دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت اعلام COVID-19 شیوع در پست کانادا پردازش گیاه در شمال کلگری در روز جمعه.

ادامه مطلب: دکتر Hinshaw تشویق کاهش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در آلبرتا

تاج شرکت گفت که در ماه گذشته از آن مطلع آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی حدود شش موارد مثبت در اصلی مرتب سازی مرکز واقع در 1100 49 Ave. N. e.

“این رخ داده است در زمان های جداگانه بیش از یک دوره سه هفته ای که قدمت آن به مارس 20” پست کانادا سخنگوی جان همیلتون در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی است.

“برخی از کارکنان شده اند در ساختمان از اوایل ماه آوریل است. در مورد اخیر, کارمند تا به حال شده است در ساختمان پس ممکن است 5.”

پست کانادا گفت: این گفته شد توسط AHS که سلامت استان اقتدار “باور ندارد این موارد رخ داده در محل کار بلکه این است که قرار گرفتن در معرض خارجی رخ داده است و همه موارد نامربوط” اضافه شد که کارکنان بدون علامت در محل کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

A file image of a Canada Post truck.
یک فایل تصویری از یک پست کانادا کامیون. کانادا تصاویر خبری/Bayne استنلی

شیوع اعلام شده است که پنج یا بیشتر موارد در یک مرکز آلبرتا بهداشت گفت.

“آن نیاز به مدارک و شواهد از epidemiologically مرتبط انتقال از پنج یا بیشتر COVID-19 موارد با قرار گرفتن در معرض مانند حضور همان تسهیلات, جامعه, جمع آوری, مهمانی شام و یا محل کار گفت:” تام مک میلان, دستیار مدیر ارتباطات در آلبرتا سلامت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در رسانه های توجیهی Hinshaw توضیح داد که چگونه شیوع بیماری به کار گرفته می شوند.

“چه اتفاق می افتد در هر نوع از پيشگيري وقوع است که این موارد شناسایی شده و از آنها خواسته سوال در مورد زمانی که آنها شروع به علائم و پس از آن تماس با ردیاب تعیین چارچوب زمانی بود که در آن آنها می گذشت که عفونت به دیگران” Hinshaw توضیح داد.

“هر کسی که در تماس نزدیک فرد است که مورد نیاز خواهد بود به خانه خود در انزوا به مدت 14 روز از این نقطه آخرین تماس است.”

پست کانادا اقدامات ایمنی

پست کانادا گفت: آن انجام شده بهداشت در این کارخانه به تازگی به عنوان آخرین آخر هفته “در بالای مطلب تمیز کردن مکرر اتفاق می افتد در این مرکز به عنوان بخشی از افزایش تمیز کردن فرآیندهای ما در جای خود قرار داده در ماه مارس است.”

آن گفت آن را اجرا کرده است اقدامات ایمنی از جمله اضافه کردن مایع ایستگاه و تامین تجهیزات حفاظت فردی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پست کانادا گفت: تحت تاثیر کارکنان قرار داده شده در پرداخت را ترک کنند و هر کارمند شناسایی از طریق تماس با ردیابی باقی خواهد ماند و در خانه را ترک انتظار آموزش بیشتر از مقامات بهداشت عمومی.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با [AHS], حمایت از کار دشوار انجام می دهند و به دنبال خود هدایت” همیلتون گفت.

“فقط در هفته گذشته مقامات از [AHS] تور ما کلگری تسهیلات برای دیدن اقدامات ما در حال گرفتن به نگه داشتن کارکنان امن و خوشحال شدند ما با رویکرد پیشگیرانه به نگه داشتن هر گونه خطر را به حداقل برساند.”

ادامه مطلب: زندانی در کلگری بازداشتگاه مرکز آزمون مثبت برای COVID-19: Hinshaw

از جمعه وجود دارد 1,883 فعال COVID-19 نفر در این استان با توجه به آلبرتا سلامت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de