاور ارشد هیلاری کلینتون در کمپین 2016. “اگر خوب یک رئیس جمهور مجددا انتخاب می شود. اگر او از دست می دهد”

Boak گزارش از بالتیمور. بارو گزارش از آتلانتا. آسوشیتد پرس نویسندگان تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا., مارک لوی در Harrisburg, Pa. و آلن فرهم در واشنگتن کمک به این گزارش.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de