انگلیسی ها زندگی می کردند که از طریق جنگ جهانی دوم را مورد ستایش قرار داد “قهرمانان” پشت غذایی اضطراری عملیات کمک به این کشور از طریق coronavirus بحران است.

به عنوان ملت جشن VE روز برخی از کسانی که به اندازه کافی به یاد داشته باشید در پایان جنگ سخن گفته اند در مورد قدردانی خود را در دریافت بسته های مواد غذایی به عنوان آنها باقی می ماند به طور کامل محافظت در خانه در طول شیوع بیماری است.

پیتر Lavelle موریس, 76, شده است به تنهایی و جدا شدن مواد غذایی به طور منظم بسته از زندگی, راه وزارتخانه ها – کلیسا داده شده لوازم توسط مستقل‘s راهنما گرسنه کمپین شریک فلیکس پروژه.

“من در یک زمان و در پایان جنگ وقتی که وجود دارد مقدار زیادی از فقر و من نمی باید زمان آسان از آن – گاهی اوقات من برای دفاع از خودم به دریافت مواد غذایی گفت:” در شمال لندن مقیم است.

آقای موریس یک پرستار سابق در رویال رایگان بیمارستان افزود: “من فکر نمی کنم من تا به حال چیزی شبیه به آن را دوباره. من نگران نیستم برای خودم اما غم انگیز است برای دیدن مبارزات مردم در حال رفتن را از طریق.

“این به نظر می رسد بزرگترین بحران ما مواجه ایم پس از جنگ. اما ما فقط باید از طریق آن را به عنوان بهترین ما می توانیم. من فکر می کنم یک حس شوخ طبعی شما را نگه می دارد رفتن. همه چیز به نظر می رسد به کار کردن در زمانی که همه ما کمک به هر یک از دیگر. من واقعا تحت تاثیر قرار توسط چه سازمان های خیریه انجام می دهند برای دیگران.”

کهنه سرباز ارتش آلن کارتر, 79 ساله قادر به ترک خانه اش در بالا بارنت در حومه پایتخت نیز با تکیه بر بسته های مواد غذایی از فلیکس پروژه و “برخی از لعنتی همسایه های خوب”.

سابق بدنی – که در خدمت کشور خود را در پیاده نظام برای تقریبا سه دهه مستقر در جبل الطارق, آلمان و ایرلند شمالی است – زده تشابه بین 1940s و در حال حاضر با بحران گرسنگی.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید سهمیه بندی در طول جنگ و کمی تمبر مادر من استفاده می شود برای قرار دادن در, کتاب,” او گفت:.

“من مادر و پدر تلاش می کرد به اندازه کافی برای من و خواهر و برادر به غذا خوردن. من فکر نمی کنم ما می خواهم که به رفتن را از طریق هر چیزی می خواهم که دوباره در این کشور – من احساس می کنم واقعا بد است که مردم برای پیدا کردن آن بسیار سخت است.”

قمر والر-پل می پیوندد مستقل کمک گرسنه کمپین

آقای کارتر گفت او بیشتر به دنبال به جلو به بازدید از قبر همسرش که فوت 22 سال پیش زمانی که مستند کاسته است.

“من از دست من missus,” او گفت:. “من تا آنجا به گورستان و به او بگویید همه چیز که در جریان بوده است.

“امیدوارم ما می توانیم از طریق آن مانند ما از طریق جنگ و بازگشت به حالت عادی در برخی از نقطه. برخی از افراد مطمئن شوید که هر کس می شود به اندازه کافی به غذا خوردن باید یک مدال بعد از این همه. آنها قهرمانان بیش از حد.”

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما برای فلیکس پروژه در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de